%96 Doğal Kaynaklı İçeriğe Sahip Botanik Ailesini Keşfet

İÇİNDE NE VAR

03_content_block_desktop_botanik

GARNİER BOTANİK AİLESİ

Gül suyu, üzüm suyu ve yeşil çay özü ile zenginleşmiş Botanik nemlendirici kremler ciltteki gerginlik hissini azaltır, cilde yumuşaklık verir ve esneklik kazandırır. Doğal kaynaklı antioksidan içeren formül, gün boyunca cildi korumaya yardımcı olur.

Sağlıklı ve kusursuz görünen bir cilde sahip olmak isteyen herkesin uyguladığı bir cilt bakım rutini olmalı. Bu rutin içerisinde, farklı kullanım şekillerine ve etkilere sahip birçok ürün var. Fakat elbette bu ürünleri seçerken cilt tipine uyan ve onun ihtiyaçlarını etkili bir şekilde karşılayan seçenekleri tercih ettiğine emin olmalısın. İşte karşında her cilt tipine uygun seçenekleri ile Garnier Botanik serisi! Seride bulunan nemlendirici krem, makyaj temizleme sütü, tonik temizleyici ve yüz temizleme jeli ile cilt bakımında ihtiyaç duyduğun tüm ürünlere sahip olabilirsin. Dilersen, her bir ürünün özelliklerine ve esanslarına birlikte göz atalım!

Doğal, Doğa Dostu ve Antioksidan İçerikli

%96 oranında doğal içerikli, harika kokulu ve güçlü etkili bir seri ile cilt bakım rutinini yeni bir boyuta taşımak sence de kulağa harika gelmiyor mu? Ürünlerin %4'lük kısımları ise büyüleyici kokularını yaratan formüllerin korunmasını kapsıyor. Üstelik bu seride bulunan hiçbir üründe silikon ve paraben gibi maddeler bulunmuyor.

Geri dönüştürülebilir ambalajları ile tamamen doğa dostu bir seri!

Her bir üründe bulunan antioksidan etki ile cildin sağlıkla ışıldayacak. Ayrıca dilersen, tüm ürünlerin arkasında bulunan "İçindekiler" listesi ile yaptığın bakımın doğallığından bir kez daha emin olabilirsin.

Normal ve Karma Ciltlere: Rahatlatan ve Ferahlatan Üzüm Suyu

Garnier Botanik serisinin normal ve karma ciltler için hazırlanmış ürünleri, yeşil renkleri ile hemen gözüne çarpacak. Her biri cildi ferahlatıcı özellikte olan tonik, makyaj temizleme sütü, nemlendirici krem ve temizleme jeline bayılacaksın. İçerdiği taptaze ve yaz esintilerini andıran üzüm kokusunun eşliğinde cildine kusursuz bir bakım yapabilirsin.

Cilt bakım rutininde Garnier Botanik yüz temizleme jeli ve makyaj temizleme sütü yardımıyla cildini tüm kir, yağ ve makyaj kalıntılarından arındırabilir, nemlendirici krem ile cildinin ihtiyaç duyduğu nem ve vitamini karşılayabilirsin.

Kuru Ciltlere: Cildi Besleyen Çiçek Balı

Garnier Botanik Çiçek Balı serisi, kuru ciltleri yumuşacık ve pürüzsüz bir hale getirmek için birebir! Doğal içerikli cilt bakım ürünlerinin favori bileşenlerinden olan bal ile hazırlanmış ürünler ile tanışmaya hazır mısın? Sarı renkleri ile onları hemen tanıyacaksın. Kuru ciltler için temizleme jeli, tonik, makyaj temizleme sütü ve nemlendirici krem barındıran bu seri, cildinin sağlıkla ışıldaması ve canlanmasını sağlayacak. Kuru bir cilde sahipsen, cildinin neme ve esnekliğe ne kadar ihtiyacı olduğunu zaten biliyorsun. Çiçek balının doğal antioksidan etkisi ile artık esnek ve yumuşak bir cilde sahip olmak hayal değil!

Karma ve Yağlı Ciltlere: Cildi Yatıştıran Yeşil Çay

Karma ve yağlı ciltlerin en büyük problemleri, aşırı yağ üretimi ve ciltte oluşan parlamalar. Ancak Garnier Botanik Yeşil Çay serisi ile artık bu problemlerin üstesinden gelmek çok kolay! Üstelik Yeşil Çay Serisi içinde, diğer tüm serilerdeki ürünlere ek olarak bir de nemlendirici ve matlaştırıcı krem var. Sen de bu seri ile yeşil çayın yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisinin keyfini sürebilir, cildindeki parlamalar ile en kısa sürede vedalaşabilirsin. Cildindeki doğal, canlı ve mat görünümden bir daha vazgeçemeyeceksin.

Hassas Ciltlere: Gerginlik Hissini Yok Eden Gül Suyu

Hassas ciltlerin bakımı, belki de diğer tüm cilt tiplerine göre daha kapsamlı ve detaylı. Eğer hassas bir cilde sahipsen, fiziksel koşulların ya da duygusal sebeplerin cilt problemlerinin önünü açabildiğini zaten biliyorsun. Ancak gül suyunun rahatlatıcı ve ferahlatıcı etkisi ile artık cildindeki gerginliğe bir son verebilirsin. Cildinde etkili bir temizlik ve arınma hissi için Garnier Botanik serisinin pembe renkli temizleyicilerini tercih etmen yeterli. Ayrıca bu seride bulunan Garnier Botanik krem, cildini rahatlatırken ihtiyacı olan tüm nemi de karşılayacak.