first fixed slider
vto lp image

Rengini Dene Uygulamamızla Bütün Garnier Saç Boyalarını Keşfet

Yeni bir renk denemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Rengini Dene uygulamamızla farklı renklerin keyfine bak!

Rengini Dene Özelliğiyle Mükemmel Saç Rengini Keşfet

Modunu Seç ve Renkleri Denemeye Başla

Garnier saç renklerini test etmenin en güzel yolu almadan önce kendin denemen! Rengini Dene teknolojisi sayesinde farklı tonlar denemek artık filtre kullanmak kadar kolay. Öncelikle, telefonun veya bilgisayarının kamerasıyla canlı deneyerek mi, yoksa selfie yükleyerek mi rengini görmek istediğini seç. İkisi de harika!

Kendi Rengini Bulmak İçin Keşfetmeye Devam Et

Sanal Saç Rengi Denemesi sizi bekliyor! Bütün tonlarımızı inceleyin, en sevdiklerinizi karşılaştırın ve zahmete girmeden sizin için en harika saç rengini keşfedin. Sorunsuz bir deneyim için iyi bir aydınlatmaya sahip olduğunuzdan ve uygun tarayıcıyı kullandığınızdan emin olun.

Alışverişe Başla veya Arkadaşlarınla Paylaş

Karar verme zamanı! Arkadaşlarınla paylaşmak veya sosyal medyada insanların tepkilerini görmek için fotoğrafını kaydet. Paylaşımlarını yaparken #GarnierSaçRengim'i kullanmayı unutma. Eğer mükemmel rengini bulduysan, online mağazalardan veya sana en yakın tedarikçiden ürüne ulaşabilirsin. Seçtiğin renk hakkında endişen mi var? Rengini Bul testimizi çöz ve seçtiğin renk ne kadar mükemmel kendin gör.

Renk Tonundan Emin Değil Misin?

Garnier "Rengini Bul" özelliği saç rengi konusunda bütün uzmanlığımızı kullanarak sana kişisel önerilerde bulunur ve denemene izin verir. Yeni görünüşün bir tuş uzakta.

Rengini Bul Testine başla

vto teste basla

Parlayan cilde sahip olmak için bir selfie yeter

Cillt tipinize ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş bir rutin elde etmek için selfie çekin ve yüzünüzü tarayın.