Fotoğrafını yükle, saç rengini canlı dene!

 
 

1. Adım: İster canlı dene, istersen de selfie yükle

Saçına en uygun olduğunu düündüğün rengi almadan denemek istiyorsan bunun en iyi yolu Rengini Dene ile rengi saçında canlı denemek! İster telefonunun ya da bilgisayarının ön kamerasında canlı dene, istersen de önceden çektiğin selfieyi yükle.

2. Adım: Sana en uygun renkler arasında gezin

Rengini dene ile onlarca renk seni bekliyor! Renkler arasında gezin, favorilerini karşılaştır, sana en uygun rengi bul. En iyi deneyim için iyi bir ışık altında olmalısın ve telefonunun ana tarayıcısını kullanmalısın.

3. Adım: Arkadaşlarınla fotoğrafını paylaş

Şimdi Rengini Dene ile çektiğin selfie'nin fotoğrafını paylaşma zamanı! Rengini Dene ile selfie'ni çekebilirsin ya da önceden çektiğin selfie'nin yeni halini elde edebilirsin. Fotoğrafı sosyal medya hesaplarında paylaşırken #GarnierdenDoğalOlarak hashtagini de kullanmayı unutma. Sana en uygun rengi saçında canlı denedikten sonra tek tıkla online olarak satın da alabilirsin.

Sana en uygun saç rengini bulamadın mı?

Uzmanlarımızın hazırladığı Garnier Rengini Bul ile 1 dakikalık testimizdeki soruları cevaplayarak senin için mükemmel saç rengini bulabilirsin.

Senin rengin hangisi: Sana en uygun saç rengini beraber seçelim!

Bizce görünümümüzde farklılık yapmanın tam zamanı! Yepyeni görünümünle, bambaşka bir “sen" yaratmaya ne dersin? O zaman işe ilk önce saç renginden başlayalım!

Devamını Oku