first fixed slider
yazisiz content block

Parlak bir ciltten bir fotoğraf uzaktasın

Yüzünüzü taramak için bir fotoğraf çekin ve aşağıdaki 5/6 sağlıklı görünen cilt belirtisine dayalı cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş bir rutin elde edin.

20 yıllık araştırma ve 15.000 yüz veri tabanı, tek bir fotoğraf ile parlak bir cildin kilidini açabilmeniz için yapay zekamıza güç veriyor. Cildinize göre kişiselleştirilmiş sonuçlar için güçlü ve kullanımı kolay teknoloji.

BAŞLA

Sağlıklı görünen bir cildin 6 belirtisi

Sağlıklı görünen cilt, birlikte çalışan 6 belirtiden oluşur. Fotoğrafınızdan bu belirtilerin her birinin değerlendirmesini yapar, böylece cildinizin güçlü yanlarını ve nasıl sağlıkla parlayan bir cilde sahip olacağınızı anlayacaksınız!

PARLAKLIK

Cildinizin parlaklığı ölçülebilir. Yapay zekamız, parlaklığın en görünür olduğu yanaklarınızda ne kadar ışığın yansıdığını inceler ve matlığa neden olan nemsiz cilt, kırışıklık görünümü, genişlemiş gözenekler, kızarıklık görünümü ve leke görünümünü tespit eder.

RENK EŞİTLİĞİ

Renk eşitsizliğini ölçmek için cilt homojenliğine bakarız, çevresel hasara en çok maruz kalan bölge olan yanaklarınızdaki renk eşitsizliklerini ve kahverengi leke görünümünü tespit ederiz.

PÜRÜZSÜZLÜK

Cildinin pürüzsüz olduğunu mu düşünüyorsun? Yapay zekamız yaşlandıkça oluşan 5 tip yüz çizgisinin görünümünü değerlendirerek buna karar verecek: Alın çizgileri, kaş çatma çizgileri (glabellar), gözlerinizin etrafındaki çizgiler (periorbital), gülümseme çizgileri (nazolabial kıvrım) ve ağzınızın köşelerindeki çizgiler (marionette çizgileri).

DOLGUN GÖRÜNÜM

Genellikle yaşla birlikte gevşemeye başlayan iki bölgede cilt esnekliğinin gücünü inceleyerek cildinizin dolgun görünümü hakkında bilgi edinelim: üst yanaklar (nazolabial kıvrım) ve alt kontürler (alt pitoz). Kötü sonuçlar hakkında endişelenmeyin - Cildinizin kaybettiği dolgun görünümün geri kazanmasına yardımcı olacağız.

TEMİZLİK

Temiz hale getirmek için: Yenilikçi teknolojimiz ilk kez burnunuzun her iki tarafındaki gözeneklerin boyutunu hesaplıyor. Daha büyük gözenekler, yağlı cilt, siyah nokta veya cilt kusurlarının görünümünden kaynaklanabilir.

KOYU LEKE GÖRÜNÜMÜ

Yanaklarınızdaki renk eşitsizliklerini tespit etmek için cildinizin pigmentasyonuna bakacağız ve cildinizin parlaklığını ve ışıltısını ölçmek için cildinizden ne kadar ışığın yansıdığını inceleyeceğiz.

yazisiz content block 2

Cilt bakımı kolaylaştı
Garnier Skin Coach AI, cilt bakımı yolculuğunuzda başarılı olmanız için ihtiyacınız olan tüm araçlarla size rehberlik etmek için burada. Sağlıkla parlayan bir cilt ortaya çıkarmak için size kişiselleştirilmiş ürün önerileri, temel içerikler ve ipuçları verecektir.

Kişiye özel rutin
Garnier Skin Coach AI, cilt tonunuz, cilt yapınız veya cinsiyetiniz ne olursa olsun daha parlak bir cilt için size özel bir rutin hazırlar. Hepimizin farklı cilt ihtiyaçları var ve Skin Coach AI'ın her birimiz için kişiselleştirilmiş bir çözümü var.


 
 
 
 
 

Skin Coach Cilt Analizi

Cilt bakımı kişinin spesifik ihtiyaçlarına göre şekillendirilmesi gereken bir süreçtir. Cilt tipine uygun bakım ürünlerinin kullanılması hem kısa vadeli hem de uzun vadeli etkilerin görülmesini sağlar. Kısa vadeli olarak cildin daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur. Uzun vadeli cilt bakımı etkileri arasında yaşlanma belirtilerinin gecikmesi ve lekelerin azalması sayılabilir. Garnier tarafından sunulan online cilt analizi, kişinin yüzünü daha iyi tanımasını sağlar. Cilt analizi nedir?, bu yöntemi denemek isteyenlerin merak ettikleri sorular arasındadır. Analizler, kişi için ideal bakım sürecini şekillendiren yöntemlerdir. İdeal bakımın düzenli uygulanması ile bu sürecin pozitif etkilerinden faydalanmak mümkündür. Bakım rutinlerinin tek tip olmaması oldukça değerlidir. Birisi için işe yarayan yöntemler, diğer cilt tiplerinde zararlı sonuçlar yaratabilir. Bu nedenle yüzünüze sürdüğünüz tüm bakım ürünlerinin özenle seçilmesi önerilir.

Cilt Bakımını Kolaylaştıran Yapay Zeka Analizleri
Garnier analizleri ile teknolojinin beraberinde getirdiği tüm faydalar ve kolaylıklardan yararlanabilirsiniz. Yapay zeka cilt analizi, yüzünüzün fotoğrafının otomatik olarak taranmasını sağlar. Bu teknoloji sayesinde cilt tipinizin detaylı incelemsi gerçekleşir. Cildinizdeki mevcut problemler ve çözümlerinin desteklenmesi için gerekli bakım süreci elde edilir. Yapay zeka cilt tipi tespiti yapar ve altı farklı belirtinin taramasını gerçekleştirir. Yapay zekanın belirlediği altı belirtiden birisi, parlaklıktır. Işığın cildinizden ne kadar yansıdığının ölçüldüğü bu adım, genişlemiş gözeneklerin belirlenmesinde oldukça etkilidir. Ayrıca yüzün nem dengesini de belirler.

Yapay zeka tarafından aranan özelliklerden bir diğeri, renk eşitsizliğidir. Yanaklar başta olmak üzere tüm yüzde görülebilen renk eşitsizlikleri bulunur. Kahverengi lekelerin tespit edilmesi de bu adımda gerçekleşir. Cilt analizi, renk eşitsizliğinin giderilmesine yönelik bir rutin oluşturur. Tespit edilen faktörler arasında, dolgun görünüm de bulunur. İlerleyen yaşla birlikte yüzdeki cilt dokusunun gevşemeye başladığı görülür. Dolgun görünümün analizde tespit edilmesi, rutine yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinin eklenmesini sağlar.

Bakım rutinlerinde göz ardı edilen, ancak yapay zeka tarafından kolayca tespit edilen faktörlerden bir diğeri, pürüzsüzlüktür. Yüzün farklı bölgelerindeki çizgilerin incelenmesi ile pürüzsüzlük oranı tespit edilir. Rutinlere bu çizgilerin giderilmesi ve minimum düzeye indirilmesi için önerilen unsurlar eklenir. Garnier tarafından sunulan Skin Coach cilt analizi içerisinde, temizlik ve koyu leke görünümü analizleri de tamamlanır. Tüm bu detayların etkili şekilde bir araya getirilmesi, rutinin kişiselleştirmesini kolaylaştırır.

Ücretsiz Garnier Skin Coach Cilt Analizi
Yüzünüze yaptığınız bakımı farklı bir seviyeye çıkarmanızı sağlayacak analizleri ücretsiz olarak tamamlayabilirsiniz. Garnier olanaklarından yararlanarak cilt analizi yapabilir, önerilen rutini uygulamaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir yere gitmenize gerek kalmayan analiz adımlarını, evinizin konforundan izleyebilirsiniz. Garnier’ın bu olanağı, yoğun zamanlarınızda bile yüz bakımına öncelik vermenizi sağlar. Kendi cildinizde iyi hissetmenize yardımcı olur. Ücretsiz cilt analizi, kişisel bakımı ulaşılabilir bir olanak haline getirir. Spesifik ihtiyaçlarınız ve isteklerinize göre hazırlanan rutinler, hızlı sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Cilt tipi analizi, kendi yüzünüzü ve spesifik ihtiyaçlarınızı tanımanızı kolaylaştırır. Yağlı, kuru, karma ve normal temel cilt tipleri olsa da bunların kendi arasında çok farklı alt kategorileri bulunur. Yağlı ve akne eğilimli ciltler, kuru ve çizgilenmelere sahip yüzler bu alt kategorilerden bazılarıdır. Garnier’in yapay zekası, bu alt kategorilerin de belirlenmesini sağlar ve bakım rutinini uygun şekilde tasarlar.

Size özel şekilde tasarlanmış bir cilt bakım rutininde estetik faydalardan çok daha fazlası bulunur. Düzenli olarak kendinize ayıracağınız bir zaman olan cilt bakımı, rahatlatıcı bir aktivite haline dönüşebilir.