Koyu saç rengini tercih eden kadınların en sevdiği saç boyası renklerinden biri de siyah. Siyah renge dünya üzerinde sıkça karşılaşıldığı düşünülse de, birçok kadın koyu kahverengi saç rengine sahiptir. Parlak, ışıl ışıl parlayan siyah saçlar hemen farkını belli eder ve en az sarı tonları kadar dikkat çekicidir. Koyu renk saçları seviyor ve saçında siyahın göz alıcı ışıltısını görmek istiyorsan, siyah saç boyalarını kullanarak istediğin tarzı yakalayabilirsin. Üstelik siyahın da kendi içinde farklı tonları bulunuyor. Bunlardan dilediğini seçebilir ve saçına hayalini kurduğun ışıl ışıl görünümü verebilirsin. Siyah saç boyalarının avantajlarından biri de, rengin diğer saç boyalarına göre daha çabuk elde edilmesi. Kolayca uygulayabileceğin Garnier Color Naturals 1.0 Yoğun Siyah saç boyası ile sen de hayalindeki yoğun siyah renge ulaşabilir, parlak siyah saç boyası tonlarından dilediğini seçerek dikkat çeken saçlara sahip olabilirsin.

Siyahın Büyüleyici Işıltısı

Siyah saç boyası kullanarak saçlarında siyahın büyüleyici ışıltılarını yansıtmak istiyorsan kararlı olmalısın! Siyah, gerçekten kendine has bir güzelliğe sahip olsa da başka bir renge dönmek oldukça zor. Boyadığın andan itibaren her bir saç teline siyah rengini verecek olan siyah saç boyasını açıcı ile geçirmek saçlarını yıpratabilir. Bununla birlikte siyah saç boyasının uygulanması diğer birçok saç boyasına göre daha kolaydır. Siyah saç boyası her saç renginde uygulanabilir. Saçının zemini sarı, kızıl ya da koyu kahve tonlarında olsa da, siyah saç boyası saçına kendi rengini verecek ve rengin tüm saçına eşit dağılmasını sağlayacaktır. Böylece saçın doğal ve parlak bir görünüme kavuşur. Eğer boyamadan önceki rengin koyuysa siyah rengin boya olduğu kolay kolay belli olmaz. Saçların sağlıklı görünür ve ışıl ışıl parlar. Siyah saçın en güzel yanı da bu göz alıcı parıltısıdır.

Farklı Tarzlar İçin Farklı Tonlar

Siyah saç rengi, en çok kullanılan klasik renklerden biri olsa da, tarzına göre seçebileceğin farklı ton seçeneklerine sahiptir. Siyah saç boyası tonları, siyahın koyu ve açık tonlarını içerir. Ayrıca yoğun ışıltı sevenler ve siyahın klasik görünümüne biraz renk katmak isteyenler için mavi siyah tonu da vardır. Yansıtmak istediğin tarza göre belirgin siyah tonlarını seçebilirsin. Ten rengin de bu seçimde oldukça etkili olacaktır. Esmer kadınların sıkça tercih ettiği yumuşak siyah saç boyası, koyu ten rengi ile uyum sağlar. Garnier Color Naturals 2 Kadife Siyah saç boyası, yumuşak siyah seven kadınlar için harika bir seçim olabilir. Mavi siyah saç boyası saça yoğun ışıltı verir. Saçlarının uzunluğuna ve genelde nasıl kullandığına bakarak sana uyan siyah saç rengine karar verebilirsin. Hangi tonu seçersen seç, siyah saç boyasını uygularken dikkatli olmalısın. Kulaklarına ve ensene değen saçları toplayarak ve bu bölgeleri temizleyerek boyayı uygulayabilirsin. Cildini ve kıyafetlerini boyamamak için gerekli önlemleri aldıktan sonra, saçını ince parçalara ayırıp boyayabilir, fazla boyanın cildine ve kıyafetlerine temas etmemesini sağlayabilirsin.

Göz Alıcı Siyahlar İçin Yoğun Bakım

Siyah saçı bakımlı ve sağlıklı göstermenin yolu, onun ışıltısını korumaktan geçer. Düzenli uygulayacağın bakım rutinin oldukça önemli. Aynı zamanda boyama esnasında da saçını özenle beslemeye dikkat etmelisin. Koyu saç renkleri, içerdiği yoğun pigmentler nedeniyle saça derinlemesine nüfuz eder. Saçlarını boyarken kurumamasını istiyorsan, en iyi siyah saç boyası alternatifini seçmelisin. Garnier siyah saç boyası çeşitleri, içeriğindeki bitkisel yağlar ile saçını boyarken derinlemesine besler ve siyah saçlarının kurumadan, doğal ışıltısını yansıtmasına yardımcı olur. Saçının yumuşaklığını artırmak ve saçını boya sonrasında da kolayca tarayabilmek için bakım yağını uygulamayı da unutma. Garnier'nin boya sonrası bakım kreminin zengin içeriği bunun için sana yardımcı olacak! Garnier Color Naturals'ın %100 kapatıcılık özelliği ve besleyici içeriğiyle hayalindeki göz alıcı siyah renk seni bekliyor!