aloe serum 2022 1aloe serum 2022 1aloe serum 2022 1 Vitamin CVitamin CVitamin C aloe serum 2022 2aloe serum 2022 2aloe serum 2022 2 aloe serum 2022 3aloe serum 2022 3aloe serum 2022 3 aloe serum 2022 4aloe serum 2022 4aloe serum 2022 4

Garnier Skin Naturals Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum

TEK KULLANIMDA: NEME DOYMUŞ VE DAHA YUMUŞAK BİR CİLT

boyut
30ml

Ürün Özellikleri

CİLDİME FAYDALARI NELER?

Garnier'nin [%3] Gliserin + Hyaluronik Asit + Aloe Vera ile yüksek konsantrasyona sahip ilk serumu. Tek kullanımda daha pürüzsüz, yumuşak ve sıkı görünen bir cilt!

HYALURONİK ALOE SERUM'UN ARKASINDAKİ BİLİM

[%3] GLİSERİN + HYALURONİK ASİT + ALOE VERA

Biyofermentasyon ile elde edilen bu dolgunlaştırıcı aktif madde kendi ağırlığının 1000 katına kadar nem tutabilmesi ile bilinir.

Ferah hissi ve süper-nemlendirici etkisiyle bilinen bu içerik cildi yoğun bir şekilde nemlendirir.

Vegan Formül*

*Hayvansal kaynaklı veya türevi bileşenler içermez


KANITLANMIŞ ETKİNLİK

Anında:

Daha pürüzsüz bir cilt

Daha yumuşak bir cilt

Daha sıkı görünen bir cilt

1 ay kullanım sonrası:

Daha canlı görünen bir cilt

Daha parlak bir cilt

Daha sağlıklı görünen bir cilt

Nasıl Kullanılır?

Serum damlalığının aldığı kadar serumu temiz yüzünüze ve göz çevrenize nazikçe yayarak uygulayın.

Her sabah ve akşam temiz cildinize gündüz veya gece kreminizden önce uygulayınız.

Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum

Hyaluronik asit cilt kuruluğu yaşayan birçok kişinin  cilt bakımı içerisinde yer vermesi gereken bir aktif maddedir. Kendi ağırlığının 1000 katına kadar nem tutabilme özelliğine sahiptir.. Hyaluronik asit ve aloe vera içeren serumu yanınızda taşıyabileceğiniz gibi, rutin bakımlarınızda da hyaluronik asit nemlendirici ürüne sıklıkla yer verebilirsiniz.. Cilde canlı, parlak ve sağlıklı görünüm sağlayan aloe vera serumnemlendirici kullanmadan önce sabah akşam günde 2 defa uygulayabileceğiniz bir üründür. İlk kullanımda bile pürüzsüz, yumuşak ve sıkı cilt görünümü sağlar. Uzun vadede kullandığınız takdirde ise daha sağlıklı bir cilt görünümü elde edebilirsiniz. Cilde hyaluronik asit içeren ürünlerin uygulaması, zahmetsiz ve pratik olması sayesinde bakımlarınızı eğlenceli bir hale getirebilir. 

Garnier Serum ile Tek Kullanımdan İtibaren Neme Doymuş Ve Daha Yumuşak bir Cilt
 
Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum, yüz nemlendirici serum olarak kullanılabilir. Pürüzsüz bir cilt için gün içerisinde farklı bakım kremlerinden, nemlendiricilerden ve yağlardan destek alırsınız. Cildinizi nemlendirirken, sıkı görünüm sağlayacak güçlü formüle sahip  hyaluronik aloe serum ile istediğiniz sonuca hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayabilir. Cildinizi temizledikten sonra kullanacağınız serum, yüzününüzün nem dengesini korumanızı sağlar. Ardından uygulayacağınız nemlendirici ile de yumuşak, sağlıklı görünen bir cilde sahip olabilirsiniz. 

Hyaluronik Aloe Serum Kullanımı
Hyaluronik asit içeren nemlendiricilerin etkili formülü sayesinde ilk kullanımdan itibaren cildinizdeki farkı görebilirsiniz. Bu kadar etkili bir yönteme sahip hyaluronik asit içeren serum nasıl kullanılır sorusunun cevabı ise cilt bakımını sevdirecek cinstendir. Makyaj, hava kirliliği, güneşin kurutucu ışınları nedeniyle cildinizi, gün sonunda temizleme ve bakım yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Yüzünüzü temizledikten sonra kullanabileceğiniz hyaluronik asit içeren serumun cilde faydaları saymakla bitmez. Sıkı, sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Serum damlalığının aldığı kadar serumu temiz yüzünüze ve göz çevrenize nazikçe uygulayın. Her sabah ve akşam temiz cildinize gündüz veya gece kreminizden önce uygulayınız. Masaj yaparak cildinize sürdüğünüz serum ilk kullanım itibariyle etkisini gösterir. Masaj hareketlerinin desteği ile de cildinizin canlı görününmesini sağlarsınız.