c vitamini aydinlatici serum 1c vitamini aydinlatici serum 1c vitamini aydinlatici serum 1 Vitamin CVitamin CVitamin C c vitamini aydinlatici serum 2c vitamini aydinlatici serum 2c vitamini aydinlatici serum 2 c vitamini aydinlatici serum 3c vitamini aydinlatici serum 3c vitamini aydinlatici serum 3 c vitamini aydinlatici serum 4c vitamini aydinlatici serum 4c vitamini aydinlatici serum 4 c vitamini aydinlatici serum5c vitamini aydinlatici serum5c vitamini aydinlatici serum5

Garnier Skin Naturals C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum

KOYU LEKE GÖRÜNÜMÜNÜ 6 GÜNDE AZALTIR

boyut
30ml

Ürün Özellikleri

İçeriğinde yer alan güçlü içerikler
[ Niasinamid + C Vitamini* + Salisilik Asit] koyu lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olduğu bilinmektedir.
*C vitamini=C vitamini türevi

LİMON ÖZÜ
Bu içerik antioksidan ve parlaklık verici özellikleriyle bilinir.
Vegan**
**Hayvansal kaynaklı veya türevi bileşenler içermez.

KANITLANMIŞ ETKİNLİK

3 gün içinde:
Daha eşit görünen bir cilt tonu
Daha pürüzsüz görünen bir cilt

6 gün içinde:
Koyu lekelerin görünümünde azalma
Koyu lekelerin yoğunluğunda azalma
AYDINLIK CİLT GÖRÜNÜMÜ 3 GÜNDE EŞİTLENMİŞ BİR CİLT

Nasıl Kullanılır?

Bir tam dolum damlalığı temiz bir cilde uygulayın, nazikçe masaj yaparak yedirin.
Sabah ve akşam temiz bir cilde uyguladıktan sonra gündüz/ gece nemlendirici kreminizi uygulayın. Göz çevresiyle temasından kaçının.

CİLDİME FAYDALARI NELER?
Garnier'nin [%3.5] Niasinamid+C Vitamini*+Salisilik asit ile yüksek konsantrasyona sahip ilk serumu. 6 günde koyu lekelerin görünümünde azalma!

C Vitamini içeren Serum

Günlük hayatta her zaman en iyi halinizi yansıtmak istersiniz. Bunun için de çeşitli bakımlar yapmanız gerekebilir. Sizlere sunulan çeşitli bakım kremleri, serumlar arasından cilt yapınıza uygun ürünü bulmak, alacağınız olumlu sonuçları hızlandırabilir. İçerisinde farklı vitamin ve güçlü içeriklerin bulunduğu bakım ürünlerinden  c vitamini içeren serumları daha parlak ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlayabilir. Birçok faydası bulunan bu c vitamini nedir sorusu akılları kurcalıyor olabilir. Cilde c vitamini içeren serumu kullanmak cildin parlak ve pürüzsüz olmasını destekleyebilir. 

Düzenli C Vitamini içeren Serum Kullanımının Etkileri
C vitamini içeren serum önerileri arasında etkili güce sahip bir ürün bulmak çoğu zaman zor olabilir. Güvenilir markaların sunduğu, faydalı ürünleri satın almak, cildinize zarar vermediği gibi etkili sonuca çok daha kısa sürede ulaşmanızı sağlayabilir. Aydınlık görünüm verme, c vitamini içeren serum faydaları arasında göze çarpan bir detay olarak yer alır.. C Vitamini* Parlak Süper Aydınlatıcı Serum olarak sunulan Garnier’in ürününü gün içerisinde pratik bir şekilde cildinize uygulayabilirsiniz. Ayrıca koyu leke görünümünü 6 günde azaltıyor.*
 
 
**C vitamini türevi
**Klinik test, 74 kişi, leke görünümü üzerinde ortalama sonuçlar. Sonuçlar değişiklik gösterebilir.
Serumun ilk kullanımından itibaren etkilerini görmeye başlayabilirsiniz. C vitamini içeren serumun düzenli kullanılmasıyla birlikte etkilerini uzun vadede görmenizi sağlar Garnier C Vitamini* Parlak Serum 3 gün içinde daha eşit görünen bir cilt tonu ve daha pürüzsüz görünümü sağlar. 6 gün içinde ise koyu lekelerin görünümünün ve koyu lekelerin yoğunluğunun  azaltmasını sağlar.
Pürüzsüz bir cilt hayali kuranların, isteklerini yerine getirmede etkili olan c vitamini içeren yüz serumu pratik kullanımı sayesinde çantanızda taşınabilir. Seyahatlerinizde yanınızda ayırmadan, rutin bakımınıza evinizde olmasanız bile devam edebilirsiniz. Yüz için c vitamini içeren serumun kullanımı oldukça basittir. Bir tam dolum damlalığı temiz bir cilde uygulayın, nazikçe masaj yaparak yedirin. Cildinizi nemlendiren serumu düzenli kullanarak koyu lekelerin görünümünü azaltabilir, parlak ve aydınlık bir cilt görünümü elde edebilirsiniz. 

 
 


 
 
 
 
 

Deniyoruz: Garnier C Vitamini Serumu

Parlak bir cilt için Garnier C Vitamini Serum’u birlikte deniyoruz!

Devamını Oku