first fixed slider
first fixed slider
first fixed slider

Evde Cilt Bakımı

Gün içerisinde dış etkenler nedeniyle cildinizin kirli ve dengesiz bir tona sahip olduğunu düşünebilirsiniz. Bunun için de çeşitli bakım kremleri, temizleyici tonikler uygularsınız. Uyguladığınız ürünlerin türüne ve içeriğine bağlı olarak cildinizde oluşturmak istediğiniz etkiler değişiklik gösterebilir. Kadın, erkek birçok insanın şikayetçi olduğu siyah nokta görünümlerine, makyaj, hava kirliliği ve iklim şartları neden olabilir. Bunun önüne geçmek için evde siyah nokta görünümünü temizleme yöntemlerine başvurabilirsiniz. Garnier sunduğu çeşitli bakım ürünleriyle cildinizi yoğun bir şekilde temizlemenizi sağlarken, sizlere sunduğu nemlendiriciler sayesinde yüzünüzün nem dengesini korur. Peeling etkili ürünlerinin yanı sıra, kağıt maskeleri kullanabilir, aloe vera etkili serumları sayesinde pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede istediğinizin sağlıklı, canlı görünümü cildinizde yakalayabilirsiniz. Hyaluronik Aloe ağırlığının 1000 katına kadar fazla suyu içerisine hapseder. Pratik bir şekilde cildinize uygulayacağınız bu serum ile cildinizi nemlendirebilirsiniz. Garnier Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum pürüzsüz ve canlı bir cilt görünümüne sahip olmanızı sağlayabilir.

Pürüzsüz Bir Cilt için Evde Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?


Evde Günlük Yüz Bakımı Nasıl Yapılır? Sorusunun cevabı ise yine Garnier cilt bakım ürünlerinden geçer. Parlamaya meyilli ciltlerin matlaşmasını, yağlı ciltlerin yağ oranını dengelemesini ve kuru ciltlerin sağlıklı görünmesini sağlayan bakım ürünlerini evinizin konforunda kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Haftasonlarını kendi bakımınıza ayırarak ya da gece yatmadan önce cildinizi gün içerisinde maruz kaldığınız kirden uzaklaştırmak için yapabileceğiniz peeling evde nasıl yapılır? sorusu için öncelikle cilt probleminizi analiz etmeniz gerekebilir. Bunun ardından uygulayacağınız tonik, serum ve peeling etkili maskeler ile sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz. Garnier hyaluronik aloe ailesi sayesinde evde cilt bakımı pratik bir hale dönüşür. Aloe vera içeren formülü sayesinde canlı ve pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz. Günün yorgunluğu ister istemez yüzünüze yansıyabilir. Göz altlarının morluğu, cildin solgunluğunun önüne geçebilen Garnier kağıt maske ürünleri sayesinde cildiniz her zaman ışıl ışıl! Maskeyi yüzününe uygulayın ve 15 dakika bekleyin. Ardından ışıltının yüzünüze yansımasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Evde Yapabileceğiniz Cilt Bakımı için Basit Yöntemler


Cilt bakımının en trend ürünleri arasında yer alan Garnier peeling siyah nokta görünümünü azaltarak, cildinizi arındırır. Farklı cilt tiplerine uygun içeriklere sahip olması nedeniyle kuru bir cilde sahipseniz hassas ciltlere özel evde peeling etkili maske yapabilir, aşırı yağlı bir yüzünüz varsa yağlanmayı önleyen peelingler cilt bakımı evde yapılacağı zaman kolaylıkla kullanılabilir. Evde sırasıyla cilt bakımı yapabilmek için öncelikle yüzünüzü temizlemeniz gerekir. Peeling ve aloe ailesi ürünlerinden destek alarak cildinizi temizledikten sonra nem oranını kazanmak ve dengeyi sağlamak amacıyla Garnier serum çeşitlerinden destek alabilirsiniz. Dilerseniz daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt için dilerseniz de dolgun görünüm kazanmak için serum desteğinden yararlanabilirsiniz. Bakımınızın son aşaması olarak uygulayabileceğiniz aloe vera içeren serum ilk kullanım itibariyle pürüzsüz ve yumuşak bir cilde kavuşmanızı sağlar. Garnier cilt bakım ürünleri sayesinde, neme doymuş, pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz.
first fixed slider