Garnier skin naturals hyaluronik aloe temizleme jeliGarnier skin naturals hyaluronik aloe temizleme jeliGarnier skin naturals hyaluronik aloe temizleme jeli G 1100G 1100G 1100 hyaluronik-aloe-temizleme-jeli-arkahyaluronik-aloe-temizleme-jeli-arkahyaluronik-aloe-temizleme-jeli-arka

Temizleyici ve Gözenek Sıkılaştırıcı Jel Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli

%96 doğal kaynaklı içeriklere sahip Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli'nin, Hyaluronik Asit ve Aloe Vera ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde kirden, makyaj kalıntılarından kurtulun ve sıkılaşmış gözeneklere sahip olun.

boyut
200ML

Ürün Özellikleri

-Cildinizi temizler ve arındırır
-Sıkılaşmış gözeneklere sahip olmanıza yardımcı olur
- Vegan formülü hayvansal kaynaklı veya türevi bileşenler içermez.
-%100 geri dönüştürülebilir şişeye sahiptir.

Micellar Jel

Bu Ürünün Bir Geleceği Var, Lütfen Geri Dönüştürün!


Temiz ve Ferah Bir Cilt İçin Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli


ÜRÜN BİLGİSİ

%96 doğal kaynaklı içeriklere sahip Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli'nin, Hyaluronik Asit ve Aloe Vera ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde kirden, makyaj kalıntılarından kurtulun ve sıkılaşmış gözeneklere sahip olun.

Ürün Hakkında

Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli

Her gün yüzünüzü, cildinizi temizlemek için neler yapıyorsunuz? Sabun, jeller veya cilt bakımı için üretilmiş olan jelleri kullanıyor olabilirsiniz. Peki, tüm bunlara rağmen gerçek anlamda cildinizin rahatladığını ve sağlıklı olduğunu düşünmüyor musunuz? Endişelenmeyin. Bu konuda size yardımcı olabilecek harika bir ürünün olduğunu söyleyebiliriz. Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli ile yüzünüze ve cildinize önem verdiğinizi gösterin. Her gün işe, okula veya belirli sorumluluklarınızı yerine getirmek üzere dışarıdan gelebilecek faktörlere maruz kalırsınız. Bunlar kir, toz, duman ve diğer etmenlerdir. Garnier Cilt Temizleme konusunda, alanında en iyi ürünleri sunmaktadır. Bunun için garnier cilt temizleme jeli araştırması yapabilirsiniz. 

Hal böyle olunca da gözeneklerinizin arası, az önce saydıklarımız dolayısıyla kapanabilmektedir. Ancak! Garnier aloe etkili temizleme jeli sayesinde yüzünüze gelen bütün kir ve diğer sonuçlardan anında kurtulabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken de doğal kaynaklı bir ürün sayesinde gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Kulağa nasıl geliyor? Sizce de harika değil mi? Bundan dolayı en çok tercih edilen ürün grubu ise aloe vera yüz temizleme jeli olmaktadır. Peki, ‘Garnier Hyaluronik Aloe Jel ne işe yarar?’ Sorusunun yanıtını detaylı olarak öğrenmek istiyorsanız içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz. Hyaluronik aloe temizleme jeli ile cildiniz için gerekli olan mineraller ve kirden arınmasını sağlayan özellikleri ile en çok tercih edilen ürünler listesinin başında yer almaktadır. 

Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jel Ne İşe Yarar?

Cildinizin ferahladığını ve sağlıklı olduğunu düşünüyor musunuz? Eğer bu duyguyu daha öncesinde yaşamadıysanız ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ayrıca bu jeli kullanmanızın akabinde yaşayacağınız ferahlık hissiyatı, size psikolojik olarak da olumlu etkileri olacaktır. İnsan, cildinin sağlıklı ve temiz olduğunu bildiğinde daha mutlu ve özgüvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmektedir. Garnier Temizleme Jeli, içerisinde barındırdığı Hyaluronik asit ve aloe vera etken maddeleri aracılığıyla cildinizi nemlendirmekle kalmayıp, gözeneklerinizi de sıkılaştırmaktadır. Böylece parlak, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme sahip olmanız mümkündür. Aloe vera yüz temizleme uygulamalarının başarılı ana rollerinden birisidir. Hücre yenileme niteliği ile beraber birçok sorunun da çözüm anahtarı olarak bilinmektedir. Bu gibi ihtiyaçlarınızın tamamını aloe vera etkili yüz yıkama jeli içerisinde bulabilirsiniz. Yüzümüz, dış etkenlere karşı her zaman açık haldedir. Dolayısıyla garnier yüz temizleme hususuna spesifik olarak yoğunlaşmıştır. Yüz temizleme garnier tarafında, insanların en çok ihtiyaç duyduğu ürünler arasında gelmektedir. 

Cilt, her zaman için suya ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyacı hyaluronik asit sayesinde Garnier yüz temizleme jeli karşılayabilmektedir. 1 gram hyaluronik asidin, 1.000 grama kadar suyu taşıyabilme özelliğine sahip olduğunu biliyor muydunuz? Bu sayede cildiniz için gerekli nemi Garnier Hyaluronik Temizleme Jeli karşılamaktadır. Üstelik garnier gözenek sıkılaştırıcı jel ile cildin daha sağlıklı ve canlı görünmesi de sizin elinizde. Özellikle makyaj yapan, soğuğa maruz kalan ve dolayısıyla da cildinde kuruluk oluşan kişiler için elzem bir özelliktir. Yalnızca kuru ciltler için gerekli olmayıp, aynı zamanda tüm cilt yapılarına da uygun bir yapıdadır. Keza yağlılık oranı yüksek ciltlerde de, uygulandığı bölgeye su taşıyarak cilt yapısının normal seviyelerde seyredilmesini sağlamaktadır. Garnier cilt temizleme jeli ile cildin doğal formu korunarak, sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi için destekleyici niteliktedir.

Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli İle Ferahlığı Doruklarda Yaşayın

Her geçen gün ile birlikte vücudumuz, yer çekimine karşı olan direncini yitirmeye devam etmektedir. Aynı zamanda dışarıdan gelen etmenlerde cildimizi yıpratan niteliklerdir. Doğru bir şekilde temizlenmeyen yüzde veya ciltte kalıntılar geçmemektedir. Bu da zaman içerisinde sivilcelere ve diğer deri rahatsızlıklarına yol açabilmektedir. Peki, bu anlamda neler yapılması gerekir? Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli, gözeneklerin sıkılaşarak, birbirlerine tutunmasını sağlamaktadır. Üstelik garnier yüz yıkama köpüğü derinlemesine vücudunuza işleyerek kir ve makyaj kalıntılarından sizi kurtarmaktadır. Aloe vera etken maddesi ile yüz temizleme jeli için en uygun kullanıma sahiptir. Doğal içerikleri sayesinde de hiçbir endişeniz olmadan kullanmanız mümkündür. Sıkça sorulan sorulardan birisi de, ‘Garnier Hyaluronik Aloe Jel Nasıl Kullanılır?’ Uygulama safhasına geçmeden evvel, yüzünüzü su ile yıkayıp nemli bir hale getirmeniz gerekmektedir. Ardından temizleme jelini yüzünüze masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Bunun akabinde ise su ile durulayarak ferahlığı ilk kullanımdan itibaren yaşayabilirsiniz. 48 saat boyunca nemlendirme özelliğine sahiptir. Ancak dış etkenlerden cildinizi temizlemek ve sağlıklı bir görünüme kavuşmak adına her gün kullanılması lehinize olacaktır. Garnier cilt temizleme için kullanılabilecek ürünleri sizlere en doğal haliyle sunmaktadır. 

Çevresel ve Sosyal Etki

Garnier, ürün yaşam döngüsü boyunca ürünlerimizin çevresel ve sosyal etkilerini sürekli olarak iyileştirmeye kendini adamıştır. Bu, üretim ve kullanım aşamalarında iyileştirmeler yapmayı içerir. Ayrıca, seçtiğiniz ürünler hakkında daha bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olmak için bu verilere tam şeffaflıkla erişmenizi sağlamayı taahhüt ediyoruz ve bu nedenle bir Ürün Etkisi Etiketleme Sistemi başlatıyoruz.

Şeffaf olması için, metodoloji bağımsız bilimsel uzmanların yardımıyla tasarlanmıştır ve veriler bağımsız denetçi Bureau Veritas tarafından doğrulanmıştır.

Ürünlerimizin Genel Çevresel Etkisini nasıl değerlendirdiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki daha fazla bilgiye bakın.

Genel Çevresel Etki

Karbon Ayakizi

g(1) kullanım dozu başına

g 10mL başına

Su ayak izi

(2) kullanım dozu başına

10mL başına

Bu etki puanı, 1 ürün ve 4 yeniden doldurmanın simüle edilmiş kullanımına dayanmaktadır.

Üretim Koşulları

Polonya’da mesul bir tesiste imal edilmiştir

Atık Geri Kazanımı:

Yenilenebilir enerji:

(3)

Ambalajın Çevresel Etkisi

FSC® veya PEFC sertifikalı karton/kağıt yüzdesi:

(4) (3):

(5) (4) :

Doldurulabilir veya şarj edilebilir:

Ürünün Sosyal Etkisi

Bu ürünün içerikleri ve bileşenleri, BM Uluslararası Çalışma Standartlarının temel ilkeleri

Değerlendirme metodolojimiz ve çevresel ve sosyal etkimizi iyileştirmek için neler yaptığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Deniyoruz: Garnier Hyaluronik Aloe Serisi

Canlı ve ferahlamış bir cilt görünümü için hyaluronik asit ve aloe veradan gücünü alan Garnier Hyaluronik Aloe serisini deniyoruz ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

 
 

Hangi Micellar Sana Göre?