hyaluronik-aloe-jel-urun-gorseli_1hyaluronik-aloe-jel-urun-gorseli_1hyaluronik-aloe-jel-urun-gorseli_1 20200226_Gar_AloeJelly TopShot Pack_Market20200226_Gar_AloeJelly TopShot Pack_Market20200226_Gar_AloeJelly TopShot Pack_Market G_1052G_1052G_1052 G_1100G_1100G_1100 Kavanoz_KarskKavanoz_KarskKavanoz_Karsk 20200226_Gar_AloeJelly Photo5_V120200226_Gar_AloeJelly Photo5_V120200226_Gar_AloeJelly Photo5_V1

Skin Naturals Garnier Hyaluronik Aloe Jel

%96 doğal kaynaklı içeriklere sahip Garnier Hyaluronik Aloe Jel, Hyaluronik Asit ve Aloe Vera içeren formülü sayesinde cildinizi 48 saat* boyunca nemlendirir. Ferahlatıcı jel dokusu sayesinde kolayca uygulanır ve hızlıca emilir.

boyut
50ml

Ürün Özellikleri

-48 Saat* Nemlendirme
-Pürüzsüz ve Rahatlamış Bir Cilt
-Yağlı His Bırakmaz

*Instrumental test, 24 kadınSusayan Cildinin Nem Kaynağı Garnier Hyaluronik Aloe Jel!


ÜRÜN BİLGİSİ

Garnier Hyaluronik Aloe Günlük Nemlendirici Jel'in Aloe Vera içeren formülü sayesinde cildiniz yoğun şekilde nemlenir. Sudaki ağırlığının 1000 katına kadar nemi cilde hapsetme özelliğiyle biline hyaluronik asit içeren formülü sayesinde nemi cilde hapseder. 4 haftalık kullanım sonrası cildinize gözle görünür şekilde:

-Parlaklık verir, Deneyenlerin %80'i**
-Cildinizi Dinlendirir, Deneyenlerin %84'ü **
-Cildinizi Rahatlatır, Deneyenlerin %90'ı**

**Tüketici testi, 4 hafta, 50 kadın

Ürün Hakkında

Garnier Hyaluronik Aloe Jel

Günlük hayatımızın yoğunluğu içerisinde yalnızca fiziksel olarak değil, aynı zamanda cildimizde yorgunluğa ve deformasyonlara maruz kalabilmektedir. Cildimizin ön planda olduğu yüzümüz ise bu anlamda etki alan bölgemiz olmaktadır. Özellikle de dışarıda geçirdiğimiz süre boyunca birçok dış etkenle de karşılaşabilmekteyiz. Toz, araçlardan yayılan gazlar ve benzeri gibi yüzümüze kuruluk veren durumları absorbe etmenin bir yolu vardır. Nasıl mı? Yanıtı, Garnier Hyaluronik Aloe Jel. Aloe vera içeriği ile cildinizin dostu olduğunu söylemek mümkündür.

Kullanıcıların sıkça sorduğu sorulardan birisi de, ‘kullandığım ürün doğal mı, kimyasal madde kullanımı ne yoğunlukta?’ Garnier Hyaluronik Aloe içeriğinin %96 oranında doğal kaynaklardan oluştuğunu da belirtmekte fayda var. Aynı zamanda bu ve benzeri ürünler, deri üzerine uygulandığından muhakkak tıbbi testlerden geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde vücudunuz, kullandığınız ürünlere tepkimeler vererek iyi olmayan sonuçlar doğurabilmektedir. Ancak! Garnier Hyaluronik Aloe Jel, dermatolojik olarak tüm testlerden geçmiş ve onaylanmıştır. Dolayısıyla gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Garnier Aloe Vera içeriği ile de birçok olumsuz durumun çözümü niteliğindedir. Bunun için Garnier Aloe Vera Jel yapısı sayesinde kolay kullanım ve hızlı etki sağlamaktadır. Cildimiz, en değerli giysimizdir. Buna istinaden tercihlerinizi, her zaman sağlık dostu ve bu giysiyi koruyacak ürünlerden yana yapmanız gerekmektedir. Jel yapısının yanı sıra krem olarak da kullanılabilmektedir. Bundan dolayı Garnier Aloe Vera Krem ismi ile de tanınır. Hatta sağlamış olduğu özellikler sebebiyle her iki sıfatı da üzerinde taşıyarak Garnier Jel Krem olarak da bilinmektedir. Bununla birlikte bilinmesi gerekir ki, her jel sağlık dostu olmayıp aloe vera içerikleri de barındırmıyor olabilir. Bu hususa azami önem gösterilmelidir. Aloe etkili jel, sağladıkları sayesinde her zaman daha ön planda olmuştur. 

Garnier Hyaluronik Aloe Jel Ne İşe Yarar?

Kimi ciltler de kuruluk, kimilerinde ise yağlılık durumu söz konusudur. Bununla birlikte takdir edersiniz ki, vücudumuzun %80 yoğunluğunda su barındırmaktadır. Gerek insan yaşamı için gerekse de vücudumuz için vazgeçilmez bir olgu olan su, cildimiz için de aynı önemi taşımaktadır. Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli veya Hyaluronik Aloe Jel, hyaluronik asit etken maddesi ile cildimiz için gerekli olan suyu temin ederek, nemlendirir. Bu asit, temelinde su bazlı olduğundan cilt tipiniz fark etmeksizin her cildin kullanımına uygundur. Aynı zamanda hyaluronik asit, yapısı gereği kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilme kabiliyetine de sahiptir.

Böylece anatomik yapı korunarak sağlıklı ve pürüzsüz bir cildin keyfine varabilirsiniz. 48 saat boyunca nemlendirme yapabilme özelliği vardır. Her gün kullanıldığında ise kesinlikle sağlayan bir cildin gözle görülür farkını yaşayacaksınız. Keza görünümde olan değişikler ile beraber cildin yapısında da olumlu ayrımı görebileceksiniz. Garnier Günlük Nemlendirici Jel kullanımını ihmal etmeyin ve kendinizi ödüllendirin. Hatta bundan dolayı Garnier Jel Nemlendirici olarak da bilinmektedir. Böylece deneyimleyeceğiniz ferahlığın etkisi, Aloe Vera etkili Jeli ile uzun süreler sizinle olacaktır. Bu anlamda Aloe Vera Jeli kullanımını cildiniz için ihmal etmemelisiniz. Garnier Aloe Vera Nemlendirici ürününü yetkili bayilerimiz ve web sitelerimizden satın alabilirsiniz.

Uygulama anından itibaren ferahlığı hissetmeye başlayabilirsiniz. Garnier Aloe Krem, hızlı emilim özelliği sayesinde de herhangi bir yağlılık hissiyatı bırakmadan kolayca uygulanmaktadır. Bununla birlikte Aloe Vera Jel Garnier’in etken maddeleri nedeniyle elastik bir formda bulunmaktadır. Dolayısıyla cildiniz çok daha güçlü bir yapıya sahip olabilmektedir. Ayrıca Aloe Jel Garnier yağlı ciltlere nazaran kuru ciltlerde daha hızlı bir şekilde etkisini göstermektedir. Garnier Aloe kullanımı sonrasında cilt, parlaklık kazanarak dışarıdan gelebilecek zararlı bileşenlere karşı da dayanıklı hale gelmektedir. Antibakteriyel özelliği ile de sivilce veya bunun bırakmış olduğu izlere karşı da etkili bir yapıya sahiptir. Keza hyaluronik asit, antioksidanlar barındırmaktadır. Böylece cildinizin yıpranmasına sebep olabilecek faktörlere karşı adeta bir koruma kalkanı oluşturmaktadır.

Garnier Hyaluronik Aloe Jelin Hyaluronik Asit ve Aloe Veradan Gelen Büyüleyici Etkisi

Sağlıklı bir cilt için temizlik en önemli hususların başında gelmektedir. Tam da bu noktada Garnier Aloe Jel başrol oynamaktadır. Aloe Vera Jel Nedir? Sorusu sıklıkla merak edilenler arasındadır. Hyaluronik asit ve aloe vera sayesinde cildiniz temiz kalmaktadır. Bu iki içerik tek başlarına belirli durumlara çözüm getirirken, ikisinin aynı anda, aynı görev safında rol alması cildinizde harikalar oluşturmasını sağlamaktadır. Garnier Jel içeriği maddelerin nemlendirici özelliği ile de cildinizi canlı tutabilirsiniz. Keza Aloe Vera jel, barındırdıkları iyileştirici ve koruyucu nitelikler aracılığıyla da tam teşekküllü bir bakım sağlayabilirsiniz. Bu sayede güneş yanıkları, sivilce ve diğer cilt yaralarına karşın etkili bir formül içermektedir.

Tam etkinin görünebilmesi adına cildinizdeki ilgili alanın öncesinde su ile yıkanması ve akabinde jelin uygulanması gerekmektedir. Ancak unutulmaması gereken çok önemli bir husus vardır; Orijinal Aloe Vera Jel kullanımı sonucunda gerçek etkiyi görebilirsiniz. Aksi durumlarda yarardan ziyade vücudunuz ve sağlığınız için zararla karşılaşabilirsiniz. Bu ürünün en etkileyici yanlarından birisi de her türlü cilde uyum sağlamasıdır. Bu sayede çalıştığınız iş veya yaşam standartlarınız fark etmeksizin her durumda cildinizin sağlıklı kalmasına destek olmaktadır.

 

Deniyoruz: Garnier Hyaluronik Aloe Serisi

Canlı ve ferahlamış bir cilt görünümü için hyaluronik asit ve aloe veradan gücünü alan Garnier Hyaluronik Aloe serisini deniyoruz ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!