first fixed slider

Nutrisse Vegan Saç Boyası | Garnier

Saç boyalarının heyecan verici renk tonları ile genel görünümünüzü güçlendirmeniz mümkün. Saç boyamanın en öne çıkan faydalarından biri saçınızda mükemmel renk dönüşümüne imza atması. Sağlıklı bir şekilde saç renginizi değiştirmenin en iyi yolu kaliteli saç boyası kullanmak. Yeni teknolojiler ve besleyici içeriklerle geliştirilen boyalarla saçlarınızı renklendirmenin de ötesine taşıyın.

Saçların canlı renkler ile buluşurken daha güçlü ve ipeksi olmaları artık hayal değil! Zengin formülü ve geniş renk yelpazesiyle sizi ışıltılı saçlara kavuşturacak ürünler Garnier’de. Yeni zengin renk teknolojisi ile bakımından ödün vermeyenlere hitap eden boyalar, beyazları kapatır, saçlarınızı güçlendirir. Garnier, besleyici saç boyası içeriğiyle sizi arzuladığınız yeni saç renginiz ile buluşturup daha dinamik bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

· Garnier Nutrisse Saç Boyasının Besleyici İçeriğinde Neler Var?
· Garnier Nutrisse Saç Boyası, %100 Beyaz Kapama Özelliğine Sahip Midir?
· Garnier Nutrisse Saç Boyası, Geniş Bir Renk Yelpazesine Sahip Midir?
· Garnier Nutrisse Saç Boyası Nasıl Kullanılır?
· Garnier Nutrisse Saç Boyası ile Yeni Bir Görünüm Elde Etmek İçin Neler Yapabilirsiniz?
· Garnier Nutrisse Saç Boyası Vegan Mıdır?

Saçlarınızda renk değişikliği yapmak istiyor ancak en popüler saç renkleri hakkında fikriniz yoksa, doğru yerdesiniz. Kahve tonlarından sarı tonlara kadar, ten renginizle uyum içerisinde olacak rengi seçerek yeni imajınıza “merhaba” diyebilirsiniz. Saç modası dönem dönem bazı değişiklikler içerebilir. Bu değişimlerin içerisinde saç renkleri de bulunur. Ten rengine göre saç rengine karar vermek daha canlı ve sağlıklı görünüm için önemli. Onlarca çeşit renk ve tonları arasında kaybolduysanız, cilt alt tonunuzla ve ten renginizle uyum içerisinde olacak popüler saç renklerini deneyebilirsiniz.

En zamansız renklerden kahve, doğal duruşu nedeniyle sık sık tercih edilir. Açık, koyu ve altın kahve gibi farklı tonları bulunur. Soğuk alt tonlu cilde sahipseniz, koyu tonlara şans verebilirsiniz. Cildiniz sıcak ve soğuk tonlar arasındaysa açık tonlara yönelebilirsiniz. İçinde altın yansımalar bulunan kahve ile ışıldamak için cilt tonunuza göre seçim yapmalısınız. Esmer ten renginiz varsa, koyu ya da açık altın kahveyi tercih edebilirsiniz. Ancak açık ten renginine sahipseniz, rengin açık tonunu denemelisiniz.

En narin ve zarif renklerden bebek sarısı sizin de favorinizse, hemen listenize dahil edebilirsiniz. Beyaz tenliyseniz, bu rengin açık tonları ile mükemmel görünebilirsiniz. Nutrisse’nin doğal bebek sarısı rengi ile arzuladığınız tonları saçlarınıza taşıyabilirsiniz. Kahverenginin açık tonunu ifade eden kumral ise tonları ile duruşunuza doğallık kazandırır. Ne açık ne de koyu olan doğal tonlarla saçlarınıza ışıltı katabilirsiniz.

Garnier Saç boyası çeşitleri ile saçlarınızı istediğiniz renge boyayabilir ve ışıl ışıl etkisini anında hissedebilirsiniz.

Her dönem güzellik trendleri arasındaki yerini koruyan sarı, pek çok farklı tonu ile her cilt tipine hitap eder. Koyu, küllü, bal köpüğü ya da altın sarısı… Bu rengin tonları sizi de büyülediyse, cilt alt tonunuza uygun rengi belirleyerek ihtişamlı saçlara kavuşabilirsiniz. Garnier, parlak, naturel ya da dikkat çekici saç boyası tonları ile size kusursuz görünüme ulaştırmaya hazır!

Cilt alt tonu genel olarak sıcak, soğuk ya da nötr alt tonu olarak 3 ayrı başlığa ayrılır. Nötr cilt alt tonu nadir olduğundan dolayı karşımıza en çok soğuk ve sıcak cilt alt tonu çıkar. Cilt alt tonu renginiz belirleyerek doğru saç renkleri ile kusursuz bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Sarı alt tonlu olarak da ifade edilen sıcak cilt alt tona yakışan renkler arasında onlarca renk saymak mümkün. Özellikle buğday tenliler için ideal görülen altın sarısı, cilt alt tonunuz sıcaksa denemeye değer. Biraz daha doğal bir görünüm elde etmek için ise koyu sarı tonlarına yönelebilirsiniz. Sıcak cilt tonlarına uygun renklerden bal köpüğü, saçlara doğal ışıltılar kazandırırken saçların daha sağlıklı durmasını destekler. Açık ve buğday tenlilere çok yakışır.

Buğday ve açık tenlilere çok yakışacak küllü sarı, soğuk cilt tonuna sahip olanlar tarafından tercih edilebilir. Eğer açık tenliyseniz, naif ve yumuşak görünen bebek sarısını hemen deneyebilirsiniz. Nutrisse renk skalası içerisinde yer alan doğal bebek sarısı ile saçlarınızda kusursuz tonlara yer açabilirsiniz.

Garnier Saç boyası ürün yelpazesi içerisinde yer alan sarı tonları ile saçlarınıza dikkat çekici ve göz kamaştırıcı dokunuşlar kazandırabilirsiniz.

En güzel ve doğal saç tonları arasında yer alan kumral, aydınlık ve genç gösterir. Sarının koyu bir tonu olmakla beraber kahverenginin de açık tonunu ifade eder. Saçlarınıza doğal ve sağlıklı bir hava kazandıracak bu rengin tonlarıyla Garnier’de buluşabilirsiniz. Saçlarınıza zengin bir görünüm katarken stilinizi güçlendirebilirsiniz.

Her rengin olduğu gibi kumralın da birden fazla tonu mevcut. Açık ve koyu tonlardaki renk, farklı cilt tipleri ile mükemmel uyum içinde olur. Ancak bu noktada cilt alt tonunuzu bilmelisiniz. Eğer soğuk cilt alt tonuna sahipseniz, soğuk alt tonlu renklere yönlebilirsiniz. Sıcak alt tonluysanız, altın yansımalı sıcak tonları tercih edebilirsiniz. Nötr cilt alt tonu grubundaysanız, seçim sizin! Sıcak ve soğuk cilt alt tonuna yakışan renkler ile mükemmel uyum yakalayabilirsiniz.

Ne açık ne de koyu diyebileceğimiz doğal kumral, açık tenlilerin yanı sıra buğday tenliler için de en ideal tonlar arasında. Sarı ve kahve renklerinin bir arada olduğu bu renk sayesinde saçlarınızda ışıltılar elde edebilirsiniz. Cildin daha aydınlık ve canlı görünmesini sağlayan koyu karamel ise esmer ten rengine sahip kişilere çok yakışacak renkler arasında yer alır. Ayrıca buğday ten rengi için mükemmel bir seçim olabilir. Koyu kumral ya da açık kahve üzerindeki karamel yansımalar ile her daim fresh bir tarza sahip olabilirsiniz.

Bebek kumralı saç rengine yakın olan altın kumral, parlak saçların anahtarı. Kumral ve altın tonlarının birleşimi olan bu sıcak renk sayesinde daha fresh görünebilirsiniz. Özellikle açık tenliyseniz, bu renge şans verebilirsiniz. Ancak esmer tenliyseniz tercihinizi doğal koyu kumral saç renginden yana yapabilirsiniz. Nutrisse saç boyaları ile saçlarınıza arzuladığınız renkleri taşıyabilirsiniz.

Garnier saç boyası ile hayalinizde saç rengine kavuşabilir ve havalı bir değişime imza atabilirsiniz.

Kahve saç, koyu renkli saç görünümünden hoşlananların favorisi. Siz de yenilenmeye hazırsanız, cezbedici ve havalı bir duruşa sahip olmanızı sağlayacak rengin tonları ile tanışabilirsiniz. Küllü, karamel ya da koyu kahve tonları ile saçlarınızda mükemmel değişimlere imza atabilirsiniz. Garnier saç boyası çeşitleri ile arzuladığınız doğallığı ve parlaklığı anında elde edebilirsiniz.

Saçlarını çok açık renge boyamak istemeyenlerin listesinde ilk sırada bulunan açık kahve, doğal görünüm sunar. Nutrisse saç boyası ile hayalinizdeki saç rengini saçlarınıza taşıyabilirsiniz.

Açık tenli kadınlar için ideal olan renk, özellikle cilt alt tonu sıcak ve soğuk tona hitap eder. Soğuk yansımaları bulunan küllü kahve ile saçlarınıza natürel bir duruş kazandırabilirsiniz. Soğuk tonlardaki ışıltıların ve küllü yansımaların hakim olduğu renk, esmer ve buğday tenliler için de harika sonuçlar ifade eder.

Koyu kahve en çok tercih edilen sıcak renklerden biri olup cildinize de canlı bir görünüm kazandırır. Özellikle soğuk alt tonlu bir cildiniz varsa, kahvenin koyu tonu ile sıcak bir görünüm elde edebilirsiniz. Güzel ve zengin bir renk olarak tanımlanabilen çikolata kahve, sıcak bir tona sahiptir. Hem soğuk hem de sıcak cilt alt tonu için uygun olan kahvenin bu tonu ile çarpıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

İç ısıtan renklerden altın kahve, içerisindeki altın rengi ışıltılar ile sizi daha enerjik gösterir. Esmer ten rengine sahipseniz, koyu ve açık altın kahve tonlarını da tercih edebilirsiniz. Dikkat çekici karamel kahve ise içerisinde sıcak ışıltılar barındırır. Buğday tenlilere çok yakışan karamel bazlı tonlar sayesinde saçlarınız ve ten renginiz arasında mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Garnier saç boyaları ile saçlarınızı renklendirirken bakım yapabilirsiniz. Beklediğiniz bakımlı ve parlak saçlarla duruşunuzu güçlendirebilirsiniz.

Popüler saç renkleri arasındaki yerini koruyan açık sarı, pek çok farklı tonu ile herkesi büyülemeyi başarır. Renk değişikliği yapmayı düşünüyor ve tercihinizi sarının açık tonlarından yana yapmak istiyorsanız, cilt tonunuzu referans alıp sizin için en ideal sarıya ulaşabilirsiniz. Sarının açık tonlarından inci, bebek ya da altın sarısı renk seçenekleri ile tanışabilirsiniz.

Sarı ve tonları, en çok tercih edilen saç boyaları arasında yer alır. Çeşitli saç boyaları farklı ten renkleri ile uyum yakalar ve besleyici içerikleri sayesinde saçlara sağlıklı bir görünüm kazandırmayı başarır.

Açık küllü sarı, sarı rengin parlak ve açık hali olup açık ten rengine ve buğday tene çok yakışır. Özellikle saçlarınızda küllü tonları seviyorsanız, bu renge bir şans verebilirsiniz. Mükemmel sarıyı arayanların tercih edebileceği bebek sarısı, beyaz tenlilere yakışan renkler arasında. Hem doğallık hem de farklılık yakalamak için saçlarınızda bebek sarısını deneyebilirsiniz.

Altın sarısı, saçlara parlaklık kazandırmakla beraber içerisindeki sıcak yansımalardan dolayı sıcak alt tona sahip kişilere çok yakışır. Nutrisse Altın Sarısı, zengin içeriğiyle saçlarınızı renklendirirken besler ve parlak bir sarı elde etmenizi mümkün kılar. Açık sarı tonlarından inci sarısı ise soğuk ve sıcak sarı yansımalara sahip renkler arasında bulunur. Bu rengin aynı zamanda hem sıcak hem de soğuk cilt alt tonuna yakıştığı ifade edilir.

Garnier Saç boyası seçenekleri ile saçlarınızı sarının en güzel tonları ile boyayabilir ve göz alıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bakır-kızıl saç rengi iddialı ve farklı stil isteyenlerin vazgeçilmezidir. Onlarca farklı tonu, farklı beğenilere ve zevklere hitap eder. Eğer saçlarınızda çarpıcı bir değişikliğe gitmek istiyorsanız, bakır-kızıl saç boyası tonlarını keşfetmeye ne dersiniz? Garnier saç boyası seçenekleri ile saçlarınızda cesur tonları zahmetsizce yakalayabilir, harika ışıltılarla yenilenebilirsiniz.

Bakır-kızıl tonları farklı cilt alt tonlarına hitap eder. Sıcak cilt alt tonuna sahipseniz küllü kumral, karamel ve kestane tonlarının yanı sıra patlıcan morunu tercih edebilirsiniz. Soğuk cilt alt tonuna sahip bir cildiniz varsa küllü sarıların yanı sıra sıcak tonları da listenize alabilirsiniz. Örneğin çikolata, kızıl ve bakır gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Eğer nötr cilt alt tonuna sahipseniz, çok daha özgürsünüz! Diğer iki cilt tonu için sunulan renkleri rahatlıkla deneyebilirsiniz. Ancak çok koyu saç renklerinden uzak durmanız tavsiye edilir.

Bakır kumral, koyu veya açık kumral saç üzerindeki bakır yansımaları ifade etmekle beraber buğday ve açık tenlilere çok yakışır. Koyu kumral üzerindeki kızıl yansımaları ile tüm gözleri üzerinizde toplamanızı sağlayacak şarap kızılı da açık tenlilere hitap eder. Kızılın cesurluğunu bünyesinde taşıyan kızıl kestane ise çekici bir görünümün anahtarı olup açık tenlilere için ideal görülür. Zengin renk teknolojisine sahip Nutrisse boyaları ile kızılın en güzel tonları ile saçlarınızı renklendirebilirsiniz.

Zengin ve yoğun olan patlıcan moru, alışılmışın dışında renk denemek isteyenlerin listesinde. Koyu kahve saç üzerindeki hem kızıl hem de mor yansımaların hakim olduğu bu saç boyası ile büyüleyici görünebilirsiniz. En çok açık tenlilere yakıştırılan renk sayesinde sıradanlığın dışına çıkabilirsiniz. Kızıl kahve rengi keşfetmediyseniz, özellikle esmer tenlilere çok yakışan bu renk ile vakit kaybetmeden tanışın. Bu renk bakır, kestane ve kumral gibi tonların karışımını ifade eder. Saçlar canlı bir hâl alırken daha sağlıklı görünür.

Garnier Saç boyası çeşitleri ile cilt tonunuza uygun renkleri bulabilirsiniz. Çekici ve mükemmel saç tonları ile yeni görünümlere kavuşabilirsiniz.

Garnier Nutrisse Saç Boyasının Besleyici İçeriğinde Neler Var?


Besleyicilik açısından zengin saç boyası, saçlarınıza sağlıklı bir dokunuş katarken estetik açıdan daha hoş bir görüntü verir. Arzulanan renge ulaşmanın ilk adımı ise oldukça basittir: Kaliteli saç boyaları.

Garnier, saçı boyarken besleyen boyaları ile kendinize yepyeni bir stil yaratabilirsiniz. Besleyici ve zengin içeriği ile dikkat çeken boyalarla, kusursuz ve ışıltılı bir saç elde edebilirsiniz. Garnier Nutrisse saç kreminin formülünde yer alan besleyici yağlardan bazıları kısaca şöyle sıralanabilir:

• Avokado yağı: Avokado yağı, saçlar için harika bir bileşen olarak öne çıkar. İçerisinde saçların güçlü olmasını sağlayacak antioksidanlar, mineraller ve vitaminler bulunur. Zengin içeriğiyle saçlara iyi gelen avokado yağı, nemlendirici özelliği sayesinde kökten uca nemlendirir. Ayrıca hem saç derisini hem de saçı çevresel faktörlere karşı korur.
• Zeytinyağı: Saçına bakım yapmak isteyenlerin favorileri arasında bulunan zeytinyağı, faydaları ile öne çıkan yağlardan. Zeytin yağı, kökleri güçlendirebileceği gibi içerisinde yer alan E vitamini ve omega yağları sayesinde saçların hızlı uzamasını da destekler. Saçlara ışıltı verir. Saça ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri kazandırarak kırılmaların önüne geçer.
• Argan yağı: Argan yağı, içeriğinde saça iyi gelecek birçok vitamin ve minerali barındırır. Saç diplerinin beslenmesini sağlar. Yıpranmış saçları onarır. Saçlara etkili bir nem desteği sunar ve böylece elektriklenme ve kabarma sorunlarını minimuma indirmeye yardımcı olur. Düzenli ve doğru kullanımda saçların ışıltılı ve sağlıklı görünmesini sağlar.
• Hindistan cevizi yağı: Saçları ağırlaştırmadan besleyerek güçlenmesini sağlayan Hindistan cevizi yağı, A vitamini ile güçlü bir nemlendirici görevi görür. Saç derisini besler ve saçlara canlılık katar. Sonuçta ise daha sağlıklı bir saç görünümüne kavuşmanızı sağlar.
• Shea yağı: Saça nem desteği sunan bir diğer yağ Shea yağı. Karite yağı olarak da bilinen bu yağ A ve E vitamini açısından oldukça zengindir. Saçı kökten uca beslerken nem dengesini de korur. Kuru ve cansız saçlara iyi gelir. Saçlarınızın yumuşak, parlak ve bakımlı görünmesini sağlar.

Saçları boyarken besleyen Garnier saç boyası çeşitlerini deneyerek saçlarınıza zarar vermeden istediğiniz saç rengini elde edebilirsiniz. Saçlara iyi gelecek yağları içeren saç kremi ile saçlarınıza hak ettiği derinlemesine bakımı sunabilirsiniz.

Garnier Nutrisse Saç Boyası, %100 Beyaz Kapama Özelliğine Sahip Midir?


%100 beyaz kapama özelliği bulunan boyalar her bir saç telinize nüfuz ederek saçlarınıza ışıltılı renkler kazandırır. Garnier, geniş ürün yelpazesinde bulunan boyalar ve %100 beyaz kapamanın yanı sıra 8 hafta kalıcılık sunar. Beyaz saçların yerini iki kat daha parlak ve canlı renkler alır.

Garnier beyaz kapama özelliği bulunan boyaları ile her bir saç telinize mükemmel renk kazandırır. Üstelik bunu yaparken saçlarınızı besler ve saçlarınız için gereken hassasiyeti göstermeyi de ihmal etmez. Böylece uzun süre kalıcı olacak zengin renk tonları ile etkileyici görünümlere rahatça bürünebilirsiniz.

Garnier Nutrisse Saç Boyası, Geniş Bir Renk Yelpazesine Sahip Midir?


Geniş renk yelpazesi ile dikkat çeken Garnier Nutrisse ailesi, çeşitli renk tonları ile farklı zevklere ve tarzlara hitap eder. Eğer tarzınızda değişikliğe gitmek ya da saçlarınızdaki beyazlarla vedalaşmak istiyorsanız Garnier Nutrisse saç boyası ile zengin ve ışıltılı bir görünüme kolayca sahip olabilirsiniz.

Doğal saç boyası arayanları memnun edecek vegan formüle sahip boyalar ile kendinize özgü tarzınızı yaratabilirsiniz. Renk seçenekleri içerisinde sıcak ve doğal tonlardaki kahve tonlarını tercih edebileceğiniz gibi saçlara doğal ışıltı kazandıracak kumral tonlara da yönelebilirsiniz. Doğru bakım rutini ile 8 hafta kalıcı olacak kumral saç boyası çeşitleri, kahve tonları ve daha birçok renk tüm saç tipleri ile uyum sağlar. Kumral saçlardan hoşlanıyorsanız 7.0 Kumral ile fresh bir görünüm yakalamanız mümkün. Zengin ve besleyici içeriği ile saçlara hak ettiği ışıltıyı kazandıracak kumral renk, daha genç ve dinamik görünmenizi de destekler. 7 numara saç boyası, %100 beyaz kapama sunar. Yoğun besleyici krem boyanın sunduğu canlı renk sayesinde kusursuz ve çekici görünmeye her an hazır olun.

Kahve saç tonları, doğal görünüm sağladıkları için pek çok kadının favorileri arasında yer alır. Garnier tarafından sunulan sıcak ve doğal tonlardaki kahve boyalar ile arzuladığınız çekiciliğe ulaşabilirsiniz. 4.0 Kahve, zengin formülü ile cilt renginizle bütünleşecek ve sizi harika gösterecek bir tona sahiptir. Tüm saç tipleri ile uyum sağlayabilen kahve saç boyası, saç tellerinize eşit bir şekilde dağılır. Saçlarınızı renklendirirken içeriğindeki bakım kremi ise yoğun bakım sunar. Boyama sonrasında ipeksi ve beslenmiş saçlarınızla asil ve zarif bir ifade kazanabilirsiniz.

Canlı sarı tonlarını tercih ederek daha aydınlık ve parlak bir görünüm yakalamanız mümkün. Farklı renk tonları ile sunulan boyalar sayesinde her daim bakımlı ve enerjik görünebilirsiniz. Mükemmel sarıyı elde etmek zor. Ancak Garnier’in zengin ve besleyici içeriklere sahip boya çeşitleri ile aradığınız sarı tonunu kolaylıkla elde edebilirsiniz. Sarı tonlar içerisinde koyu sarı, küllü sarı, inci sarı, altın sarısı ve doğal bebek sarısı gibi pek çok ton bulunur. Sarının en beğenilen tonlarından 10.01 Doğal Bebek Sarısı, uzun süre kalıcılığıyla göz alıcı görünmenizi sağlar. Sarı saç boyası doğal bir bitiş sunmasına rağmen her zaman dikkat çekici görünmenizi de mümkün kılar.

Garnier Nutrisse Saç Boyası Nasıl Kullanılır?Kolay kullanıma sahip Garnier ürünlerini birkaç adımda saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Saçları boyamanın pek çok yöntemi mevcut. Dikkat edeceğiniz birkaç püf noktası ile arzuladığınız saç rengini elde edebilirsiniz.

Evde saç boyama işlemine geçmeden önce ürünlerin kullanım talimatlarını okumalısınız. Ardından herhangi bir alerjiniz olup olmadığını öğrenmek için ürünü cildinizin ya da saçınızın küçük bir bölümünde deneyebilirsiniz. Ardından boyanın saçlarınıza homojen bir şekilde dağılması için saçlarınızı tarayarak boyamaya hazır hale getirebilirsiniz.

Saç bakımı da yapacak ürünleri uygulamak için eldiven giyme aşamasını da atlamamalısınız. Ardından aşağıdaki adımlara uygulamaya geçebilirsiniz:

● İlk olarak aplikatörü şişenin kapağını çevirerek kapağı çıkarın
● Kalıcı krem boya tüpün tamamını şişenin içerisine sıkın ve homojen bir karışım elde etmek için 30 saniye sallayın
● Garnier Nutrisse’yi saç diplerinizden başlayarak uygulamaya başlayabilirsiniz. Bu aşamada daha rahat etmek isterseniz saçlarınızı bölümlere ayırabilirsiniz
● Garnier saç rengini saçlarınıza eşit bir şekilde yayın. Ardından kullanma talimatında belirtilen süre dolana kadar boyayı saçınızda bekletin.
● Saçı besleyen boyaların süresi dolduğunda ise eldivenleriniz takılı halde saçlarınızı ılık suyla durulayın
● Son aşamada ise silikon içermeyen büyük boy saç bakım kremini uygulayıp belli süre beklettikten sonra saçlarınızı durulayın

Garnier Nutrisse Saç Boyası ile Yeni Bir Görünüm Elde Etmek İçin Neler Yapabilirsiniz?


Nutrisse ile kusursuz saçlara ulaşmak için yapmanız gereken ilk şey tarzınıza ve cilt tonunuza uygun rengi bulmak. Saç rengini değiştirmek ya da parlak saçlara kavuşmak her bakımlı kadını mutlu eder. Garnier boya çeşitlerini dip boya olarak kullanabilir ya da tüm saçınızı boyayabilirsiniz. Tarzınızda farklılık yaratmak için ombre yapmayı da deneyebilirsiniz.

Evde ombre yapmak için Nutrisse saç boyası içerisindeki tüm malzemeleri hazırlamalısınız. Saçlarınızı ortadan ayırıp taramalısınız. Daha sonra saçlarınızı tutamlara ayırarak boyayı en az 20 cm aşağıdan başlayıp uygulamaya geçebilirsiniz. Boyayı saçınıza fırça ile sürdükten sonra homojen görünüm yakalamak için ince bir tarak yardımıyla tarayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra tutamları, alüminyum folyo ile sarabilirsiniz. Tüm saçınız tamamladıktan sonra 25-35 dakika boyunca beklemelisiniz. Eğer saçlarınız koyuysa 35-40 dakika bekledikten sonra saçlarınızı durulayabilirsiniz.

Yeni bir görünüm elde etmek istiyor ama hangi rengin sizin için en ideal olduğu konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, Garnier saç rengi testini çözebilirsiniz. Sizin için en mükemmel tonun hangisi olduğu hakkında size fikir verecek bir dakikalık test, saçınızda boya var mı, mevcut saç renginiz ne renk ve saçınızda ne gibi değişiklikler istediğinize dair sorulardan oluşur. Test, sonunda tarzınızı yansıtacak renkleri size sunar böylece yeni görünümünüze rahatlıkla karar verebilirsiniz. En uygun rengi seçmek için biraz daha yardıma ihtiyacınız varsa Garnier’in Saç Rengini Dene teknolojisinden yardım alabilirsiniz. Bunun için dilerseniz, fotoğrafınızı yükleyebilir ya da canlı dene seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Siyah saç boyası, kumral ya da sarı tonları… İlk adımı geçtikten sonra tarzınızı yansıtan renkler arasında gezinmeye başlayabilirsiniz. Bu işlemi bilgisayardan veya telefonunuzdan yapabilirsiniz. Ancak en iyi deneyim için telefonunuzun ana tarayıcısını kullanmayı denemelisiniz. Ayrıca mükemmel sonuçlar için iyi bir ışık altında olmayı da unutmayın.

Garnier Nutrisse Saç Boyası Vegan Mıdır?


Garnier, Cruelty Free International lider kurumu tarafından Leaping Bunny programı kapsamında onay logosu almayı hak eden markalar arasında bulunur. Leaping Bunny, her türlü ihtimale karşı markaların tüm ürünlerini inceler. Hayvanlar üzerinde test yapmayan Garnier aynı zamanda tamamen bitkisel formülüyle de vegandır.

Vegan saç boyaları, hayvansal kaynaklı bileşenler içermez. Ürünler bitkisel kaynaklı içerikleri sayesinde saçları renklendirirken besler. Örneğin Garnier, boyalarında bitkisel yağ çeşitlerine yer verir. Doğal Garnier Saç bakım ürünleri, saçlarınızın 5 kat daha güçlü* ve 2 kat daha parlak* olmasını sağlar. Zengin içeriği sayesinde saçlarınızı besler. Bu harika vegan saç boyası, birbirinden farklı renk ve tonlardaki saç boyaları ile 8 haftaya kadar kalıcı renk sunar.

Ultra Crème saç boyası çeşitleri, farklı cilt tonlarına ve tarzlara hitap eder. Besleyici ve zengin içeriğe sahip boyaları tercih ederek saçlarınızda muhteşem bir değişime imza atabilirsiniz.

*Instrumental testler
first fixed slider

SAÇLARIN İÇİN DİJİTAL SERVİSLERİMİZ

Saçın için en iyi rengi ve tonu bulmakta zorlanıyorsan Garnier Rengini Bul teknolojisi sayesinde kolayca bu sorunu çözebilirsin. Yalnızca 1 dakika süren test sayesinde istediğin renk tonunu bulabilirsin. Sen de sana ve saçına en uygun rengi bulmak istiyorsan hemen aşağıdaki “Saç Rengimi Bul” kutucuğuna tıklayarak testi başlat!

Bize saçından bahset

Saçının rengi ve tonu ne, hiç beyazın var mı? Sana en uygun rengi bulmamız için saçınla ilgili detayları öğrenmeye ihtiyacımız var.

Nasıl bir görünüş istiyorsun?

Bize nasıl bir görünüş istediğinden bahset. İster çarpıcı bir renk, ister doğal bir ton... Garnier'de her zaman sana uygun bir renk var.

Sana uygun renk ve tonları dene

Uzmanlarımızın önerdiği sana özel birkaç renk ve ton sunacağız. Yeni Garnier teknolojisi sayesinde seçtiğimiz renkleri kendi saçında canlı deneyebilirsin.

Saç rengine ve tonuna karar verdikten sonra rengini dene teknolojisiyle hemen canlı olarak saç rengini deneyebilirsin. Beğendiğin ve saçına uygun olduğunu düşündüğün renkleri favorilere ekleyerek karşılaştırabilirsin. Eğer rengine karar verdiysen ya da dilediğin tonu saçında görmek istiyorsan şimdi Saç Rengini Dene!

Sana uygun tonu çoktan seçtin mi?

Sana uygun rengi ve tonu seçmenin en kolay ve güvenli yolunu sunan yeni Garnier teknolojisi ile dilediğin rengi satın almadan önce kendi saçında canlı deneyebilirsin!