daily uv article header daily uv article header

Cilt Bakımının Anahtarı: Serum ve Güneş Kremi

Cilt sağlığı için cildinizi temizlemeniz ve cildinizin ihtiyaç duyduğu bakım ürünlerini kullanmanız önemli. Bakım rutinlerinizi güçlendirecek ürünler arasında ise serum ve günlük yüz güneş koruyucular bulunur. Ürünler, zengin formülleri ile cilt görünümünüzü geliştirir ve korur.

Cilt Bakımının Anahtarı: Serum ve Güneş Kremi

Serumlar sayesinde cildinize bakım yapabilirsiniz. Cildiniz üzerinde koruyucu bir katman oluşturan güneş koruyucular ise bariyer görevi görür. Güneşten gelen ışınlara karşı koruma sunar. Cildinizin daha mükemmel ve aydınlık görünmesini sağlayacak ürünlerle Garnier sayesinde tanışabilirsiniz.

Garnier C Vitamini Parlak ile Cildini Güneşten Koru & Parla


Garnier’nin C vitamini içeren ürünleri cildinizde mükemmel etkiler bırakacak şekilde üretilmiştir. Cilt bakımının olmazsa olmazı serumların yanı sıra yılın dört mevsiminde de kullanımı önerilen güneş koruyucular, parlak cilt arzulayanlar için ön plana çıkar. Ürünler zengin içerikleri ile düzenli kullanımda cilt üzerinde gözle görülür sonuçlar ortaya çıkarır.1. Adım: C Vi̇tamini Parlak Serum ile Bakım Yap

Güçlü antioksidan içeriğine sahip C vitamini, cilt için önemli vitaminler arasında. Cildinize etkili bir bakım yapacak serumun cilt tonuna eşitleme özelliği bulunur ve cildinizin daha aydınlık görünmesini destekler. Parlak ve aydınlık görünen bir cilt sunan serumu kullanarak kısa sürede etkisini hissedebilirsiniz. Dünyanın 1 numaralı serumu* C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum, arzuladığınız parlak ve aydınlık cilt görünümünün sırrını formülünde taşır. Koyu lekelerin görünümünü azaltma özelliğiyle öne çıkan ürünün içeriğinde cildin ihtiyaçlarını karşılayacak salisilik asit gibi değerli bileşenler de yer alır. Daha eşit görünen parlak bir cilt için bakım rutinlerinize aydınlatıcı serumu ekleyebilirsiniz.Parlak ve aydınlık bir cilt elde etmenizi destekleyen ürünü temiz cildinize nazikçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulayabileceğiniz serumu göz çevrenize sürmekten kaçınmalısınız.2. Adım: Garnier’nin En Yeni Ürünü 50+ SPF C Vitamini Parlak Işıltılı Doku ile Cildini Koru

Cildi güneşin zararlı ışınlarından korumak için serum sonrası güneş kremi kullanımı tavsiye edilir. SPF50+ güneş koruyucu fluid yüz kremi ile henüz tanışmadıysanız, hemen tanıştıralım. Çok yönlülüğü ile dikkat çeken ürün cilt bakım rutinlerinin vazgeçilmezi olmaya aday. Her gün SPF kullanarak güneşin zararlı etkilerinden korunabilirsiniz. C vitamini içeren formülü ile cilde gerekli bakımı yapan C Vitamini Parlak Işıltılı Doku Günlük Güneş Koruyucu Fluid Yüz Kremi SPF50+ sayesinde cildinizdeki parlaklığı artırırken koyu leke görünümünü azaltabilirsiniz. Fluid yüz kremi, yüksek koruma sunar. Hassas ciltler için uygun olup cilde ışıltılı doku kazandırır.

SPF’li nemlendirici, makyajdan önce bakım rutininin son aşamasında kullanılabilir. Beyaz iz bırakmayan ürün koyu leke karşıtı olup renkli formülü ile farklı cilt tonlarına uyum sağlar. Günlük nemlendirici olarak tercih edebilir ve cildinizde gözle görülür sonuçlar elde edebilirsiniz.

 Pürüzsüz Cildin Sırrı: Saf & Temiz

Pürüzsüz cildin sırrını arayanlar için öne çıkan Saf & Temiz, güçlü içeriği ile cildinize bakım yapar. Ayrıca gözenek görünümüne karşı mücadelenizde de destek sunar. Bakım rutinlerinize ekleyebileceğiniz serum ve güneş koruyucu sayesinde cildinizi koruma altına alırken görünümünü geliştirebilirsiniz.

1. Adım: AHA+BHA Kömür Cilt Kusurları Karşıtı Serum ile Bakım Yap

AHA + BHA Kömür Cilt Kusurları Karşıtı Serum, cilt kusurlarının görünümünde %44** azalma sağlar. Cilt tonu eşitleyici ve yatıştırıcı etki göstermeye kadar cildinize gereken desteği sunar. Güçlü bileşenler ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cilt kusurları görünümünde azalma sağlar.

Serum içerisinde AHA (Peeling etkisi) + BHA (Salisilik Asit) bulunur. Ölü hücreleri cildinizden uzaklaştırmaya yardımcı olması ile bilinen bileşenler içeren formülü ile cildinizde arındırıcı etki bırakır. Kömür içeren formülü, cildinizi arındırıp matlaştırmaya yardımcı olur. Niasinamid ise yatıştırıcı etki göstermesi ile bilinen bir içeriktir. Ürünün düzenli kullanımı ile pürüzsüz görünen bir cilt ile daha eşit bir cilt tonu elde edebilirsiniz.

Pürüzsüz ve mat görünen bir cilt isteyenlerin vazgeçilmezi olacak bu serum sayesinde gözenek ve siyah nokta görünümünde azalma gözlemleyebilirsiniz. Akneye eğilim gösteren bir cildiniz varsa, matlaştırıcı serumu sabah ve akşam temiz yüze uygulayıp nazikçe yayın.

2. Adım: BHA Niasinamid Günlük Güneş Koruyucu Fluid Yüz Kremi ile Cildini Koru

Saf ve Temiz BHA Niasinamid Günlük Güneş Koruyucu Fluid Yüz Kremi SPF50+, görünmez mat dokusuyla sizi kendisine hayran bırakacak. Üstelik BHA + Niasinamid içeren formülü sayesinde akneye eğilim gösteren ciltler için uygundur. Yağlı his bırakmayan SPF’li nemlendirici, parfüm içermez ve hassas ciltliler tarafından da kullanılabilir. Vazgeçilmez günlük güneş koruyucunuz olacak ürün beyaz iz bırakmaz.

Her gün SPF kullanımı ile cildinize hak ettiği değeri verebilirsiniz. UVA, uzun UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sunan krem, cilt kusurları görünümünde azalma sağlar. Cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken mükemmel bir görünüm elde etmek için serumdan sonra Fluid Yüz Kremi SPF50+ kullanabilirsiniz.

*2023 Nisan ayında sona eren 12 aylık dünya geneli Nielsen hacim satış verisi sonuçları esas alınmıştır.
**Klinik skorlama, 37 gönüllü, 21 gün boyunca günde 2 kez uygulama