Garnier AHA BHA Siyah Serum Garnier AHA BHA Siyah Serum

Afra Saraçoğlu’nun Serumu: Garnier AHA BHA Siyah Serum

Son zamanlarda oynadığı diziyle adından sıkça bahsettiren yetenekli ve genç oyuncu Afra Saraçoğlu, sevenlerine her anlamda ilham olmaya devam ediyor. Oyunculuktaki başarılı performansı ile beğenileri toplayan oyuncu, ekrana yansıyan güzelliği ile de göz kamaştırıp bakışları cildinde topluyor. Peki yeteneği ile olduğu kadar ışıldayan cildi ile de ilgileri üzerine çeken oyuncu Afra Saraçoğlu cilt bakımı sırrı nedir, sizce?

Afra Saraçoğlu’nun Serumu: Garnier AHA BHA Siyah Serum

Sağlıklı görünen bir cilde sahip olmanın ilk adımı cilt temizliği. Ardından cildi iyi bir şekilde nemlendirmek ve ihtiyaç duyduğu bakımı kaliteli bakım ürünleri ile vermek cilde önem verenlerin es geçmemesi gereken bir nokta. Cildine gereken hassasiyeti ve bakımı kullandığı ürünler ile gösteren oyuncunun cilt bakım sırları arasında Garnier AHA BHA Siyah Serum yer alıyor. Zengin içeriği ile pek çok cilt sorununa çözüm sunabilen siyah serum, AHA ve BHA içeriğinin yanı sıra farklı bileşenler ile de güçlendiriyor. Afra Saraçoğlu’nun cildi nasıl bu kadar güzel sorusunun arkasındaki yanıt olmayı da başarıyor.

Bu noktada birçok çok kozmetik ürün içerisinde yer alan AHA BHA nedir, sorusu aklınıza gelebilir. Garnier’in geniş ürün yelpazesinde bulunan serum, cilt üzerinde ne gibi faydalar sunar ve hangi sorunları minimuma indirir? İşte sorulara dair yanıtlar…

Afra Saraçoğlu'nun Cilt Bakımı

Afra Saraçoğlu’nun cilt bakım rutinlerini güçlendiren ürünlerden Garnier AHA BHA Siyah Serum, formülü sayesinde bir cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sunmayı başarır. Ürün cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlar.  Afra’nın Serumu, cilt kusurlarının görünümünü %35*  azaltır. (*Klinik skorlama, 43 gönüllü, 28 gün botunca günde 2 kez uygulama)Özgüvenli duruşların ve gülüşlerin büyük destekçisi olarak ön plana çıkar.

Garnier ürün yelpazesindeki serumun içeriğindeki bileşenlere bakıldığında AHA asidi öne çıkar. AHA nedir sorusunu cevaplamak gerekirse temelde bir meyve asidi olduğundan bahsedilebilir. Alfa Hidroksi Asitler açılımına sahip bileşen pürüzsüz görünen bir cilde ulaşmanızı sağlar. Yedi farklı çeşidi bulunmakla beraber en sık tercih edilenleri laktik asit, glikolik asit, mandelik asit ve malik asittir. Genel olarak incelendiğinde asitler, kozmetik ürünlerde sıklıkla kullanılır. Asitler, cildi nemlendirme, görünümünü yenileme, ince çizgi görünümünü azaltma gibi faydalar sunar.

Siyah serum içeriğinde yer alan diğer bileşenlerden BHA nedir sorusu da merak edilen bir diğer soru olarak karşımıza çıkar. Beta Hidroksi Asitler açılımına sahip bileşen AHA gibi çeşitli cilt problemlerine karşı çözüm sunar. İnce molekül yapısı sayesinde gözeneklere etkin bir şekilde işlerken gözenek sorununu karşı savaşmayı başarır. Kozmetik ürünlerde sıklıkla tercih edilen BHA asit çeşitleri arasında hyaluronik asit, salisilik asit, linoleik asit ve oleik asit bulunur.

Cilde yatırım niteliğindeki asitler, pek çok cilt bakımı ürününe eklenir. AHA BHA krem gibi seçeneklerin yanı sıra kullanıcılar, güçlü bileşenlerin cilt tarafından daha kolay emilmesi için geliştirilen serum çeşitlerini de tercih edebilir. Afra’nın Garnier serumu, günlük cilt bakım rutinlerine dahil edilebilir ve cilt kusurlarının görünümünü azaltabilir. Cilde rahatlıkla nüfuz edecek serum sayesinde cildinizin daha iyi görünmesini mümkün kılabilirsiniz.

 

Afra Saraçoğlu AHA BHA Serum

 

Afra Saraçoğlu'nun Pürüzsüz Cildinin Sırrı

Pürüzsüz cilde sahip olmak isteyenlerin favorisi Afra’nın siyah serumu dermatolojik olarak test edilmiş olup hassas cilt tiplerine hitap eder. Hızlı emilen yapısının yanı sıra hafif siyah formülü sayesinde cilt yüzeyinde rahatsız edici yapışkan his oluşturmaz.

AHA ve BHA içeren ürünler, cilt kusurlarına karşı mücadele ederken cilt dostu özellik sergilerler. Ürünler içerisinde belirli miktarlarda eklenen asitler, bakım rutinlerinde güvenle kullanılabilir. Sağlıklı görünen cildinin sırrı olacak serumu kullanarak cildiniz üzerindeki gözle görülür etkilerini 30 günlük bir süre içerisinde gözlemleyebilirsiniz.

İlk kullanımdan itibaren cildinizde daha pürüzsüz bir his bırakacak Afra Saraçoğlu serum aynı zamanda mat cilt görünümüne kavuşmanızı sağlar. Bir cildin ihtiyaç duyduğu her türlü desteği sunan serum sayesinde cilt dokunuzun kısa süre içerisinde arındığına tanık olabilirsiniz. Bir ay içerisinde gözenek ve siyah nokta gibi cilt kusurlarının görünümünü minimuma indirebilirsiniz.

Afra’nın Serumu

AHA BHA asit içeriğine sahip serum, cildi arındırmaya yardımcı kömür ve yatıştırıcı his sağlayan niasinamid içeriği ile zenginleştirilir. Güzellik rutinlerinize yeni bir ürün eklemek istediğinizde tercih edebileceğiniz serum ile cildinizin güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz. AHA serum ile yolun sonunda daha arınmış ve eşit bir cilt tonuna sahip olabilirsiniz.

Afra Saraçoğlu’nun favorilerinden olan AHA BHA Serum, cilt kusurlarınızın görünümünü azaltarak her yeni güne daha kusursuz bir cilt ile uyanmanın yolunu açar. Zira etkili bir bakım rutini arayanlara hitap eden ürünün AHA içeriği peeling etkisi sunar. Ölü hücrelerin cilt üzerinden uzaklaştırılmasını mümkün kılar. BHA yani salisilik asit içeriği ise cilt kusurlarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Kömür içeren formülü ile ise ciltteki yağı hızla emerek yüzdeki parlama sorununa iyi gelir. Ciltteki yağı dengeler ve gözenek görünümüne azalma sağlar. Cilt için olmazsa olmaz içeriklerden niasinamid ise cilde yatıştırıcı bir his sağlaması ile bilinir.

Afra’nın Garnier serumu, gözenek görünümünü azaltmak, siyah noktalarla etkili bir şekilde mücadele etmek ve cildinin daha mat görünmesini isteyenler tarafından kullanılabilir. Garnier Saf & Temiz Aha + Bha Kömür Cilt Kusurları Karşıtı Serum eşit görünüme sahip olmayan cildi arındırırken cilt kusurlarının görünümü azaltır. Yatıştırıcı his sunarak cildinizi rahatlatır.

Siz de cildinizi pürüzsüzleştirecek etkili ve güçlü içeriğe sahip bir cilt bakım rutini oluşturmak istiyorsanız, Garnier AHA BHA Siyah Serum’u tercih edebilir ve kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.