Garnier color naturals koyu sarı saç boyasıGarnier color naturals koyu sarı saç boyasıGarnier color naturals koyu sarı saç boyası

Garnier Color Naturals 8 - Koyu Sarı

Besleyici ve Kalıcı Saç Boyası

boyut
112ml

Benzer Tonları Keşfet

Garnier Çarpıcı Renkler 8 Packshot

8 - Koyu Sarı

Ürün Özellikleri

Garnier Color Naturals, formülündeki besleyici yağlar ile saçı derinlemesine besler, pürüzsüzleştirir ve saç yüzeyinde koruyucu bir bariyer oluşturur. Saça derinlemesine nüfuz eder ve rengi saçta hapseder.

- Uzun süre kalıcı ve parlak renkler

- Işıltılı ve ipeksi yumuşaklık

- %100 beyaz kapama

ÜRÜN BİLGİSİ

Garnier Color Naturals 8 Koyu Sarı saç boyası zeytin, avokado ve karite yağları içeren formülü ile saçlarını besler. Saç renkleri arasında en popüler renklerden olan koyu sarı, zarif bir görünüm için ideal. Özellikle de saç renginin uzun süre kalıcı olmasını ve mükemmel görünümlü kapama istiyorsan Garnier Color Naturals 8 Koyu Sarı saç boyası zarif görünümü ile tercihin olabilir.

Yaza uygun saç renkleri: Yazın coşkusunu saçlarında hisset

Mevsimler değişince, görünümümüzde de değişimler olmasını istiyoruz. Mesela farklı bir saç rengi hiç fena olmaz değil mi? Sen de yaz için saç renginde biraz farklılık olsun istiyorsan senin için harika önerilerimiz var. Bakalım bu önerilerimizden en çok hangisini beğeneceksin? İşte yaza uygun saç rengi önerilerimiz! :)