uv_water_spf_30_biguv_water_spf_30_biguv_water_spf_30_big

Ambre Solaire Çift Fazlı Koruyucu Su Çift Fazlı Koruyucu Su GKF 30

Güneşe çıkmış ciltler için

boyut
150ml

Ürün Özellikleri

AMBRE SOLAIRE'DEN YENİ NESİL KORUMAYI KEŞFET!

Siz de güneşten korunmak için ciltte iz bırakmayan, hafif ve ferahlatıcı, yapışkan olmayan formüle sahip bir güneş koruyucu arıyorsanız Çift Fazlı Koruyucu Su GKF 30 tam size göre!

Çift Fazlı Koruyucu Su formülü ikili etki sunar:

1) UVA, UVB ışınlarından kaynaklanan güneş hasarlarına karşı cildi anında korur.
2) Su bazlı, yapışkan olmayan ve Aloe Vera suyu ile zenginleştirilmiş formülü cildi ferahlatır ve nemlendirir. Ciltte ipeksi bir his bırakır.

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced ile Yazın Tadını Çıkar!

İçindekiler

Nemlendirici özellikli Aloe Vera suyu içerir.

Nasıl Kullanılır?

Güneşe maruz kalmadan önce, optimum koruma sağlamak için şişeyi kuvvetlice çalkalayın ve tüm vücudunuza bol miktarda ve eşit bir şekilde dairesel hareketlerle dağıtarak uygulayın. Giysilerle temasından kaçının. Yüzünüze doğrudan püskürtmeyin. Göz çevresiyle temasından kaçının. Gözle teması halinde bol su ile durulayın. Dudaklarla teması halinde fazla ürünü silin.

Güzel bir cilde sahip olmanın tek yolu sağlıklı bir cilt bakımından geçer. Cilt bakımında güneş koruyucu kremler ise son derece önemli bir yere sahip. Ciltte nemsizlik, lekelenme, uzun vadede cildin genç yapısını kaybetmesi ve daha ciddi sorunları önlemenin en önemli adımı cildini güneşe karşı korumaktır. Tam koruma için güneşe karşı koruyucu krem bakımını, günlük hayatta evden çıkmadan yarım saat önce sürmeli, her 3 ya da 4 saatte bir yenilemelisin. Sadece yüzüne değil, vücudunun açıkta kalan her bölgesine uygulamalısın. Garnier güneşin zararlı ışınlarına karşı da senin yanında! Garnier uzmanlığı ile formüle edilen Ambre Solaire güneş bakım ailesi, cildinin ihtiyacı olan güneş bakımını sağlar. Garnier’in en iyi güneş koruyucu kremleri ile cildine güzel bak!

Çevresel ve Sosyal Etki

Garnier, ürün yaşam döngüsü boyunca ürünlerimizin çevresel ve sosyal etkilerini sürekli olarak iyileştirmeye kendini adamıştır. Bu, üretim ve kullanım aşamalarında iyileştirmeler yapmayı içerir. Ayrıca, seçtiğiniz ürünler hakkında daha bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olmak için bu verilere tam şeffaflıkla erişmenizi sağlamayı taahhüt ediyoruz ve bu nedenle bir Ürün Etkisi Etiketleme Sistemi başlatıyoruz.

Şeffaf olması için, metodoloji bağımsız bilimsel uzmanların yardımıyla tasarlanmıştır ve veriler bağımsız denetçi Bureau Veritas tarafından doğrulanmıştır.

Ürünlerimizin Genel Çevresel Etkisini nasıl değerlendirdiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki daha fazla bilgiye bakın.

Genel Çevresel Etki

Karbon Ayakizi

g(1) kullanım dozu başına

g 10mL başına

Su ayak izi

(2) kullanım dozu başına

10mL başına

Bu etki puanı, 1 ürün ve 4 yeniden doldurmanın simüle edilmiş kullanımına dayanmaktadır.

Üretim Koşulları

Fransa’da mesul bir tesiste imal edilmiştir

Atık Geri Kazanımı:

Yenilenebilir enerji:

(3)

Ambalajın Çevresel Etkisi

FSC® veya PEFC sertifikalı karton/kağıt yüzdesi:

(4) (3):

(5) (4) :

Doldurulabilir veya şarj edilebilir:

Ürünün Sosyal Etkisi

Bu ürünün içerikleri ve bileşenleri, BM Uluslararası Çalışma Standartlarının temel ilkeleri

Değerlendirme metodolojimiz ve çevresel ve sosyal etkimizi iyileştirmek için neler yaptığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

BRONZLAŞMA RUTİNİ