uv_water_spf_30_biguv_water_spf_30_biguv_water_spf_30_big

Ambre Solaire Çift Fazlı Koruyucu Su Çift Fazlı Koruyucu Su GKF 30

Güneşe çıkmış ciltler için

Ürün Özellikleri

AMBRE SOLAIRE'DEN YENİ NESİL KORUMAYI KEŞFET!

Siz de güneşten korunmak için ciltte iz bırakmayan, hafif ve ferahlatıcı, yapışkan olmayan formüle sahip bir güneş koruyucu arıyorsanız Çift Fazlı Koruyucu Su GKF 30 tam size göre!

Çift Fazlı Koruyucu Su formülü ikili etki sunar:

1) UVA, UVB ışınlarından kaynaklanan güneş hasarlarına karşı cildi anında korur.
2) Su bazlı, yapışkan olmayan ve Aloe Vera suyu ile zenginleştirilmiş formülü cildi ferahlatır ve nemlendirir. Ciltte ipeksi bir his bırakır.

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced ile Yazın Tadını Çıkar!

İçindekiler

Nemlendirici özellikli Aloe Vera suyu içerir.

Nasıl Kullanılır?

Güneşe maruz kalmadan önce, optimum koruma sağlamak için şişeyi kuvvetlice çalkalayın ve tüm vücudunuza bol miktarda ve eşit bir şekilde dairesel hareketlerle dağıtarak uygulayın. Giysilerle temasından kaçının. Yüzünüze doğrudan püskürtmeyin. Göz çevresiyle temasından kaçının. Gözle teması halinde bol su ile durulayın. Dudaklarla teması halinde fazla ürünü silin.

Güzel bir cilde sahip olmanın tek yolu sağlıklı bir cilt bakımından geçer. Cilt bakımında güneş koruyucu kremler ise son derece önemli bir yere sahip. Ciltte nemsizlik, lekelenme, uzun vadede cildin genç yapısını kaybetmesi ve daha ciddi sorunları önlemenin en önemli adımı cildini güneşe karşı korumaktır. Tam koruma için güneşe karşı koruyucu krem bakımını, günlük hayatta evden çıkmadan yarım saat önce sürmeli, her 3 ya da 4 saatte bir yenilemelisin. Sadece yüzüne değil, vücudunun açıkta kalan her bölgesine uygulamalısın. Garnier güneşin zararlı ışınlarına karşı da senin yanında! Garnier uzmanlığı ile formüle edilen Ambre Solaire güneş bakım ailesi, cildinin ihtiyacı olan güneş bakımını sağlar. Garnier’in en iyi güneş koruyucu kremleri ile cildine güzel bak!

BRONZLAŞMA RUTİNİ