uv_water_spf_20_biguv_water_spf_20_biguv_water_spf_20_big

Ambre Solaire Çift Fazlı Koruyucu Su Çift Fazlı Koruyucu Su GKF 20

Güneşe çıkmış ciltler için

Ürün Özellikleri

AMBRE SOLAIRE'DEN YENİ NESİL KORUMAYI KEŞFET!

Siz de güneşten korunmak için ciltte iz bırakmayan, hafif ve ferahlatıcı, yapışkan olmayan formüle sahip bir güneş koruyucu arıyorsanız Çift Fazlı Koruyucu Su GKF 20 tam size göre!

Çift Fazlı Koruyucu Su formülü ikili etki sunar:

1) UVA, UVB ışınlarından kaynaklanan güneş hasarlarına karşı cildi anında korur.
2) Su bazlı, yapışkan olmayan ve Aloe Vera suyu ile zenginleştirilmiş formülü cildi ferahlatır ve nemlendirir. Ciltte ipeksi bir his bırakır.

Güneşten korunmak, Garnier Çift Fazlı Koruyucu Su GKF 20 sayesinde artık çok kolay. Hassas cildinizi korumak ve güneşten korkmadan yazın keyfini çıkarmak için özel geliştirilmiş olan Garnier Çift Fazlı Koruyucu GKF 20 ile tanışın!

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced ile Yazın Tadını Çıkar!

İçindekiler

Nemlendirici özellikli Aloe Vera suyu içerir.

Nasıl Kullanılır?

Güneşe maruz kalmadan önce, optimum koruma sağlamak için şişeyi kuvvetlice çalkalayın ve tüm vücudunuza bol miktarda ve eşit bir şekilde dairesel hareketlerle dağıtarak uygulayın. Giysilerle temasından kaçının. Yüzünüze doğrudan püskürtmeyin. Göz çevresiyle temasından kaçının. Gözle teması halinde bol su ile durulayın. Dudaklarla teması halinde fazla ürünü silin.

Günlük cilt bakım rutinin ile cildin sağlıkla ışıldıyor ve bu ışıltıyı hiç kaybetmek istemeyiz değil mi? O zaman sen de cildini güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumak için günlük güneşe karşı koruma bakımını unutma! Güneş kaynaklı bu ışınlar, ciltte çil gibi çeşitli lekelere yol açabilir. Pürüzsüz görünen bir cilt tonu için güneş kremi kullanmayı ihmal etmemek gerekir. Ayrıca güneşin zararlı ışınlarına fazlaca maruz kalmak cildin nem dengesini bozar ve kuruluğa neden olur. Cildinin sağlıklı pürüzsüz görüntüsünü ve nem dengesini korumak mı istiyorsun? Öyleyse hemen Garnier Ambre Solaire Güneş Bakımı Ailesi ile tanış ve her cilde hitap eden geniş ürün skalası ile sen de cildinin güzelliğini taçlandırmaya hazır ol!

BRONZLAŞMA RUTİNİ