uv_water_spf_20_biguv_water_spf_20_biguv_water_spf_20_big

Ambre Solaire Çift Fazlı Koruyucu Su Çift Fazlı Koruyucu Su GKF 20

Güneşe çıkmış ciltler için

boyut
150ml

Ürün Özellikleri

AMBRE SOLAIRE'DEN YENİ NESİL KORUMAYI KEŞFET!

Siz de güneşten korunmak için ciltte iz bırakmayan, hafif ve ferahlatıcı, yapışkan olmayan formüle sahip bir güneş koruyucu arıyorsanız Çift Fazlı Koruyucu Su GKF 20 tam size göre!

Çift Fazlı Koruyucu Su formülü ikili etki sunar:

1) UVA, UVB ışınlarından kaynaklanan güneş hasarlarına karşı cildi anında korur.
2) Su bazlı, yapışkan olmayan ve Aloe Vera suyu ile zenginleştirilmiş formülü cildi ferahlatır ve nemlendirir. Ciltte ipeksi bir his bırakır.

Güneşten korunmak, Garnier Çift Fazlı Koruyucu Su GKF 20 sayesinde artık çok kolay. Hassas cildinizi korumak ve güneşten korkmadan yazın keyfini çıkarmak için özel geliştirilmiş olan Garnier Çift Fazlı Koruyucu GKF 20 ile tanışın!

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced ile Yazın Tadını Çıkar!

İçindekiler

Nemlendirici özellikli Aloe Vera suyu içerir.

Nasıl Kullanılır?

Güneşe maruz kalmadan önce, optimum koruma sağlamak için şişeyi kuvvetlice çalkalayın ve tüm vücudunuza bol miktarda ve eşit bir şekilde dairesel hareketlerle dağıtarak uygulayın. Giysilerle temasından kaçının. Yüzünüze doğrudan püskürtmeyin. Göz çevresiyle temasından kaçının. Gözle teması halinde bol su ile durulayın. Dudaklarla teması halinde fazla ürünü silin.

Günlük cilt bakım rutinin ile cildin sağlıkla ışıldıyor ve bu ışıltıyı hiç kaybetmek istemeyiz değil mi? O zaman sen de cildini güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumak için günlük güneşe karşı koruma bakımını unutma! Güneş kaynaklı bu ışınlar, ciltte çil gibi çeşitli lekelere yol açabilir. Pürüzsüz görünen bir cilt tonu için güneş kremi kullanmayı ihmal etmemek gerekir. Ayrıca güneşin zararlı ışınlarına fazlaca maruz kalmak cildin nem dengesini bozar ve kuruluğa neden olur. Cildinin sağlıklı pürüzsüz görüntüsünü ve nem dengesini korumak mı istiyorsun? Öyleyse hemen Garnier Ambre Solaire Güneş Bakımı Ailesi ile tanış ve her cilde hitap eden geniş ürün skalası ile sen de cildinin güzelliğini taçlandırmaya hazır ol!

Çevresel ve Sosyal Etki

Garnier, ürün yaşam döngüsü boyunca ürünlerimizin çevresel ve sosyal etkilerini sürekli olarak iyileştirmeye kendini adamıştır. Bu, üretim ve kullanım aşamalarında iyileştirmeler yapmayı içerir. Ayrıca, seçtiğiniz ürünler hakkında daha bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olmak için bu verilere tam şeffaflıkla erişmenizi sağlamayı taahhüt ediyoruz ve bu nedenle bir Ürün Etkisi Etiketleme Sistemi başlatıyoruz.

Şeffaf olması için, metodoloji bağımsız bilimsel uzmanların yardımıyla tasarlanmıştır ve veriler bağımsız denetçi Bureau Veritas tarafından doğrulanmıştır.

Ürünlerimizin Genel Çevresel Etkisini nasıl değerlendirdiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki daha fazla bilgiye bakın.

Genel Çevresel Etki

Karbon Ayakizi

g(1) kullanım dozu başına

g 10mL başına

Su ayak izi

(2) kullanım dozu başına

10mL başına

Bu etki puanı, 1 ürün ve 4 yeniden doldurmanın simüle edilmiş kullanımına dayanmaktadır.

Üretim Koşulları

Fransa’da mesul bir tesiste imal edilmiştir

Atık Geri Kazanımı:

Yenilenebilir enerji:

(3)

Ambalajın Çevresel Etkisi

FSC® veya PEFC sertifikalı karton/kağıt yüzdesi:

(4) (3):

(5) (4) :

Doldurulabilir veya şarj edilebilir:

Ürünün Sosyal Etkisi

Bu ürünün içerikleri ve bileşenleri, BM Uluslararası Çalışma Standartlarının temel ilkeleri

Değerlendirme metodolojimiz ve çevresel ve sosyal etkimizi iyileştirmek için neler yaptığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

BRONZLAŞMA RUTİNİ