Text

ZAMANA
YENİK
DÜŞMÜYORUZ

1904 yılında Fransa'da Alfred Amour Garnier'in ilk bitkisel özler içeren saç losyonu La Lotion Garnier lansmanı ile kuruldu. Son yıllarda cilt bakımı alanında genişledi. Kirlilik, akne, UV ve yorgunluğa karşı savaşan çözümleri ile sağlıklı güzellik uzmanı olarak ününü pekiştirdi.

GÜCÜMÜZÜ
DOĞADAN
ALIYORUZ

Garnier son derece yararlı cilt ve saç bakımı özelliklerine sahip doğa meyveleri, tohum, tomurcuk ve çiçekleri cömertçe kullanmasıyla ünlüdür.Aktif bileşenler, doğanın enerji ve etkinliğinden tam olarak yararlanabilmek için markanın üstün uzmanlık ve teknikleri kullanılarak çıkarılır.

GERÇEKTEN
GÜZELSİNİZ

Doğrusu modern güzellik, doğal ve sağlıklı görünen güzelliktir. Gerçekte kim olduğunu gizlemek Garnier’in tarzı değildir. Parlayan, cazibeli saç ve cilt için aktif doğal bileşenler ile formüle edilmiş bakım ürünleri kullanarak en çekici haline gelebilirsin.

SÜRDÜRÜLEBİLİR
GÜZELLİK

Garnier, ekolojik etkisini azaltarak çok sayıda tüketiciye güzellik getirmektedir.
Garnier kendisini sürdürülebilir kaynak kullanımı, paketlemesinin çevresel ayak izini azaltma ve formüllerinin ekolojik profilini ve biyo-çözünürlüğünü geliştirmeye adamıştır.

GÜZELLİK
HERKESİN
HAKKI

Garnier, 4 kategoride alt markası ve 7 alanda uzmanlığı olan uluslararası bir saç ve cilt bakım markasıdır. Her kadın ve erkeğin ihtiyacını karşılayan formüle sahip ürünleriyle, dünyanın her yerinde, yenilikçi ve ekonomik bakım çözümleri sunmaktadır.