360054239659236005423965923600542396592 360054239659236005423965923600542396592 SW7RNfDWKvk

Garnier Skin Naturals Hyaluronik Aloe Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Hyaluronik Aloe Micellar ile 3 Etki 1 Adımda!

boyut
400 ml

Ürün Özellikleri

1) Makyajı temizler. Cilde mıknatıs gibi yapışan micel tanecikleri içeren formülü cildi ovalamaya gerek kalmadan makyaj, kalıntı ve kirden arındırır.
2) Cildi arındırır.
3) Nemle dolgunlaştırır. Etkisi bilinen Hyaluronik Asit içeren formülü sayesinde cildi nemle dolgunlaştırır, cildinin daha parlak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

ÜRÜN BİLGİSİ

Yüzünüze, gözlerinize ve dudaklarınıza bir pamuk yardımıyla ovalamadan uygulayınız. Durulamanıza gerek yoktur.

Ürün Hakkında

Hyaluronik Aloe Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Makyaj yapmak, günlük rutinlerimizden biridir. Yüzümüzün neredeyse her bölgesinde uyguladığımız makyajların temizlenmesi de ayıca mühim bir konudur. Çünkü doğru temizleme yapılmadığı takdirde, cilt sorunları ile karşılaşmanız kuvvetle muhtemeldir. Özellikle makyaj uygulamaları neticesinde cilt, gün boyunca hava ile teması minimilize edilmektedir. Dolayısıyla yeterince hava alamayan deride sivilce, siyah nokta ve benzeri gibi sorunlar baş göstermeye başlamaktadır. Bunun için uygulanması gereken en doğru ürün grubu, garnier bünyesinde  sunulan cilt temizleme ekipmanları ve ürünleridir. 

Ayrıca cilt gözeneklerinin makyaj kalıntılarından temizlenmemesi de sorun teşkil etmektedir. Tüm bunların önüne geçmek adına makyaj temizleme suları ve tonikler kullanılmaktadır. Peki, bu ürünler ihtiyaçlarınızı yeterince karşılıyor mu dersiniz? Gözle görülebilen bölgelerin temizlenmesi kadar gözle görülemeyen alanların da hijyenik bir şekilde arındırılması gerekmektedir. Garnier Hyaluronik Aloe Micellar Makyaj Temizleme Suyu sayesinde tüm bunların yapılması mümkündür. Öyle ki, yüzünüzü temizlemekle kalmayıp, daha sağlıklı bir şekilde olmasına da yardımcı olmaktadır. Bu mucizevi ürün hakkında detayları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Garnier Hyaluronik Aloe Micellar Makyaj Temizleme Suyunun Avantajları

Cildiniz ne kadar parlak görünüyor? Bir diğer tabirle ne kadar ışıldıyorsunuz? Kimi durumlarda yüzünüz solgun ve mat bir görünüme sahip olabilir. Eğer hasta değilseniz bunun sebebi, cildinizin yeterince temiz olmamasından kaynaklanmaktadır. Garnier her zaman olduğu gibi yüz temizleme hususunu da tüm teferruatlarıyla benimseyerek, buna uygun ürünler oluşturmaktadır. Temiz ciltler, daha parlak ve canlı görünmektedir. Garnier temizleme jeli bu görevi başarıyla yerine getirebilmektedir. İçerisinde barındırdığı Micellar(misel) etken maddesi sayesinde her bir gözeneğinize hijyen sağlamaktadır. Micellar su aracılığıyla ciltte bulunan makyaj, yağ, kir vb. etmenleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Yüz temizleme hususu dikkat ve önem arz eden konulardan olup, garnier tarafından geliştirilen yöntemler sayesinde bu ihtiyaç karşılanmaktadır. Üstelik bunu yaparken ekstra efor sarf etmenize ve birden fazla makyaj pamuğu kullanmanıza da gerek kalmaz. Etkili yapısı, tüm bu durumları ortadan kaldırarak kolaylıkla temizliği sağlar. Kullanım sonrasında ise farkı çok net bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Cildiniz çok daha ışıltılı olacak. Garnier yüz temizleme ürünleri ile siz de farkı yaşayabilirsiniz. 

Micellar suyun içerisinde argan yağı da bulunmaktadır. Ancak ‘yağ’ kelimesi sizi yanıltmasın. Bunun sayesinde en yoğun makyajlar bile basit bir dokunuşla çıkartılmaktadır. Aynı zamanda hızlı emilebilir yapısı sayesinde cilde nüfuz ederek, hemen emilir. Böylece hem cildinize nemlilik kazandırır hem de doğal yapısını korumaya devam eder. Garnier yüz temizleyici etken maddeleri ile bunu başarmak mümkündür. Bununla beraber göz çevreleri, çok hassas bölgelerdir. Dolayısıyla bu alanlara uygulanan makyaj ekipmanlarının da, temizleyicilerinin de aynı oranda duyarlı olması gerekmektedir. Tam da bunun için doğallığından ödün vermeyen Garnier Hyaluronik Aloe Micellar Makyaj Temizleme Suyu sizin yardımınıza koşmaktadır. Mavi kantaron ve misel tanecikleri etken maddeleri ile göz çevrenizi gönül rahatlığıyla ile temizleyerek ferahlığın tadına varabilirsiniz. Üstelik tüm bunları uygularken yalnızca makyajınızı temizlemiş de olmuyorsunuz. Aynı zamanda cildinizi besler nitelikte bakımda uygulaması da gerçekleştiriyorsunuz. Böylece garnier cilt temizleme ürünleri sayesinde daha sağlıklı ve temiz bir cilde kavuşmuş oluyorsunuz. 

Zorlu Makyajları Temizlemenin En Kolay Yolu: Garnier Hyaluronik Aloe Micellar Makyaj Temizleme Suyu

Cildimizde bulunan gözenekler, bizim kendimize nasıl baktığımız konusunda fikirler vermektedir. Örneğin, doğru bir şekilde temizlenmeyen veya yeterli ilgiyi görmeyen bir ciltte, siyah noktalar, sivilceler ve benzeri diğer sorunlarla karşılaşılması olasıdır. Ayrıca cilt gözenekleri yeterince sıkı olmayan bir vücutta, canlılık oranı da düşmekte ve sizi olduğunuzdan daha yorgun, bitkin, özet ile daha yaşlı gösterebilmektedir. Peki, cildinizin daha sıkı görünmesini yani gözeneklerinizin sıkılaşmasını ister misiniz? Yanıtlarınızı tahmin edebiliyoruz. Garnier’in bu makyaj temizleme suyu ile artık yalnızca hijyeni sağlamayacaksınız. Gençliğin sırrını çözmeye bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Aloe vera etkili etken maddesi ile yüz temizleme hususuna yeni bir boyut kazanmıştır. Garnier temizleyici ürünleri bunu kanıtlar niteliktedir. Üstelik özellikle kadınların ortalama olarak neredeyse her gün makyaj yapmaları da göz önünde bulundurulduğunda, garnier yüz temizleme için önem arz eden çalışmalar gerçekleştirmektedir. 

Ten makyajı veya yoğun derecede göz makyajı yaptınız. Bu zahmetli sürecin ardından aklımıza bir soru geliyor; “Bu makyajı nasıl çıkaracağım?” Dakikalarca hatta bazen saatlerce sürebilen makyaj temizleme çalışmalarımız ile gerek zamanımızdan gerekse de maddi imkanlarımızdan ödün vermiş oluyoruz. Ancak bu durumu değiştirmenin bir yolu olduğunu artık biliyorsunuz. Garnier yüz temizleyici ürünleri ile zahmetsiz ve kolay bir şekilde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Garnier Hyaluronik Aloe Micellar Makyaj Temizleme Suyu sizlerin tüm bu sorunları ele alınarak geliştirilmiştir. Hyaluronik asit ile cildiniz için gerekli olan suyu entegre ederek nemli kalmasını sağlamaktadır. Keza aloe vera etkisi ile de canlılık katmaktadır. Micellar suyun sağlamış olduklarından yukarıdaki satırlarda yer verdik. Peki, tüm bu etmen maddelerin birleşiminden nasıl bir sonuç çıkar dersiniz? Bu ürünü halen deneyimlemeyenler için spoiler vermek gerekirse; aloe vera yüz temizleme için canlı, parlak ve sağlıklı bir cilt sunar. Üstelik her an, herkes tarafından görünen yüzünüzün temiz ve daha ışıltılı olmasını istemez misiniz? Yüz temizleme garnier için en önemli konuların başında yer almaktadır. Bundan dolayı sadece bu durum için bile özel olarak ürettiği ekipman ve ürünleri vardır. Garnier yüz yıkama köpüğü buna iyi bir örnek olacaktır. 

Çevresel ve Sosyal Etki

Garnier, ürün yaşam döngüsü boyunca ürünlerimizin çevresel ve sosyal etkilerini sürekli olarak iyileştirmeye kendini adamıştır. Bu, üretim ve kullanım aşamalarında iyileştirmeler yapmayı içerir. Ayrıca, seçtiğiniz ürünler hakkında daha bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olmak için bu verilere tam şeffaflıkla erişmenizi sağlamayı taahhüt ediyoruz ve bu nedenle bir Ürün Etkisi Etiketleme Sistemi başlatıyoruz.

Şeffaf olması için, metodoloji bağımsız bilimsel uzmanların yardımıyla tasarlanmıştır ve veriler bağımsız denetçi Bureau Veritas tarafından doğrulanmıştır.

Ürünlerimizin Genel Çevresel Etkisini nasıl değerlendirdiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki daha fazla bilgiye bakın.

Genel Çevresel Etki

Karbon Ayakizi

g(1) kullanım dozu başına

g 10mL başına

Su ayak izi

(2) kullanım dozu başına

10mL başına

Bu etki puanı, 1 ürün ve 4 yeniden doldurmanın simüle edilmiş kullanımına dayanmaktadır.

Üretim Koşulları

Polonya’da mesul bir tesiste imal edilmiştir

Atık Geri Kazanımı:

Yenilenebilir enerji:

(3)

Ambalajın Çevresel Etkisi

FSC® veya PEFC sertifikalı karton/kağıt yüzdesi:

(4) (3):

(5) (4) :

Doldurulabilir veya şarj edilebilir:

Ürünün Sosyal Etkisi

Bu ürünün içerikleri ve bileşenleri, BM Uluslararası Çalışma Standartlarının temel ilkeleri

Değerlendirme metodolojimiz ve çevresel ve sosyal etkimizi iyileştirmek için neler yaptığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

 
 

Hangi Micellar Sana Göre?