Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme SuyuGarnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme SuyuGarnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 1Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 1Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 1 Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 2Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 2Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 2 Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 3Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 3Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 3 Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 4Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 4Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 4 Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 5Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 5Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 5

Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Cildinizi temizleyen, makyajı çıkaran ve aynı zamanda aydınlatan bir temizleyici arıyorsanız, Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu'nu deneyin. Ciltte kalıntı bırakmaz. C vitamini içeren formül ile makyajı temizleyip cildi arındırırken, aydınlık bir cilt sağlar.

boyut
400ml

Ürün Özellikleri

GARNIER MICELLAR C VİTAMİNİ* KUSURSUZ MAKYAJ TEMİZLEME SUYU
GARNIER MICELLAR C VİTAMİNİ* KUSURSUZ MAKYAJ TEMİZLEME SUYU, parlak bir cilt için uygun ve etkili bir makyaj temizleyicidir. Bu ürün günlük kullanım için rahatlıkla tercih edilebilir. Tek seferde büyük oranda makyajı çıkaracak kadar güçlü bir formüle sahiptir. Bununla birlikte ürün, sahip olduğu zengin formülle her kullanımda cildin aydınlık görünmesini sağlar

● 100% Geri dönüştürülmüş plastik şişe

3 ETKİ 1 ARADA
Tek bir ürünle birden fazla etki. GARNIER MICELLAR C VİTAMİNİ* KUSURSUZ MAKYAJ TEMİZLEME SUYU tek bir ürünle 3 etki sunar.

C vitamini* içeren formül ile bu ürün bir yandan makyajı temizleyip cildi arındırır, bir yandan da aydınlık bir görünüm sağlar. Cildin birçok ihtiyacını tek seferde gidermesiyle avantajlı bir kullanım yaratır.

C VİTAMİNİ* İÇEREN FORMÜL
GARNIER MICELLAR C VİTAMİNİ* KUSURSUZ MAKYAJ TEMİZLEME SUYU oldukça zengin bir formüle sahiptir. İçerisinde yer alan MICEL ciltteki makyajı güçlü bir etkiyle kendisine çeker. Böylece cilt kısa sürede etkili bir şekilde kalıntılardan arındırılabilir.

C vitamini* içeren formülü ise cilt aydınlatıcı etkiye sahiptir. Ürünün düzenli kullanımı sayesinde cilt aydınlık ve temiz görünür.

Nasıl Kullanılır?

MICELLAR C VİTAMİNİ* KUSURSUZ MAKYAJ TEMİZLEME SUYU
Cildi temizleyen, makyajı çıkaran ve aynı zamanda aydınlatan bir temizleyici için Micellar C Vitamini* Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu rahatlıkla tercih edilebilir. Ürün cildi etkili bir şekilde kir ve makyaj kalıntılarından arındırarak, uygulandığı bölgede kalıntı bırakmaz.

NASIL ETKİ EDER?
C Vitamini* ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde GARNIER MICELLAR C VİTAMİNİ* KUSURSUZ MAKYAJ TEMİZLEME SUYU her kullanımda aydınlık bir görünüm ortaya çıkarır. Makyaj, kir gibi kalıntıları arındırır.

Cilde mıknatıs gibi yapışan micel tanecikleri içeren formülü, cillteki kir, kalıntı ve makyajı temizler.

NASIL KULLANILIR?
Ürünün kullanımı oldukça basittir. Sıvı formdaki ürün temiz bir pamuk yardımıyla cilde kolaylıkla uygulanabilir. Yüze, göze ve dudağa, tercihen tekrar kullanılabilir bir pamukla, ovalamadan uygulanır. Durulamaya gerek yoktur.

Bu ürün rimel, göz farı ve ruj dahil tüm makyaj kalıntılarını gidermek için tasarlanmıştır. Her bir bölge için ayrı ürün kullanılmasına gerek bırakmamasıyla oldukça avantajlıdır. Uygun miktarda pamuğa döküldükten sonra cilde nazik hareketlerle uygulanmalıdır.

Ürün makyaj temizlenene kadar cilde tekrar uygulanabilir. Makyaj, kir ve kalıntılardan arındırıldıktan sonra cilt üzerinde ek bir ürün kullanmaya gerek yoktur. Makyaj temizleme suyu Garnier ailesinin çeşitli ürünleriyle birlikte rahatlıkla kullanılabilir. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilen bu ürün düzenli kullanıma uygundur. Hipoalerjeniktir.

İÇİNDEKİLER
GARNIER MICELLAR C VİTAMİNİ KUSURSUZ MAKYAJ TEMİZLEME SUYU içerisinde: AQUA / WATER, HEXYLENE GLYCOL, GLYCERIN,POLOXAMER 184, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ASCORBYL GLUCOSIDE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, DISODIUM EDTA, MYRTRIMONIUM BROMIDE, PARFUM / FRAGRANCE. (F.I.L. Z283390/1).

*Cg vitamini ile zenginleştirilmiş

Çevresel ve Sosyal Etki

Garnier, ürün yaşam döngüsü boyunca ürünlerimizin çevresel ve sosyal etkilerini sürekli olarak iyileştirmeye kendini adamıştır. Bu, üretim ve kullanım aşamalarında iyileştirmeler yapmayı içerir. Ayrıca, seçtiğiniz ürünler hakkında daha bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olmak için bu verilere tam şeffaflıkla erişmenizi sağlamayı taahhüt ediyoruz ve bu nedenle bir Ürün Etkisi Etiketleme Sistemi başlatıyoruz.

Şeffaf olması için, metodoloji bağımsız bilimsel uzmanların yardımıyla tasarlanmıştır ve veriler bağımsız denetçi Bureau Veritas tarafından doğrulanmıştır.

Ürünlerimizin Genel Çevresel Etkisini nasıl değerlendirdiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki daha fazla bilgiye bakın.

Genel Çevresel Etki

Karbon Ayakizi

g(1) kullanım dozu başına

g 10mL başına

Su ayak izi

(2) kullanım dozu başına

10mL başına

Bu etki puanı, 1 ürün ve 4 yeniden doldurmanın simüle edilmiş kullanımına dayanmaktadır.

Üretim Koşulları

Polonya’da mesul bir tesiste imal edilmiştir

Atık Geri Kazanımı:

Yenilenebilir enerji:

(3)

Ambalajın Çevresel Etkisi

FSC® veya PEFC sertifikalı karton/kağıt yüzdesi:

(4) (3):

(5) (4) :

Doldurulabilir veya şarj edilebilir:

Ürünün Sosyal Etkisi

Bu ürünün içerikleri ve bileşenleri, BM Uluslararası Çalışma Standartlarının temel ilkeleri

Değerlendirme metodolojimiz ve çevresel ve sosyal etkimizi iyileştirmek için neler yaptığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

CİLDİN İÇİN DAHA İYİSİNİN NE OLDUĞUNU MERAK EDİYORSAN ŞİMDİ ÖĞREN!