first fixed slider

Garnier İle Yeşil Bir Adım Bölümler

"Küresel bir anket, insanların %81'inin daha sürdürülebilir olmak istemesine rağmen, %6'dan daha azının gezegeni korumak için günlük önlemler aldığını ortaya koydu.* Bu videolar, güzellik sektörü ile ilgili temel sürdürülebilirlik konularında uzman görüşlerini ve gerçek yaşam tavsiyelerini paylaşmayı amaçlıyor.

*Kaynak: Garnier Sürdürülebilirlik Araştırması 2021"


Garnier Green Beauty Yeşile Bağlılık Sözü ile daha yeşil bir güzellik için çalışıyor. Çevre dostu ambalajlar konusunda, 2025 yılına kadar tüm ürünlerimizi geri dönüştürülmüş plastik kullanarak üretmeyi hedefliyoruz. Güzellik ambalajları daha yeşil olabilir mi? bölümünde Garnier olarak yarattığımız çevre dostu inovatif çözümleri inceliyoruz ve her gün biraz daha yeşil yaşamak için bazı önemli ipuçları sunuyoruz.

Adrien Koskas

“Garnier, Green Beauty ile başlattığı yeşile bağlılık sözünün gücünü artırmak için tüketicileri de yeşil adımlar atmaya teşvik etmek istiyor. Amacımız sürdürülebilirliği herkes için ulaşılabilir kılmak. Bunu yeni geliştirdiğimiz ürünlerle gerçekleştiriyoruz. Ancak daha da ileri götürmek ve National Geographic CreativeWorks'ün çalışmaları sayesinde, tüketicilerimizi daha yeşil bir yaşam için uzman tavsiyelerine ulaştırmayı amaçlıyoruz.”

Adrien Koskas, Garnier Küresel Başkanı