MICELLAR PEELING KUSURSUZ MAKYAJ TEMİZLEME SUYUMICELLAR PEELING KUSURSUZ MAKYAJ TEMİZLEME SUYUMICELLAR PEELING KUSURSUZ MAKYAJ TEMİZLEME SUYU 3 Etki 1 Arada Makyaj Temizleme Suyu3 Etki 1 Arada Makyaj Temizleme Suyu3 Etki 1 Arada Makyaj Temizleme Suyu GARNIER SKIN NATURALS Makyaj Temizleme SuyuGARNIER SKIN NATURALS Makyaj Temizleme SuyuGARNIER SKIN NATURALS Makyaj Temizleme Suyu Glikolik Asit İçeren Makyaj Temizleme SuyuGlikolik Asit İçeren Makyaj Temizleme SuyuGlikolik Asit İçeren Makyaj Temizleme Suyu

GARNIER SKIN NATURALS MICELLAR PEELING KUSURSUZ MAKYAJ TEMİZLEME SUYU

Garnier Peeling Etkili Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu %1 PHA + %0,4 Glikolik Asit + Papaya Enzimi içeren formülü cilde peeling etkisi sağlarken cilt görünümünü geliştirmeye ve yenilemeye yardımcı olur. Hipoalerjenik formül hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

Eğer etkili ve hızlı bir temizleme istiyorsanız, Garnier Peeling Etkili Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu’nu deneyin!

Tek adımda, makyajı temizler, cildi arındırır. Daha pürüzsüz ve eşit bir cilt tonu için cilde nazik peeling etkisi sağlar. Cilde mıknatıs gibi yapışan Micel Tanecikleri ile ovalamaya gerek kalmadan makyaj, kalıntı ve kirden arındırır.

boyut
400 ML

Ürün Bilgisi

MICELLAR’IN NAZİK FORMÜLÜ PEELING İLE BİRLEŞİYOR!

 

5 günde hücreleri yeniler. & Peeling etkisi sağlar.

 

  • Ciltte iz bırakmaz.
  • Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.
  • Hassas ciltler için uygundur.
  • Göz için kullanılabilir.
  • Hipoalerjenik formül.
  • Cilt bariyerini korur.
  • Vegan formüle sahiptir.

 

DAHA PÜRÜZSÜZ BİR CİLT İÇİN KLİNİK ETKİ*:

  • %31 DAHA PÜRÜZSÜZ BİR CİLT
  • %21 DAHA EŞİT CİLT TONU GÖRÜNÜMÜ
  • %20 DAHA KÜÇÜK GÖZENEK GÖRÜNÜMÜ

 

*42 Günlük kullanım, 132 gönüllü.

Ürün Özellikleri

 

Nasıl Kullanılır?

NASIL KULLANILIR?

Yüzünüze, gözlerinize ve dudaklarınıza tercihen tekrar kullanılabilir bir pamuk yardımıyla ovalamadan uygulayınız.

Günlük kullanıma uygundur.

Durulamaya gerek yoktur.

Kullanımdan sonraki sabah minimum SPF/GKF 30 etkili bir güneş koruyucu uygulayın.

Çevresel ve Sosyal Etki

Garnier, ürün yaşam döngüsü boyunca ürünlerimizin çevresel ve sosyal etkilerini sürekli olarak iyileştirmeye kendini adamıştır. Bu, üretim ve kullanım aşamalarında iyileştirmeler yapmayı içerir. Ayrıca, seçtiğiniz ürünler hakkında daha bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olmak için bu verilere tam şeffaflıkla erişmenizi sağlamayı taahhüt ediyoruz ve bu nedenle bir Ürün Etkisi Etiketleme Sistemi başlatıyoruz.

Şeffaf olması için, metodoloji bağımsız bilimsel uzmanların yardımıyla tasarlanmıştır ve veriler bağımsız denetçi Bureau Veritas tarafından doğrulanmıştır.

Ürünlerimizin Genel Çevresel Etkisini nasıl değerlendirdiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki daha fazla bilgiye bakın.

Genel Çevresel Etki

Karbon Ayakizi

g(1) kullanım dozu başına

g 10mL başına

Su ayak izi

(2) kullanım dozu başına

10mL başına

Bu etki puanı, 1 ürün ve 4 yeniden doldurmanın simüle edilmiş kullanımına dayanmaktadır.

Üretim Koşulları

Polonya’da mesul bir tesiste imal edilmiştir

Atık Geri Kazanımı:

Yenilenebilir enerji:

(3)

Ambalajın Çevresel Etkisi

FSC® veya PEFC sertifikalı karton/kağıt yüzdesi:

(4) (3):

(5) (4) :

Doldurulabilir veya şarj edilebilir:

Ürünün Sosyal Etkisi

Bu ürünün içerikleri ve bileşenleri, BM Uluslararası Çalışma Standartlarının temel ilkeleri

Değerlendirme metodolojimiz ve çevresel ve sosyal etkimizi iyileştirmek için neler yaptığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

GARNIER MICELLAR PEELING KUSURSUZ MAKYAJ TEMİZLEME SUYU

Cilt bakım rutinindeki en önemli aşama cilt temizliğidir. Cildin temizlenmesi ve arındırılması, cildin yenilenmesini mümkün kılar. Ayrıca zamanla kir ve kalıntıların cilt yüzeyinde birikmesinin de önüne geçer. Ürünlerin içeriğinde yer alan güçlü bileşenler, cildi besler ve kalitesini geliştirir. Dolayısıyla sağlıklı ve parlak bir cilt temizliği için mükemmel etkiler sunan micellar temizleme suyunu, bakım rutinlerinize dahil edebilirsiniz.

3 etkiyi bir arada sunan Micellar su ile cildinizin güzelliğini gün ışığına çıkartabilirsiniz. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilen ürün sayesinde cildiniz kir ve kalıntılardan arınır. Peeling etkisi sayesinde cildinizin yenilenmesi mümkün olur. Birden fazla etki sunarak cildin ihtiyaçlarını her anlamda karşılayan Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, cilt bakımının ilk adımı olan temizlemeyi en iyi şekilde gerçekleştirir. Ölü deri hücrelerini cilt yüzeyinden giderecek bileşenleri ile sizi pürüzsüz cilt görünümüne bir adım daha yaklaştırır.

 

MICELLAR PEELING KUSURSUZ MAKYAJ TEMİZLEME SUYU ÖZELLİKLERİ

Peeling etkili tonik arayanların tercih edebileceği Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, hipoalerjenik formüle sahiptir. Hipolarjenik, daha az alerjik anlamına gelir. Dolayısıyla bu etikete sahip ürünlerin, alerjik reaksiyona neden olma olasılığının düşük olduğu belirtilir. Cildinizi hızlı ve etkili bir şekilde temizleyecek ürünü güvenle kullanarak cilt kalitenizi geliştirebilirsiniz.

Misel su, sıklıkla tercih edilen kozmetik ürünler içerisinde yer alır. Misel su genel olarak cildi makyajdan arındırmaya, nemlendirmeye ve tazelemeye yardımcı olur. Cilde mıknatıs gibi yapışan misel tanecikleri, cildi nazik şekilde arındırır. Garnier Micellar, hassas ciltler için uygun bir ürün olup cilt bariyerini korumayı başarır. Üstelik cilt üzerinde iz bırakmaz.

Garnier Makyaj Temizleme Suyu, peeling etkisi sayesinde cildinizi temizlemekten çok daha fazlasını yapar. Nazik formülünü, cildi yenileme özelliği ile güçlendirir. Peeling cildi ölü hücrelerden arındırmak için gerekli bir uygulamadır. Bu yüzden aslında cilt bakımının en önemli aşamaları arasında gösterilir. Garnier tarafından geliştirilen makyaj temizleme suyu, 5 gün gibi kısa sürede beklentileri karşılamayı başarır. Bu süre içerisinde hücreleri yenileyerek peeling tonik etkisi yaratır. Daha pürüzsüz bir cildin yanı sıra eşit cilt tonu ile bir araya gelmek isteyenlerin isteğini yerine getiren bakım ürünü ile kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Arındırıcı etkili makyaj temizleme suyu sayesinde gözeneklerinizin görünümünü %20 oranında minimuma indirebilirsiniz. Gözenek yaygın bir problem olsa da çeşitli çözüm yolları ile bu problemin önüne geçebilirsiniz. Cildi ölü hücrelerden arındırmak ve temizlemek bu noktada es geçilmemesi gereken aşamalar arasında yer alır. Garnier’in güçlü formülü gözenek küçültücü etki gösterir. Genişleyen gözenekler, dış faktörlerden etkilenmeye oldukça müsait olduğundan dolayı yağ ve kir ile dolar. Sonucunda ise sivilce oluşumu ile ciltteki sağlıklı görünüm kaybedilir. Gözeneklerinizi küçültecek ürün, aynı zamanda akne giderici özelliği ile cildinize kusursuzluğu geri getirir.

Cilt yatıştırıcı Garnier Makyaj Temizleme Suyu, ile %31 daha pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte cilt tonu %21 oranında iyileşir. Daha eşit bir cilt tonu elde edilir. Cilt kusurları ile vedalaşmanızı sağlayacak temizleme suyunu, bakım ürünlerinizin arasında ekleyebilirsiniz.

 

MICELLAR PEELING KUSURSUZ MAKYAJ TEMİZLEME SUYU NASIL KULLANILIR?

Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, cildinizi ovalamaya gerek kalmadan temizler ve arındırır. Makyaj kalıntıları ve kirler, mıknatıs gibi yapışan micel tanecikleri sayesinde tek seferde temizlenir.

Yüzün yanı sıra göz ve dudaklar için de kullanımı güvenli olan makyaj temizleme suyunu kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey bir pamuk. Elinize aldığınız pamuğa biraz temizleme suyunu ekleyip cildinizi ovalamadan temizleyebilirsiniz. Ürün  günlük kullanıma uygun olmakla birlikte durulama gerektirmez.

Cilde etkili bir ürün uygulandığında güneşten korunmak için güneş koruyucu kullanmak önem arz eder. Her kullanım sonrasında yüzünüze 30 SPF etkili bir güneş kremi uygulamayı ihmal etmemelisiniz. Bu sayede cildinizi koruma altına alabilir ve cilt problemlerinizi minimuma indirebilirsiniz. Bir makyaj temizleme suyundan daha fazlasını sunan Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu ile cildinizi temizlerken yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Garnier makyaj temizleme sularını incelemek ve cilt bakım rutinlerinize eklemek için kategoriyi ziyaret edip hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Cilt temizliğine yeni bir soluk kazandırabilirsiniz.

 

 

İÇİNDEKİLER

Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, içeriğinde güçlü bileşenleri ile cilde gereken desteği sunar. Cildi temizlerken arındırır ve bakımını yapar. Formülünde yer alan PHA, bir tür kimyasal asit olup hassas ciltlerin kullanımı için de uygun görülür. Glikolik asit ise cildi aşındırmadan temizlemesi ile dikkat çeker. Küçük moleküler yapıdaki bileşen ile cilt üzerindeki kir ve yağ nazikçe uzaklaştırılır. AHA formu olarak tanımlanan bu bileşen, cildi yormadan temizler. Gözeneklere kir dolmasını önler. Buna bağlı olarak siyah nokta ve sivilce sorunları ile yüzleşmenizi önler.

Sivilce azaltıcı, etkisi yaratabilecek temizleme suyu ile bakım rutinlerinizi güçlendirebilirsiniz. Zira bu iki bileşen sayesinde cilt yüzeyi hem iyileşir hem de ciltteki ölü hücreler giderilir. Daha sağlıklı bir cilt görünümü için papaya enzimi de içeren makyaj temizleme suyu ile cildinizin kalitesini geliştirebilir ve yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Bileşen cilt yüzeyindeki ölü tabakayı yumuşatarak ciltten uzaklaştırır ve gözenekleri sıkılaştırır. Böylelikle nazik peeling özelliği ile günden güne cildinizin yenilendiğine her aynaya baktığınızda şahit olabilirsiniz.

CİLDİN İÇİN DAHA İYİSİNİN NE OLDUĞUNU MERAK EDİYORSAN ŞİMDİ ÖĞREN!