3600542514170 ps3600542514170 ps3600542514170 ps 3600542514170 13600542514170 13600542514170 1 3600542514170 23600542514170 23600542514170 2 3600542514170 33600542514170 33600542514170 3 3600542514170 43600542514170 43600542514170 4 3600542514170 53600542514170 53600542514170 5 3600542514170 63600542514170 63600542514170 6 3600542514170 73600542514170 73600542514170 7

GARNIER SKIN NATURALS C VİTAMİNİ PARLAK AYDINLATICI GÖZ KREMİ

Garnier'nin %4 [NİASİNAMİD + KAFEİN + C VİTAMİNİ* + MUZ TOZU] ile yüksek konsantrasyona sahip ilk göz kremimiz!
Yorgun ve solgun göz altları için.
Göz altındaki koyu halkaların ve göz altı torbalarının görünümünü azaltarak aydınlık bir görünüm sağlar.
Göz altındaki şişkinlik görünümünü azaltır.

boyut
15ml

Ürün Bilgisi

KANITLANMIŞ ETKİNLİK

1 Hafta İçinde Daha Aydınlık Ve Dinlenmiş Bir Göz Çevresi**

8 yorgunluk belirtisinin görünümünü azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.***:

 

 1. Koyu Halkalar
 2. Göz Altında Bulunan İnce Çizgiler
 3. Solgunluk
 4. Sıkılık Kaybı
 5. Pürüzsüzlük
 6. Yumuşaklık
 7. Genel Cilt Görünümü

GARNIER YEŞİLE BAĞLILIK SÖZÜ

Karbon nötr bir fabrikada üretilmiştir.

Vegan formüle sahiptir.

 

*C vitamini türevi

**Kişisel değerlendirme, 75 kişi

***Hayvansal kaynaklı veya türevi bileşenler içermez.

Ürün Özellikleri

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kafein + C Vitamini* + Niasinamid İçeren Formül:

Göz altındaki koyu halkaların görünümünü azaltarak, aydınlık bir görünüm sağlar.

İÇERİĞİNDE YER ALAN GÜÇLÜ İÇERİKLER

 1. C Vitamini*:

  Biyotransformasyon formülü yoluyla elde edilen ve cildi aydınlatmaya yardımcı olduğu bilinen aktif. Parlatıcı özellikleriyle bilinir, cildi iyileştirmeye ve parlaklığı güçlendirmeye yardımcı olur.

   

 2. Niasinamid:

  Cilt tonunu yatıştırır, aydınlatır ve eşitler.

   

 3. Muz Tozu:

  Zamanla cilt tonu eşitlemeye yardımcı olduğu bilinen doğal kaynaklı bir içeriktir. Renk düzeltmesine yardımcı olur.

   

 4. Kafein:

Genişlemiş kan damarlarını daralttığı bilinmektedir.

CİLDİME FAYDALARI NELER?

%4 [NİASİNAMİD + KAFEİN + C VİTAMİNİ* 4 MUZ TOZU] ile yüksek konsantrasyona sahip ilk göz kremimimiz göz altındaki koyu halkaların ve göz altı torbalarının görünümünü azaltarak aydınlık bir görünüm sağlar. Göz altındaki şişkinlik görünümünü azaltır.

Nasıl Kullanılır?

NASIL KULLANILIR?

1) Göz çevresine noktalar halinde uygulayın.
2) Parmaklarınız ile yedirin.
3) Masaj yaparak yayın.

• Parfüm içermez.
• Daha fazla soğutucu etki için buzdolabında saklayın.
• Kapatıcı öncesi kullanılabillir.

Çevresel ve Sosyal Etki

Garnier, ürün yaşam döngüsü boyunca ürünlerimizin çevresel ve sosyal etkilerini sürekli olarak iyileştirmeye kendini adamıştır. Bu, üretim ve kullanım aşamalarında iyileştirmeler yapmayı içerir. Ayrıca, seçtiğiniz ürünler hakkında daha bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olmak için bu verilere tam şeffaflıkla erişmenizi sağlamayı taahhüt ediyoruz ve bu nedenle bir Ürün Etkisi Etiketleme Sistemi başlatıyoruz.

Şeffaf olması için, metodoloji bağımsız bilimsel uzmanların yardımıyla tasarlanmıştır ve veriler bağımsız denetçi Bureau Veritas tarafından doğrulanmıştır.

Ürünlerimizin Genel Çevresel Etkisini nasıl değerlendirdiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki daha fazla bilgiye bakın.

Genel Çevresel Etki

Karbon Ayakizi

g(1) kullanım dozu başına

g 10mL başına

Su ayak izi

(2) kullanım dozu başına

10mL başına

Bu etki puanı, 1 ürün ve 4 yeniden doldurmanın simüle edilmiş kullanımına dayanmaktadır.

Üretim Koşulları

Almanya’da mesul bir tesiste imal edilmiştir

Atık Geri Kazanımı:

Yenilenebilir enerji:

(3)

Ambalajın Çevresel Etkisi

FSC® veya PEFC sertifikalı karton/kağıt yüzdesi:

(4) (3):

(5) (4) :

Doldurulabilir veya şarj edilebilir:

Ürünün Sosyal Etkisi

Bu ürünün içerikleri ve bileşenleri, BM Uluslararası Çalışma Standartlarının temel ilkeleri

Değerlendirme metodolojimiz ve çevresel ve sosyal etkimizi iyileştirmek için neler yaptığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

C Vitamini Parlak Aydınlatıcı Göz Kremi

Hassas yapısı ile bilinen göz çevresi bakımı atlanmaması gereken rutinler içerisinde yer alır. C vitamini içeriği ile dikkat çeken Garnier C Vitamini Parlak Aydınlatıcı Göz Kremi, güçlü formülü ile kısa süre içerisinde farklı problemlere çözüm üretir. Bakım rutinlerinizin vazgeçilmezi olacak krem daha aydınlık bakışlara sahip olmanızın yolunu açar.

Yorgun ve solgun göz altlarının bir numaralı ürünü olacak Garnier C Vitamini Parlak Aydınlatıcı Göz Kremi ile göz altı sorunlarınızı azaltırken sağlıklı ve genç görünen bir göz çevresi ile dinamik bakışlar elde edebilirsiniz.

C Vitamini Parlak Aydınlatıcı Göz Kremi

Göz altı kremi, güçlü ve zengin içeriği ile göz çevresi bakımını profesyonel bir şekilde yaparak size etkili sonuçlar sunar. Göz çevresi bakımını alışkanlık haline getirmek cildin sağlıklı görünmesi açısından önem arz eder. Sık bir şekilde karşılaşılan mor göz altı sorunu, göz torbası ya da solgun göz altları hoş olmayan görünümlerin sebepleri arasında yer alır.

Göz çevresi kremi, yüzümüzdeki en ince ve hassas bölgeye gerekli bakım desteğini sunar. Şişkinlik ve koyu halka görünümü ya da solgun göz altları, krem ile azaltılır. Göz altındaki şişkinlik görünümü, sıklıkla rastlanan cilt sorunlarından biri olup görünüm üzerinde büyük etkiler uyandırır. Makyaj ile dahi gizlenemesi zor olan bu problem, uykusuzluk ve yorgunluk gibi sebeplerden de kaynaklanabilir. Yorgun görünüm yaratan şişkinlik görünümü uygun formüllere sahip ürünlerle desteklenerek azaltılabilir.

Göz altındaki solgunluk ve yorgun görünüm, kişinin uykulu gibi durmasına neden olabilir. Bununla birlikte rahatsız edici bir durum olup kişinin yaşantısını olumsuz anlamda etkiler. Yorgunluk belirtilerine karşı etkisi bulunan krem, bakışlarınızdaki yorgunluğu alarak sizi enerjik görünüme kavuşturur.

Gözler görme işlevinin yanında estetik görünüm vadederler. Bu yüzden koyu halka görünümü gibi sorunları da azaltabilen C Vitamini Parlak Aydınlatıcı Göz Kremi, düzenli kullanılmak üzere bakım rutinlerine dahil edilebilir. Göz çevresine uygun geliştirilen krem ile aydınlatıcı etkisini hissedebilirsiniz.

Genel olarak göz çevresindeki cildin görünümünü önemli ölçüde geliştirecek krem ile dinlenmiş bakışlara sahip olabilirsiniz. Uykusuz ve yorgun görünümlere veda ederken canlı bakışlara “merhaba” diyebilirsiniz. Hassas göz çevrenize ihtiyaç duyacağı bakımı zengin ve etkili içeriği ile sunan krem sayesinde zamana ve çevresel faktörlere bağlı olarak gelişen sorunlara savaş açabilirsiniz.

C Vitamini Parlak Aydınlatıcı Göz Kremi İçeriği

C Vitamini Parlak Aydınlatıcı Göz Kremi, göz çevresine iyi gelecek zengin içeriği ile dikkat çeker. Gerekli bakımı sunarak bölgenin daha aydınlık olmasını destekler.

C Vitamini

C vitamini birçok kozmetik ürünün vazgeçilmez güçlü içeriklerinden biri olup cildin daha iyi görünmesine yardımcı olur. Cildin daha canlı görünüme sahip olmasının  da yolunu açar. Sıkılık kazandırmasıyla bilinir. Antioksidan içerik göz çevresindeki koyu halka karşıtı rol oynamakla birlikte şişkinlik görünümüne de iyi gelir. Renk eşitsizliklerini azaltmaya yardımcı olur.

Bununla birlikte göz kremi içerisinde de yer alan vitamin, biyotransformasyon yolu ile elde edilir. Cildi aydınlatma özelliği ile cildin daha güzel görünmesi için gereken bakım desteğini sunar.

Niasinamid

Cilt bakım uygulamalarında sıklıkla kullanılan niasinamid, nemlendirici, yatıştırıcı etkileri nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Önemli ve güçlü bir içeriktir. Genellikle cildin aydınlık görünmesine katkı sağlar.

Muz Tozu

Cilt bakımlarına dahil edilebilen muz tozu, doğal kaynaklı bir içerik olup pek çok fayda sunar. Cilt tonunun eşit olması, doğru cilt bakım ürünleri ve rutinleri ile mümkün. Pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cilt daha sağlıklı görünen bakışlara sahip olmanız anlamına gelir.

Zamanın getirdiği yorgunlukla birlikte stres, beslenme tarzı ya da çevresel faktörler, cilt üzerinde birçok problemin oluşmasına katkıda bulunabilir. Bununla birlikte cildimizin en hassas bölgesi olan göz çevresi de bu durumdan en çok etkilenen bölge olur.

Gözaltı aydınlatıcı krem içerisinde yer alan bileşen, cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olarak göz çevrenizdeki renk eşitsizliklerine iyi gelir.

Kafein

Yorgun görünen cildi canlandırmanın anahtarı olarak bilinen kafein, farklı içeriklerle bir araya getirildiğinde etkisini daha güçlü gösterir. Ayrıca göz çevresindeki yorgun görünüme iyi geldiği ifade edilir.

Garnier C Vitamini Parlak Aydınlatıcı Göz Kremi Nasıl Kullanılır?

Vegan formüle sahip Garnier C Vitamini Parlak Aydınlatıcı Göz Kremi’ni, düzenli olarak temiz göz çevresine noktalar haline uygulandıktan sonra parmaklarınız yardımıyla yedirebilirsiniz. Masaj yaparak uygulayacağınız kremi kapatıcı öncesinde kullanabileceğiniz gibi soğutucu etkisinin fazla olması için buzdolabında da saklayabilirsiniz. Yorgunluk görüntüsü karşıtı etkisini kısa sürede görebilirsiniz.

Garnier C Vitamini Parlak Aydınlatıcı Göz Kremi Ne İçin Kullanılır?

C Vitamini krem, 4 güçlü içeriğe sahip formülü sayesinde göz altındaki torbaların görünümünü azaltabileceği gibi şişkinlik görünümüne de iyi gelir. 1 hafta gibi kısa süre içerisinde göz çevresi hem daha aydınlık hem de dinlenmiş bir görünüme kavuşur.

Gözaltı aydınlatıcı krem, klinik olarak kanıtlanmış 8 yorgun belirtisi ile mücadelede sizin yanınızda olur:

 1. Koyu Halkalar
 2. Göz Altında Bulunan İnce Çizgiler
 3. Solgunluk
 4. Sıkılık Kaybı
 5. Pürüzsüzlük
 6. Yumuşaklık
 7. Genel Cilt Görünümü
 8. Kaz ayakları

Garnier C Vitamini Parlak Aydınlatıcı Göz Kremi koyu halkaların görünümü azaltabileceği gibi sıkılık kaybına ve göz altındaki ince çizgilerin görünümüne de etki eder. Sıkılık ve ince çizgi soruna çözüm arayanlara da hitap eder.

Genel cilt görünümü, cildiniz hakkında pek çok şey söyler. Göz kremi, göz çevresindeki cildinizin genel görünümüne iyi gelir.  Daha sıkı, genç ve aydınlık görünmesi için gereken desteği sunar. Bu sayede pürüzsüz ve yumuşak görünen bir göz çevresi ile daha sağlıklı görünen bakışlara sahip olursunuz. Güçlü formülasyonu ile göz dolduran Garnier göz kremi, çeşitli sorunlarla savaşarak gözle görülür etkiler sunar.

Siz de göz altınızdaki koyu halka ve şişkinlik görünümünden şikayetçiyseniz, profesyonel çözüm için Garnier C Vitamini Parlak Aydınlatıcı Göz Kremini deneyimleyebilirsiniz.