Garnier color naturals kestane kahve saç boyasıGarnier color naturals kestane kahve saç boyasıGarnier color naturals kestane kahve saç boyası

Garnier Color Naturals 6.25 - Kestane Kahve

Besleyici ve Kalıcı Saç Boyası

boyut
112ml

Benzer Tonları Keşfet

color-naturals-625 (1)

6.25 - Kestane Kahve

Ürün Özellikleri

Garnier Color Naturals Kestane Kahve saç boyası, formülündeki besleyici yağlar ile saçı derinlemesine besler, pürüzsüzleştirir ve saç yüzeyinde koruyucu bir bariyer oluşturur. Saça derinlemesine nüfuz eder ve rengi saçta hapseder.

- Uzun süre kalıcı ve parlak renkler
Garnier Color Naturals Kestane Kahve saç boyası, sağladığı parlak görünümle bütün dikkatleri üzerinize çekecek.

- 8 haftaya kadar beslenen ipeksi ve parlak saçlar
Saçlarıyla fark yaratmak isteyen kadınların tercihi olan Garnier Color Naturals Kestane Kahve saç boyası, hayalinizdeki saç rengine ulaşmanızda en büyük yardımcınız olacak.

- %100 beyaz kapama
Garnier Color Naturals Kestane Kahve saç boyası, beyazlarınızı %100 oranında kapatarak yepyeni bir görüntüye kavuşmanızda yardımcı olacak.

ÜRÜN BİLGİSİ

Garnier Color Naturals 6.25 Kestane Kahve saç boyası zeytin, avokado ve karite yağları içeren formülü ile saçlarını besler. Garnier Color Naturals 6.25 Kestane Kahve saç boyası ile saçlarını beslerken doğal kestane rengine sahip olabilir, saçlarındaki beyazları %100 kapatabilir ve saçlarına uzun süre kalıcı bir renk kazandırırken parlaklık da katabilirsin.