C Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel PackshotC Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel PackshotC Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel Packshot C Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel 1C Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel 1C Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel 1 C Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel 2C Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel 2C Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel 2 C Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel 3C Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel 3C Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel 3 C Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel 4C Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel 4C Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel 4 C Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel 5C Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel 5C Vitamini Parlak Gunluk Nemlendirici Jel 5

Garnier Skin Naturals C Vitamini Parlak Günlük Nemlendirici Jel

%98 doğal kaynaklı içeriklere sahip GARNIER C VİTAMİNİ PARLAK GÜNLÜK NEMLENDİRİCİ JEL'in C Vitamini ve Limon Özü içeren formülü sayesinde cildiniz gözle görülür şekilde parlak ve daha taze görünür.

boyut
50ml

Ürün Özellikleri

GARNIER C VITAMINI* PARLAK GÜNLÜK NEMLENDİRİCİ JEL
GARNIER C VITAMINI* PARLAK GÜNLÜK NEMLENDİRİCİ JEL, aydınlık görünen bir cilt için cildi nemlendiren jel nemlendiricidir. 48 saat** boyunca nemlendiren etkiye sahip bu ürün, ciltte ferahlatıcı bir etkiye sahiptir. C vitamini* içeren formülü cilde parlak ve aydınlık bir görünüm sağlar.

Ferahlatıcı bir nemlendirici olarak rahatlıkla tercih edilebilecek GARNIER C VITAMINI* PARLAK GÜNLÜK NEMLENDİRİCİ JEL %98 oranında doğal kaynaklı içeriğe sahiptir***. Zengin formülüyle uzun süre nemlendiren bu ürün günlük kullanıma uygundur.

Nasıl Kullanılır?

GARNIER C VITAMINI* PARLAK GÜNLÜK NEMLENDİRİCİ JEL NASIL KULLANILIR?
Ürünün kullanımı oldukça basittir. GARNIER C VITAMINI* PARLAK GÜNLÜK NEMLENDİRİCİ JEL temizlenmiş cildin üzerine yeterli miktarda uygulanmalıdır. Dairesel hareketler yapılarak temiz cilde yedirilerek uygulama tamamlanabilir. Böylece cildin nem dengesi gün boyu korunabilir.

İhtiyaç duyuldukça ürün cilde tekrar uygulanarak tazelenebilir. Düzenli kullanım sonucunda GARNIER C VITAMINI* PARLAK GÜNLÜK NEMLENDİRİCİ JEL’in etkileri çok daha rahat hissedilebilir. Ürünün tazeliğini koruması için kapağının kapalı tutulması gerekir.

CİLDİM İÇİN FAYDALARI NELER?
%98 doğal kaynaklı içeriklere sahip GARNIER C VITAMINI* PARLAK GÜNLÜK NEMLENDİRİCİ JEL sayesinde cildinize ihtiyacı olan nemi kazandırır.

Günlük olarak tercih edilebilecek ürünün formülünde bulunan C Vitamini* ve Limon Özü içeren formülü sayesinde cilt gözle görülür şekilde parlak ve daha taze görünür. Faydalarından tam anlamıyla yararlanılabilmesi ve etkilerinin en kısa sürede görülebilmesi için düzenli kullanımı önerilir.

YEŞİL BİLİM LABORATUVARI
GARNIER C VITAMINI* PARLAK GÜNLÜK NEMLENDİRİCİ JEL içerisinde yer alan C VITAMINI* içeren formülü sayesinde cildin parlak görünmesine yardımcı olur. Bununla birlikte yine formülde yer alan bir diğer bileşen olan limon özü ise yenilenebilir bir bileşen olarak bilinmektedir.

KANITLANMIŞ ETKİNLİK
Ürünün kanıtlanmış etkinliği de tercih sebeplerinden biri olabilir. GARNIER C VITAMINI* PARLAK GÜNLÜK NEMLENDİRİCİ JEL ilk kullanımdan itibaren cilde etki etmeye başlar.

Ürünün ilk kullanımdaki etkisi cildi 48 saat boyunca nemlendirmesidir. Bununla birlikte yine daha ilk kullanımdan itibaren cilt daha taze bir görünüme kavuşur.

Ürünün 4 haftalık düzenli kullanımının sonucunda cilt daha parlak görünmenin yanı sıra yorgun görünümde de bir azalma meydana gelir. Böylece cilt hem taze hem de ışıltılı bir görünüme kavuşturulmuş olur.

İÇİNDE NE VAR?
%98 doğal kaynaklı içeriklerle zenginleştirilmiş C Vitamini Parlak Günlük Nemlendirici Jel aşağıdaki içerikleri barındırmaktadır: AQUA, GLYCERIN, PROPANEDIOL,ALCOHOL, PENTYLENE GLYCOL, POLYGRYCERYL-10 LAURATE, SODIUM HYDROXIDE, ACYLATES/C10-30, ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, SALICYLIC ACID, CITURS LIMON FRUIT EXTRACT, ASCORBYL GLUCOSIDE, SODIUM HYALURONATE, LINALOOL, LIMONENE, GERANIOL, PARFUM/FRAGRANCE.

Ürün formülü geliştirilirken kullanılan kaynaklar: Saflaştırılmış Su, Soya Fasulyesi, Mısır Tanesi Fermantasyonu, Şeker Pancarı, Mısır Koçanı, Hindistan Cevizi, Limon Özü, Patates Nişastası fermantasyonu, Soya Fasulyesi Fermantasyonu.

Formülün geri kalan %2'si duyulara hitap eden ve formülün korunmasını sağlayan içeriklerden oluşmuştur. Bu nedenle GARNIER C VITAMINI* PARLAK GÜNLÜK NEMLENDİRİCİ JEL cilt için doğal kaynaklı içeriklerle zenginleştirilmiş bir bakım ürünü aranıyorsa rahatlıkla tercih edilebilecek bir seçenektir.

*C vitamini türevi
**Instrumental test, 24 kadın
***Formülümüzün geri kalan %2'si duyulara hitap eden ve formülün korunmasını sağlayan içeriklerden oluşmuştur.

Çevresel ve Sosyal Etki

Garnier, ürün yaşam döngüsü boyunca ürünlerimizin çevresel ve sosyal etkilerini sürekli olarak iyileştirmeye kendini adamıştır. Bu, üretim ve kullanım aşamalarında iyileştirmeler yapmayı içerir. Ayrıca, seçtiğiniz ürünler hakkında daha bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olmak için bu verilere tam şeffaflıkla erişmenizi sağlamayı taahhüt ediyoruz ve bu nedenle bir Ürün Etkisi Etiketleme Sistemi başlatıyoruz.

Şeffaf olması için, metodoloji bağımsız bilimsel uzmanların yardımıyla tasarlanmıştır ve veriler bağımsız denetçi Bureau Veritas tarafından doğrulanmıştır.

Ürünlerimizin Genel Çevresel Etkisini nasıl değerlendirdiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki daha fazla bilgiye bakın.

Genel Çevresel Etki

Karbon Ayakizi

g(1) kullanım dozu başına

g 10mL başına

Su ayak izi

(2) kullanım dozu başına

10mL başına

Bu etki puanı, 1 ürün ve 4 yeniden doldurmanın simüle edilmiş kullanımına dayanmaktadır.

Üretim Koşulları

Almanya’da mesul bir tesiste imal edilmiştir

Atık Geri Kazanımı:

Yenilenebilir enerji:

(3)

Ambalajın Çevresel Etkisi

FSC® veya PEFC sertifikalı karton/kağıt yüzdesi:

(4) (3):

(5) (4) :

Doldurulabilir veya şarj edilebilir:

Ürünün Sosyal Etkisi

Bu ürünün içerikleri ve bileşenleri, BM Uluslararası Çalışma Standartlarının temel ilkeleri

Değerlendirme metodolojimiz ve çevresel ve sosyal etkimizi iyileştirmek için neler yaptığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

CİLDİN İÇİN DAHA İYİSİNİN NE OLDUĞUNU MERAK EDİYORSAN ŞİMDİ ÖĞREN!