950x534 768x420

Sarı Saç Bakımında Bunlara Dikkat| Garnier

Sarı Saç Bakımında Bunlara Dikkat

 

Sarı Saç Bakımında Bunlara Dikkat

Sarı Saç Bakımında Bunlara Dikkat !

Sarı saç çekici ve alımlı görünen bir izlenime sahiptir. Her yaşta kullanılabilen sarı saç tonları, doğru makyaj trendleri ile birleştiğinde de havalı bir görünüm verebilir. Sık tercih edilen sarı saç modellerini mükemmel bakımlar ile canlandırabilirsin. Besleyici ürünlerden ilham alarak saç bakım rutini oluşturman mümkün.

Evde kendi başına uygulayabileceğin basit tavsiyelerle göz alıcı sarı saçlara sahip olabilirsin. Kuaförden çıkmış gibi havalı görünen saçlar için her zaman ısı işlemlerine ve büyük uğraşlara gerek yok. Düzenli ve uygun ürünlerle sarı saçlarına bakım yaparsan, saçların bakımlı görünebilir. Doğadan ilham alarak bitki özleri ile zenginleştirilmiş saç boyalarını tercih ederek saç boyama işlemini saçların için daha mükemmel hale getirebilirsin. Üstelik pratik ambalaj tasarımları ile kendi başına evde kolay bir şekilde saçlarını hayalindeki renge dönüştürebilirsin. Bakım kremleri ile desteklenen, çiçek özleri ile zenginleştirilen saç boyaları artık renklendirme yapabilir. Doğal güzelliğini ön plana çıkaran, içindeki gücü yansıtan ve seni daha enerjik gösterebilen renkler için Garnier'in Yoğun Kalıcı Çarpıcı Renkler ailesini inceleyebilirsin.

Mükemmel Saç Bakım Ürünleri

Her saç tipi farklı ihtiyaçlara sahiptir. Bu nedenle saçlarının yapısını tanıman, saç bakım ürünleri tercih etmende önemli rol oynar. Mesela ince telli ve boyalı saçlar için hacim verebilen, koparak dökülmeleri azaltan ürünler seçmen gerekir. Kalın telli ve boyama işlemi yapılan saçlar için ise elektriklenmeyi ve kabarmayı kontrol altına almaya yardımcı ve kırıklarla mücadele eden ürünler işe yarar. Boyalı saçların ihtiyaçları da diğer saçlara göre değişebilir. Örneğin, boyalı saçlar için renk koruması sağlayabilen, nemlendirme etkili saç bakım ürünleri tercih edilmelidir.

Sarı saç boyası kullananlar için dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise sürekli şekillendirme işlemidir. Sarı saçlarına bakım uyguladıktan sonra onları çok sıkı bağlamamaya gayret et. Yumuşak lastik veya tokalarla saçlarını toplayabilirsin. Saçlarını gevşek örgüler şeklinde örerek gece uykusuna yatman ise sabah dalgalı saçlar ile uyanmanı sağlayabilir. Eğer gece yatarken saçlarını tarayıp, gevşek şekilde toplar ya da örersen, saçlarına sabah ekstra ısı işlemleri uygulamana gerek kalmayabilir.

Boyalı Sarı Saçlar Neden Yıpranır?

Doğal saç rengin eğer koyu ise sarı saç için renk açma işlemi yapılacaktır ve bu da saçlarına olumsuz etki edebilir. Renk açma işleminden sonra saçların toparlanması zaman ve bakım isteyebilir. Sarı saç boyası işleminden sonra saçlarına düzenli bakım yapmalısın. Yoğun nem destekli saç maskeleri, boyalı saçlar için özel üretilen şampuanlar, bitki özleri ile zenginleştirilmiş bakım yağları saç bakımında sana yardımcı olur. Ayrıca birkaç ufak tavsiyeyi dikkate alarak sarı saçlarını daha bakımlı hale getirebilirsin. Boyalı sarı saçlarını duşta çok sıcak su ile yıkamak, saçlarını yüksek ısıda kurutmak ve sürekli düzleştirmek de olumsuz etki yapabilen davranışlardandır. Saçlarını duş sonrası havluyla kurulaman ve kendi halinde kurumaya bırakman yeterli. En azından hafif kuvvet seviyesinde ve ılık hava üfleyen bir makine ile kurutabilirsin. Saçlarını sert uçlu taraklar ile hızlı şekilde, ıslakken taramak kırılmalara neden olabilir. Yumuşak bir tarak ile kurumaya başladığında taramanı öneririz. Kolay taranabilmesi için saç bakım yağı ve kremleri kullanabilirsin. Saç boyama işleminde besleyici ve nemlendirici etkili saç boyalarını tercih etmen önemlidir. Saçını farklı bir renge dönüştürürken, seçtiğin boyanın besleyici ve bakım yapan özellikte olması önemlidir. Daha parlak saçlara kavuşmak için yaban gülü özleri zenginleştirilmiş Garnier Çarpıcı Renkler Ailesi'ne göz atabilirsin.

Sarı Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

Sarı saçlar göz alıcı ve çekici görünse de kullanması biraz zor olan bir saç rengidir. Bakımlı, ışıl ışıl görünebilen sarı saçlara sahip olmak için düzenli saç bakımı yapman şart! Sarı saç; daha ince tellere sahip, kırılgan ve zayıf yapıda olabilir. Bu nedenle sürekli ısıya maruz kalan şekillendirme işlemleri sarı saçlarında olumsuz etkilere sebep olabilir. Doğal ve düzgün görünmesi için saçlarını sürekli saç aletleri ile şekillendirmektense, uygun bakım uygulayabilirsin. Saç bakım ürünleri içerisinde yer alan, kendi saç yapına uygun saç bakım yağı, saç besleme maskesi, boyalı saçlar için şampuanlar gibi seçeneklere göz atmalısın. Sana ve saçına uygun ürünleri seçtikten sonra saçlarını düzenli aralıklarla bu ürünlerle desteklemelisin. Boyama, ısı işlemleri gibi müdahaleler sonucunda yıpranmış saçlar için maske kurtarıcı olabilir. Haftalık olarak saçlarına yoğun nem desteği sunan, terapi hissi yaratan maskelerle bakım yapman önem taşır. Saçlarını doğal yollarla şekillendirmek için örgü modellerinden destek alabilirsin. Gece yatarken gevşek örgüler ile saçına şekil verebilir ve sabah örgülerini açtığında dalgalı bir saç modeli elde edebilirsin.

Garnier Çarpıcı Renkler Ailesi'ni Deneyin!

Garnier Çarpıcı Renkler Ailesi, yaban gülü özleri içeren özel formülleri sayesinde saçlar boyama sonrasında daha parlak görünür. 3 tona kadar renk açabilen süper açıcı boyası ile evde boyadığın saçların kuaförde işlem yapılmış gibi mükemmel görünebilir. İstediğin renk tonuna sahip olmak için doğal saçlarının rengini baz alarak boyama işlemi yapabilirsin. Uzun süre kalıcılık sağlayan ve ekstra parlak görünen saçlara Garnier'in bu besleyici boya serisi ile kavuşman mümkün! Garnier Çarpıcı Renkler Serisi ile hem muhteşem renklere kavuşabilir hem de saçlarınla ışıldayabilirsin. Saç boyamaya karar verdiğinde ya da saçlarında yeni bir renk denemek istediğinde Garnier'in doğadan ilham alan, mükemmel formülleri sayesinde parlak bir görünüm vadeden ürünlerine göz atabilirsin.

Mükemmel saç boyaları ile saçlarını özgürce enerjini, ruhunu yansıtan renklere dönüştürebilirsin.

SANA EN UYGUN SARI SAÇ TONUNU DENE