Güneş Kremi Güneş Kremi

İster Balkonda İster Sahilde, Güneş Kremi Kullan

İlerleyen yıllarda yaşayabileceğin yaşlanma belirtilerini engellemek için şimdiden harekete geçmen gerektiğini biliyor muydun? Peki bu belirtilerin önüne güzellik salonlarında bir sürü vakit ve para harcamadan da geçebileceğini söylesek... İhtiyacın olan tek şey bir güneş kremi! Çünkü yaşlanmayı hızlandıran, cildinin nemini emip bitiren, tenini kurutan ve çatlatan en önemli unsur güneş ışınlarıdır. Bu yüzden özellikle sıcak yaz günlerinde plajda ya da balkonda bile olsan güneş koruyucu krem ürünlerini kullanmalısın. Garnier güneş kremi ürünleri arasında yüksek koruyuculuk sunan 50 faktör güneş kremi seçeneklerinden, hassas ciltler için uygun olan çeşitlere kadar birçok ürünü bulabilir ve avantajlı fiyatlarla dilediğine sahip olabilirsin!

İster Balkonda İster Sahilde, Güneş Kremi Kullan

Garnier'den Güneş Kremi Önerisi
Garnier güneş kremi ürünlerini her cilt tipine ve ihtiyacına uygun içeriklerle üretir. Bu sayede sana dilediğin zaman rahatlıkla kullanabileceğin seçenekler sunar. Örneğin hassas bir cilde sahipsen Ambre Solaire Sensitive Advanced Güneş Kremi'ni tercih edebilir ya da aşırı yağlı bir cildin varsa hızlı emilen Dry Mist Yağsız Sprey ürününü kullanabilirsin. Teninde beyaz bir iz bırakmayan, ince dokulu bir Garnier güneş kremi kullanmak istersen Clear Protect+ seçeneğini inceleyebilirsin. Güneşin zararlı ışınlarından korunurken bir yandan da bronzlaşmak istersen Ambre Solaire Ideal Bronze ürününü kullanabilirsin. Kısacası seni güneşten üstün bir şekilde korurken cildinin ihtiyaçlarına da cevap verecek olan sayısız güneş kremini Garnier'de bulabilirsin.

Garnier Ambre Solaire Güneş Kremi Serisiyle Tanış
Garnier'in Ambre Solaire Güneş Kremi serisi ile yaz mevsiminin ve plajların tadını güvenle çıkarabilirsin. Serideki tüm ürünler güneşin UVA / UVB gibi zararlı ışınlarına karşı koruma sağlar. Seçenekler arasında hipoalerjenik ürünler de bulabilirsin. 30 faktörlü Koruyucu Süt Kuruma Karşıtı Krem cildini benzersiz bir şekilde nemlendirir ve güneşin yol açtığı kırışıklık ve lekelere karşı seni mükemmel bir şekilde korur. Besleyici karite yağı içeren 10 faktörlü Bronzlaştırıcı Koruyucu Yağ ürünü ile optimum bronzluğa kolaylıkla ulaşabilirsin. Açık bir ten rengine ve hassas bir cilde sahipsen 50 faktörlü koruyucu sprey kullanabilirsin. Hipoalerjenik olan Garnier Koruyucu Sprey suya karşı da oldukça dayanıklıdır. Güneşlenirken cilt görünümünle dikkat çekmek istersen E vitamini içeriğiyle sunulan 50 faktörlü BB Krem Koruyucu seçeneğinden faydalanabilirsin. Garnier'in Ambre Solaire Güneş Kremi serisindeki sayısız seçenek arasında en öne çıkan 20 faktörlü Çift Fazlı Koruyucu Su ürününü de inceleyebilirsin. Kremlerin yapışkan dokusundan hoşlanmıyorsan, aloe vera suyu ile zenginleştirilmiş olan bu koruyucuyu mutlaka denemelisin.

Hassas Ciltler İçin Ambre Solaire Sensitive Advanced Güneş Kremi
Birazcık güneş gördüğünde bile cildinde lekeler oluşuyor ya da kuruluk hissi baş gösteriyorsa hassas ciltler için özel olarak formüle edilen güneş kremi seçeneklerini incelemelesin. Garnier'in Ambre Solaire serisi içinde bulunan Sensitive Advanced Güneş Kremi ürünlerinden faydalanabilirsin. 50 faktörlü üstün bir koruma ürünü kullanmak istersen Koruyucu Sprey ya da Koruyucu Süt seçeneklerini değerlendirebilirsin. Koruyucu Sprey ürününün sana pratik bir kullanım sunduğunu da unutmamalısın. Ekstra hassas bir yüze ve boyun bölgesine sahipsen bu alanlar için özel olarak üretilmiş olan 50 faktörlü Koruyucu Yüz Kremi'ni kullanabilirsin. Daha orta karar bir koruyucu kullanmak istersen 30 ve 20 faktöre sahip ürünleri de deneyebilirsin. 30 faktörlü Garnier Ambre Solaire Koruyucu Sprey ile cildini 24 saat nemlendirebilirsin. Aynı zamanda hızlı bir emilim sunan bu ürün cildinde yağlı bir his oluşmasını da önleyecektir. Benzer özellikler sunan ve karite yağı ile zenginleştirilmiş 20 faktörlü Koruyucu Sprey ürününü de deneyebilirsin.

Çocuklar İçin Ambre Solaire Sensitive Advanced Çocuk Güneş Kremi
Çocuklar için Ambre Solaire serisinin bir üyesi olan Sensitive Advanced Çocuk ürünlerini kullanabilirsin. 50 faktörlü güçlü koruma ile sunulan çocuk güneş kremi seçenekleri hipoalerjeniktir ve çocukların hassas ciltlerini onlara zarar vermeden korur. Aynı zamanda parfüm ve renklendirici gibi maddeler de bu kremlerin içeriklerinde bulunmaz. Hafif yapısıyla yapışkan bir his oluşmasını engeller ve çocukların bu sebeple bir rahatsızlık duymasının da önüne geçer. Çocuklar için sunulan güneş kremi seçenekleri güneşin UVA, UVB ve uzun UVA gibi zararlı ışınlarına karşı üstün bir koruma sunar.

Ambre Solaire Sensitive Advanced Yüz Koruyucu Güneş Kremi
Garnier'in Ambre Solaire serisinin güneşe karşı hassas ciltler için özel olarak üretilen Yüz Koruyucu ürününü tüm yüz ve boyun bölgende rahatlıkla kullanabilirsin. Cilde nüfuz eden güneşin uzun UV ışınlarına karşı yüzünü mükemmel bir şekilde korumak istersen 50 faktörlü yüz koruyucu güneş kreminden faydalanabilirsin. Tamamen kokusuz ve renksiz olan güneş kremi aynı zamanda hipoalerjeniktir ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Suya dayanıklı yüz koruyucu krem ile gün boyu güneşin zararlı ışınlarından cildini koruyabilir ve güneş sebebiyle oluşan yaşlanma belirtilerinin önüne kolayca geçebilirsin.

Neden Güneş Kremi Kullanmalısın?
Güneşli günler her ne kadar seni mutlu etse de gerekli önlemleri almadığında cildin üzerinde birçok olumsuz etki yaratabilir. Öncelikle cildin erken yaşlanmasının, genç yaşlarda kırışıklık ve lekelerle dolmasının en temel sebebinin güneş ışınları olduğunu bilmelisin. Güneşe asla korunmasız bir ciltle çıkmamalısın. Aksi takdirde cildinin nem seviyesinin düşmesine sebep olursun. Oysa nem dengesini korumak sağlıklı bir cilt için olmazsa olmaz unsurlardan biridir. Doğru bir güneş koruyucu krem kullanmazsan zaman içinde yalnızca kırışıklıkların arttığını değil, cildinde güneş lekelerinin oluştuğunu da görebilirsin. Hatta sadece yaz günlerinde değil, kış mevsiminde bile güneş kremi kullanmaya özen göstermelisin. Güneşin zararlı kızılötesi ışınlarının yalnızca sıcak yaz günlerinde etki ettiğini sanıyorsan yanılıyorsun. Garnier güneş kremi seçeneklerinden dilediğin zaman faydalanabilir ve yüz, boyun gibi hassas bölgelerin yanı sıra tüm vücudunu güvenle koruyabilirsin.

Güneş Koruyucu Krem Nasıl Kullanılır?
Güneş kremini güneşe çıkmadan en az yirmi dakika önce vücudunun tüm açık alanlarına uygulamalı ve teninin kremi emebilmesi için ellerinle dairesel hareketler uygulayarak cildine iyice yedirmelisin. Güneş altında iki ya da üç saat kadar kalacaksan bir kez uygulaman yeterli olacaktır. Ancak üç saati aşan durumlarda güneş kremini tazelemeye özen göstermelisin. Suya dayanıklı bir güneş kremi kullanıyorsan, deniz ya da havuzdan her çıktığında kremini tazelemene gerek yoktur. Burada da dikkat etmen gereken kriter üç saati doldurup doldurmadığındır. Genel kanının aksine güneş kremini cildine bolca sürdüğünde daha fazla korunma sağlamazsın. Aksine cildine gereğinden fazla yüklenmiş ve bir yandan da güneş kremini çabuk tüketmiş olursun. Kremi sürdüğün miktardan çok, ne kadar iyi yedirip yedirmediğine dikkat etmelisin.

Doğa Dostu Garnier Güneş Kremi Çeşitleri
Garnier, güneş kremi ve güneş koruyucu krem ürünlerini çevreye zararı olmayan doğal içerikler ile üretir. Garnier sadece senin cildine değil, aynı zamanda deniz canlılarına da saygı duyar. Üretiminin her aşamasında mercan, alg, deniz kestanesi ve bakteri gibi deniz canlılarına zarar vermediği kanıtlanmış olan UV filtreler kullanır. Yerküre üzerinde ciddi tehdit oluşturan atık sorununa karşı da önlem alır ve ambalajların büyük bir kısmında yüzde yüz geri dönüşüme uygun içerikler kullanır. Kısacası cildini güneşe karşı korurken, bir yandan doğayı da korumak istersen Garnier güneş kremi ürünlerini tercih edebilirsin.