kumral article 2 kumral article 2

En Güzel Kumral Saç Renkleri ve Tonları

En beğenilen saç renklerinden kumral ve tonları ile tanışmaya hazır olun. Farklı tonları ile pek çok kişiye yakışan saç rengi, sizi daha fresh bir görünüme ulaştırırken saçlarınıza sıcaklık ve canlılık kazandırabilir. Saç rengi, kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtmanın en güçlü yollarından biridir.

En Güzel Kumral Saç Renkleri ve Tonları

Kumral saç rengi özellikle doğal görünümleri sevenler için ideal olup barındırdığı farklı tonlar ile saçlara hareket kazandırır. Doğallığı en iyi şekilde yansıtan saç renklerinden kumral ve tonlarını deneyerek dilediğiniz değişime imza atabilirsiniz.

Saçlarınıza renk kazandırmak ama bunu yaparken doğallığınızdan ödün vermek istemiyorsanız, kumral saç rengi tonlarına şans verebilirsiniz. Bakır, küllü ya da altın tonlarından dilediğinizi deneyerek saçlarınıza hoş ışıltılar katabilirsiniz.

Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Kumral ve tonlarının sizin için ideal olup olmadığı konusunda tereddüt yaşıyor olabilirsiniz. Ancak endişelerinizi geride bırakabilirsiniz. Bu renk temelde herkese yakışan renkler arasında yer alır. Yapmanız gereken açık, küllü, altın ya da bakır tonları arasından cilt tonunuza uygun olan renge ulaşmak.

Saçta doğru renge ulaşmanın sırrı, cilt alt tonunu bilmektir. Eğer sıcak cilt alt tonuna sahipseniz, sıcak tonlara yönelebilirsiniz. Soğuk cilt alt tonuna sahip kişilerin ise genellikle küllü kumral tonlarını tercih etmesi önerilir. Doğru renk seçimi sayesinde daha enerjik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Cilt alt tonunuzun sıcak mı soğuk mu olduğunu bulmak için ise damar renginizi dikkate alabilirsiniz. Bileğinizin iç kısmındaki damarlar mavi ya da morsa, soğuk cilt alt tonuna sahipsiniz. Yeşil damarlara sahipseniz bu sizin sıcak tonlu bir cildiniz olduğu anlamına gelir.

Kumral Saç Renkleri

Kumral saç rengi açık, koyu ve küllü gibi farklı tonlarda bulunur. Sarının koyu ve kahverenginin açık bir tonu olan bu saç rengi, size genç bir ifade kazandırır. Farklı ton seçenekleri ile stilinizi en iyi şekilde yansıtmanızı destekler.

Açık kumral, saçlarınıza güneşten açılmış gibi bir renk kazandırır. Saçlarınıza canlı bir görünüm kazandıracak renk, sarı alt tonlu yansımaları ile öne çıkar. Çekici bir görünüme bürünmek için saçlarınızda doğal ve yumuşak bir etki oluşturacak rengi deneyebilirsiniz.

Buğday tenli kişiler için doğal bir seçenek olarak karşımıza çıkan koyu kumral ise saçları koyu renkte olup biraz daha parlak ve ışıltılı görünmesini isteyenler tarafından tercih edilebilir. Siyaha kıyasla daha yumuşak olan renk, saçlarınıza derinlik kazandırabilir.

Küllü kumral, açık bir kahverengi olup içerisinde gri tonlar barındırır. Her tene yakışabilen bu renk de kendi içerisinde açık ve koyu olarak ayrılabilir. Saçlarda ışıl ışıl duracak renk soğuk yansımalara sahip olup saçları sağlıklı gösterir. Garnier Küllü Kumral uzun süre kalıcı olup saçlara parlaklık kazandırır. Beyazlar üzerinde %100 kapama sağlamasının yanı sıra saçlarınızın ipeksi yumuşaklığa ulaşmasını destekler.

Saçlarınıza renk verecek ve yoğun besleyici içeriği ile bakım yapacak Garnier Nutrisse Ultra Crème 7.0 Kumral saç rengiyle tarzınızı yansıtabilirsiniz. Doğal, daha güçlü ve parlak saçlarınızla havalı bir duruş kazanabilirsiniz. Farklı ton alternatifleri için altın ya da bakır gibi seçeneklere yönelebilirsiniz.

Doğal Kumral

Kumral tonları arasında yer alan bu renk için ne çok koyu ne de çok açık bir renk diyebiliriz. Doğal saç rengi arayanlar için ideal olan doğal kumral saç rengi, saçların daha ışıltılı ve aydınlık görünmesini destekler.

Garnier’in zengin formülü ile tüm dikkatleri üzerine çeken Garnier Nutrisse Ultra Crème 7N Doğal Kumral rengi ile tanışabilirsiniz. Saç tellerine etkili bir şekilde nüfuz ederek arzuladığınız rengi veren saç boyası, saçlara hoş bir ışıltı kazandırır. İçeriğindeki besleyici yağlar ile saçlarınızı derinlemesine besler.

Doğal ve koyu saç renklerinden vazgeçemiyorsanız, tercihinizi Garnier Nutrisse Ultra Crème 6N Doğal Koyu Kumral saç renginden yana yapabilirsiniz. Güçlü ve beslenmiş saçlara sahip olmanızı sağlayacak saç boyası sayesinde saçlarınıza zengin bir renk kazandırabilirsiniz.

Koyu Kumral

Koyu kumral saç rengi popüler tonlar arasında yer alır. Son derece kullanışlı ve zamansız olan bu renk, her ten rengine yakışan bir renk olup beyaz ya da esmer tenli kişiler tarafından tercih edilebilir. Her mevsim kullanılabilen kumral renk tonları sayesinde her daim bakımlı görünebilirsiniz.

Zengin içeriklerle geliştirilen ve saçları renklendirirken besleyen saç boyalarını tercih ederek saçlarınızın doğal görünmesini sağlayabilirsiniz. Saç tellerine eşit şekilde dağılarak renk kazandıracak koyu kumral saç boyasını tercih ederek saçlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Bakır Kumral

Bakır kumral, saçlarında doğal ama bir o kadar da göze çarpan bir değişiklik isteyenler için en ideal saç renkleri arasında yer alır. Bakır yansımalı saç rengi, özellikle buğday ve açık tenliler tarafından tercih edilebilir. Işıltılı görünüm sağlayan bakır tonu ile tüm gözleri saçlarınızda toplayabilirsiniz.

Garnier Nutrisse Ultra Crème 6.41 Bakır Kumral, 8 haftaya kadar kalıcı olup tüm saç tiplerine mükemmel uyum sağlar. Göz alıcı görünüm sunan saç boyası sayesinde saçlarınıza arzuladığınız ışıltılı görünümü verebilir, saçlarınızın canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Altın Kumral

Sarı saç vazgeçilmezlerinizden ise ancak yine de doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız, altın kumral saç rengi tam da size göre olabilir. Saçınızda sarı rengin biraz daha baskın olmasını sağlayacak bu renk, parlak ve ışıltı saçların da sırrı olabilir. Saçlarınızı cansız ve mat görünümden uzaklaştıracak renk, sıcak bir ton olup yüzün daha fresh ve genç gözükmesini de destekler. Özellikle açık tenlilere hitap eden kumral saç boyası ile saçlarınızı ışıltılı bir forma kavuşturabilirsiniz.

Arzuladığınız görünüm için ise Garnier Nutrisse Ultra Crème 6.3 Altın Kumral saç rengini deneyebilirsiniz. Saçları renklendirirken bakım yapmayı da ihmal etmeyen saç boyası, zengin renk teknolojisi sayesinde saç tellerine etkili şekilde nüfuz eder. İstediğiniz ışıltılı sonucu almanıza yardımcı olur.

Nutrisse Saç Boyalarını Keşfet!

Kumral saç tonları, farklı zevklere ve tarzlara hitap edebilir. Sizi yansıtan tonlara ulaşmak için Garnier’in Nutrisse Saç Boyası ailesine göz atabilirsiniz. Yoğun renk veren özelliğinin yanı sıra besleyici içeriği ile de dikkat çeken saç boyası ile uzun süre kalıcı renkler elde edebilirsiniz.

Doğal, bakır, altın ya da küllü kumral seçeneklerine yönelebilirsiniz. Garnier Nutrisse Saç Boyası’nın bakım kremi içeriğinde yer alan besleyici özellikteki avokado yağı, argan yağı, Hindistan cevizi yağı, shea yağı ve zeytinyağı ile saçlarınıza besleyebilirsiniz.

Saçlara iyi gelen yağlar sayesinde saçlarınızın yıpranmasının önüne geçebilirsiniz. Genel olarak yağların faydaları arasında nemlendirme özelliği öne çıkar. Saç kırıklarını minimuma indirebilen yağlar sayesinde saçlarınız neme doyacağı için daha parlak durur. Bu sayede daha sağlıklı ve güçlü görünen saçlara sahip olabilirsiniz.

Vegan formüle sahip saç boyası ile istediğiniz sonuçları almak için kullanma talimatını okumalı ve talimatlara uygun şekilde hareket etmelisiniz. Rengi saçınıza hapsedip kuruluğa karşı koruma sunan Nutrisse Saç Boyası ile saçlarınızı besleyebilirsiniz.

Farklı kumral ve tonları ile vakit kaybetmeden tanışmak için Garnier saç boyası çeşitlerine hemen göz atabilirsiniz.

first fixed slider