Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi

Taze Karışım Garnier Taze Karışım C Vitamini Kağıt Yüz Maskesi

10088496103474

Taze Karışım Garnier Taze Karışım C Vitamini Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Taze Karışım C Vitamini Kağıt Yüz Maskesi15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Trendyol adına L'Oreal Türkiye tarafından gönderilecektir. 1 MASKE = 1 HAFTALIK NEMLENDİRİCİ SERUM C vitamini içeren formülü anında cilt bakımı etkisi ve taptaze ışıldayan bir cilt görünümü sağlar 1 uygulama için 1 şişe serum içerir -Kağıt maske nemlendirici losyon ile karışıp aktifleştiğinde taze ve etkili bir bakım sağlar -Sadece 15 dakikada dolgun ve pürüzsüz cilt görünümü sağlar -Maske karıştırıldığında jelimsi elastik bir dokuya dönüşür ve yüzü mükemmel bir şekilde kaplar -Hassas uygulamayla tazelik hissi sağlar -C vitamini içeren formül maske kurumadan cilde nüfuz eder 15 dakika sonra: -Cildiniz pürüzsüzleştirir -Cildiniz yoğun bir şekilde nem kazanır -Cilt daha taze ve canlı bir görünüm kazanır 1 haftada: -Cilt nemli ve canlı görünür -Cilt daha sıkı görünür -Çizgilerin görünümü azalır Tüm Cilt Tipleri İçin Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir.
10088496103474 Garnier Taze Karışım C Vitamini Kağıt Yüz Maskesi 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Trendyol adına L'Oreal Türkiye tarafından gönderilecektir. 1 MASKE = 1 HAFTALIK NEMLENDİRİCİ SERUM C vitamini içeren formülü anında cilt bakımı etkisi ve taptaze ışıldayan bir cilt görünümü sağlar 1 uygulama için 1 şişe serum içerir -Kağıt maske nemlendirici losyon ile karışıp aktifleştiğinde taze ve etkili bir bakım sağlar -Sadece 15 dakikada dolgun ve pürüzsüz cilt görünümü sağlar -Maske karıştırıldığında jelimsi elastik bir dokuya dönüşür ve yüzü mükemmel bir şekilde kaplar -Hassas uygulamayla tazelik hissi sağlar -C vitamini içeren formül maske kurumadan cilde nüfuz eder 15 dakika sonra: -Cildiniz pürüzsüzleştirir -Cildiniz yoğun bir şekilde nem kazanır -Cilt daha taze ve canlı bir görünüm kazanır 1 haftada: -Cilt nemli ve canlı görünür -Cilt daha sıkı görünür -Çizgilerin görünümü azalır Tüm Cilt Tipleri İçin Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. taze-karisim

Taze Karışım Garnier Taze Karışım C Vitamini Kağıt Yüz Maskesi

10088496103474
Taze Karışım Garnier Taze Karışım C Vitamini Kağıt Yüz Maskesi
1- Maskenin paketini açın. Temiz yüzünüze maskenin beyaz tarafı gelecek şekilde dikkatlice yerleştirin. Mavi koruma filmi maskenin dış yüzeyinde kalmalı. 
2- Mavi koruma filmini maskenin beyaz kısmı yüzünüzde kalacak şekilde çıkartın.
3- Maskeyi yüzünüze oturacak şekilde düzeltin.15 dakika bekleyin. Maske yüzünüzde rahatça kalacağı için dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.

4- Maskeyi yüzünüzden çıkartın. Yüzünüze hafif hareketlerle masaj yapın ya da bir pamuk yardımıyla yüzünüzde kalan miktarı temizleyin.

MARKANIN DİĞER ÜRÜNLERİNİ KEŞFET