Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi

Nem Bombasi Göz Altı Torbalarına karşı kağıt göz maskesi

3600542154802_1_org_zoom

Nem Bombasi Göz Altı Torbalarına karşı kağıt göz maskesi

Göz Altı Torbalarına karşı kağıt göz maskesi
15 gün içinde ücretsiz iade. Portakal Suyu ve Hyaluronik Asit içerir Yağlı ve yapışkan bir his bırakmayan ultra hafif bir formülü vardır Nem Bombası Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maske , gözaltı torbalarının ve koyu halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olur Göz çevresine daha ferah ve aydınlık bir görünüm sağlamayı hedefler Ultra hafif formülü , göz şişkinliğinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur Kullanımdan sonra göz çevresinde -4 derece serinletici etki hissedilir Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir.
3600542154802_1_org_zoom Göz Altı Torbalarına karşı kağıt göz maskesi 15 gün içinde ücretsiz iade. Portakal Suyu ve Hyaluronik Asit içerir Yağlı ve yapışkan bir his bırakmayan ultra hafif bir formülü vardır Nem Bombası Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maske , gözaltı torbalarının ve koyu halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olur Göz çevresine daha ferah ve aydınlık bir görünüm sağlamayı hedefler Ultra hafif formülü , göz şişkinliğinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur Kullanımdan sonra göz çevresinde -4 derece serinletici etki hissedilir Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. nem-bombasi

Nem Bombasi Göz Altı Torbalarına karşı kağıt göz maskesi

3600542154802_1_org_zoom
Nem Bombasi Göz Altı Torbalarına karşı kağıt göz maskesi
1- Maskenin paketini açın. Temiz yüzünüze maskenin beyaz tarafı gelecek şekilde dikkatlice yerleştirin. Mavi koruma filmi maskenin dış yüzeyinde kalmalı. 
2- Mavi koruma filmini maskenin beyaz kısmı yüzünüzde kalacak şekilde çıkartın.
3- Maskeyi yüzünüze oturacak şekilde düzeltin.15 dakika bekleyin. Maske yüzünüzde rahatça kalacağı için dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.

4- Maskeyi yüzünüzden çıkartın. Yüzünüze hafif hareketlerle masaj yapın ya da bir pamuk yardımıyla yüzünüzde kalan miktarı temizleyin.

MARKANIN DİĞER ÜRÜNLERİNİ KEŞFET