Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi

Nem Bombasi Göz Şişkinliğine karşı kağıt göz maskesi

3600542154796_1_org_zoom

Nem Bombasi Göz Şişkinliğine karşı kağıt göz maskesi

Göz Şişkinliğine karşı kağıt göz maskesi


15 gün içinde ücretsiz iade. Hindistan cevizi suyu ve hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş yağlı ve yapışkan bir his bırakmayan ultra emici bir formülü vardır Gözlerdeki şişkinliğin ve koyu halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olur Göz çevresindeki ince çizgilerin görünümünü azaltmayı hedefler Cilde nüfuz eden nemlendirici formül ince çizgilerin görünümünü azaltırken , göz çevresinde ferahlık hissi sağlar Kullanımdan sonra -4 derece serinletici etki hissedilir Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir.
3600542154796_1_org_zoom Göz Şişkinliğine karşı kağıt göz maskesi 15 gün içinde ücretsiz iade. Hindistan cevizi suyu ve hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş yağlı ve yapışkan bir his bırakmayan ultra emici bir formülü vardır Gözlerdeki şişkinliğin ve koyu halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olur Göz çevresindeki ince çizgilerin görünümünü azaltmayı hedefler Cilde nüfuz eden nemlendirici formül ince çizgilerin görünümünü azaltırken , göz çevresinde ferahlık hissi sağlar Kullanımdan sonra -4 derece serinletici etki hissedilir Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. nem-bombasi

Nem Bombasi Göz Şişkinliğine karşı kağıt göz maskesi

3600542154796_1_org_zoom
Nem Bombasi Göz Şişkinliğine karşı kağıt göz maskesi
1- Maskenin paketini açın. Temiz yüzünüze maskenin beyaz tarafı gelecek şekilde dikkatlice yerleştirin. Mavi koruma filmi maskenin dış yüzeyinde kalmalı. 
2- Mavi koruma filmini maskenin beyaz kısmı yüzünüzde kalacak şekilde çıkartın.
3- Maskeyi yüzünüze oturacak şekilde düzeltin.15 dakika bekleyin. Maske yüzünüzde rahatça kalacağı için dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.

4- Maskeyi yüzünüzden çıkartın. Yüzünüze hafif hareketlerle masaj yapın ya da bir pamuk yardımıyla yüzünüzde kalan miktarı temizleyin.

MARKANIN DİĞER ÜRÜNLERİNİ KEŞFET