BOTANİK TEMİZLEYİCİ & NEMLENDİRİCİLER

BOTANİK TEMİZLEYİCİ & NEMLENDİRİCİLER

Filtrele
 • Botanik Matlaştırıcı Antioksidan Nemlendirici Krem

  %96 doğal kaynaklı içeriğe sahip yeni nesil Garnier Matlaştırıcı Nemlendirici Botanik Krem matlaştırıcı etkiye ihtiyaç duyan ciltler için geliştirilmiştir:

  - Yeşil çay ile zenginleştirilmiş formül arındırıcı güce sahiptir. Cildi dengeler ve mat bir görünüm kazandırır.

  - Doğal kaynaklı antioksidan içeren formül, gün boyunca cildin maruz kaldığı zararlı dış etkenleri etkisiz hale getirerek cildi korumaya yardımcı olur.

  Anında: Cilt gözle görünür şekilde mat(2) bir görünüm kazanır ve 48(3) saat boyunca nem kazanır. 

  Günden güne: Cilt tonu eşitlenir, cilt dengelenir ve nem kazanır.

 • Garnier Botanik Besleyici Antioksidan Nemlendirici Krem

  %96 doğal kaynaklı içeriğe sahip yeni nesil Garnier Besleyici Nemlendirici Botanik Krem beslenmeye ihtiyaç duyan ciltler için geliştirilmiştir: - Çiçek balı ile zenginleştirilmiş formül besleyici güce sahiptir. Cildi yoğun şekilde besler, rahatlatır ve esneklik kazandırır. - Doğal kaynaklı antioksidan içeren formül, gün boyunca cildin maruz kaldığı zararlı dış etkenleri etkisiz hale getirerek cildi korumaya yardımcı olur.
 • Garnier Botanik Besleyici Tonik

  %96 doğal kaynaklı içeriklere sahip yeni nesil Garnier Botanik Tonik besleyici özelliğiyle bilinen bal özü ile zenginleştirilmiştir. Garnier Besleyici Botanik Tonik makyaj kalıntılarını temizler, cildi arındırır ve rahatlatır.
 • Botanik Arındırıcı Tonik

  %96 doğal kaynaklı içeriğe sahip yeni nesil Garnier Botanik Tonik'in yeşil çay özü ile zenginleştirilmiş formülü arındırıcı güce sahiptir. Garnier Arındırıcı Botanik Tonik makyaj kalıntılarını ve ciltteki kiri temizler, cildi arındırır ve ferahlatır.
 • Botanik Arındırıcı Temizleme Jeli

  %96 doğal kaynaklı içeriğe sahip yeni nesil Garnier Botanik Temizleme Jeli'nin yeşil çay ile zenginleştirilmiş formülü arındırıcı güce sahiptir. Garnier Arındırıcı Botanik Temizleme Jeli kiri ve makyaj kalıntılarını temizler, cildi arındırır ve ferahlatır.
 • Garnier Botanik Besleyici Makyaj Temizleme Sütü

  %96 doğal kaynaklı içeripe sahip yeni nesil Garnier Botanik Makyaj Temizleme Sütü besleyici özelliğiyle bilinen bal özü ile zenginleştirilmiştir. Garnier Besleyici Botanik Makyaj Temizleme Sütü makyajı temizler, cildi arındırır ve rahatlatır
 • Garnier Botanik Besleyici Temizleme Jeli

  %96 doğal kaynaklı içeriğe sahip yeni nesil Garnier Botanik Temizleme Jeli besleyici özelliğiyle bilinen bal özü ile zenginleştirilmiş formülü besleyici güce sahiptir. Garnier Besleyici Botanik Temizleme Jeli kiri ve makyaj kalıntılarını temizler , cildi arındırır ve rahatlatır.
 • Garnier Botanik Ferahlatıcı Temizleme Jeli

  %96 doğal kaynaklı içeriğe sahip yeni nesil Garnier Botanik Temizleme Jelinin üzüm suyu ile zenginleştirilmiş formülü ferahlatıcı güce sahiptir. Garnier Ferahlatıcı Botanik Temizleme Jeli makyaj kalıntılarını temizler, cildi arındırır ve tazeler.
 • Botanik Rahatlatıcı Antioksidan Nemlendirici Krem

  %96 doğal kaynaklı içeriğe sahip yeni nesil Garnier Rahatlatıcı Nemlendirici Botanik Krem yumuşaklık hissine ihtiyaç duyan ciltler için geliştirilmiştir: 

  - Gül suyu ile zenginleştirilmiş formül rahatlatıcı güce sahiptir. Ciltteki gerginlik hissini azaltır, cilde yumuşaklık verir ve esneklik kazandırır.

  - Doğal kaynaklı antioksidan içeren formül, gün boyunca cildin maruz kaldığı zararlı dış etkenleri etkisiz hale getirerek cildi korumaya yardımcı olur.

  KANITLANMIŞ ETKİNLİK (1): 

  Anında: Cilt rahatlar ve 48 (2) saat boyunca nem kazanır. 

  Günden güne: Yoğun bir şekilde beslenen cilt, görünür bir şekilde daha yumuşak, esnek ve ışıltılı bir hale gelir. 

  (1) Kişisel değerlendirme, 58 kadın, 4 hafta (2) Instrumental test, 24 kadın Bu formül dermatolojik olarak test edilmiştir. 

  Hassas ciltler için bile uygundur.

 • Botanik Rahatlatıcı Makyaj Temizleme Sütü

  RAHATLATICI BOTANİK MAKYAJ TEMİZLEME SÜTÜ 

  %96 doğal kaynaklı içeriğe sahip yeni nesil Garnier Botanik Makyaj Temizleme Sütü gül suyu ile zenginleştirilmiş formülü rahatlatıcı güce sahiptir. Garnier Rahatlatıcı Botanik Makyaj Temizleme Sütü nazikçe makyajı temizler, cildi arındırır ve yatıştırır.

 • Botanik Rahatlatıcı Tonik

  %96 doğal kaynaklı içeriğe sahip yeni nesil Garnier Botanik Tonik'in gül suyu ile zenginleştirilen formülü rahatlatıcı güce sahiptir. Garnier Rahatlatıcı Botanik Tonik makyaj kalıntılarını ve ciltteki kiri temizler ve cildi yatıştırır.
 • Garnier Botanik Ferahlatıcı Tonik

  %96 doğal kaynaklı içeriğe sahip yeni nesil Garnier Botanik Tonik'in üzüm suyu ile zenginleştirilmiş formülü ferahlatıcı güce sahiptir. Garnier Ferahlatıcı Botanik Tonik makyaj kalıntılarını ve ciltteki kiri temizler ve cildi tazeler.
 • Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem

  %96 doğal kaynaklı içeriğe sahip yeni nesil Garnier Ferahlatıcı Nemlendirici Botanik Krem neme ihtiyaç duyan ciltler için geliştirilmiştir: - Üzüm suyu ile zenginleştirilmiş formül ferahlatıcı güce sahiptir. Cildin esneklik ve ışıltı kazanmasına yardımcı olur. - Doğal kaynaklı antioksidan içeren formül, gün boyunca cildin maruz kaldığı zararlı dış etkenleri etkisiz hale getirerek cildi korumaya yardımcı olur.
 • Garnier Botanik Ferahlatıcı Makyaj Temizleme Sütü

  FERAHLATICI BOTANİK MAKYAJ TEMİZLEME SÜTÜ

   %96 doğal kaynaklı içeriğe sahip yeni nesil Garnier Botanik Makyaj Temizleme Sütü'nün üzüm suyu ile zenginleştirilmiş formülü ferahlatıcı güce sahiptir. Garnier Botanik Ferahlatıcı Makyaj Temizleme Sütü makyajı temizler, cildi arındırır ve tazeler.

FYM logo

Başla
sonuç
FYM restart