1904 yılında kurulan Garnier,

100 yılı aşkın birikim ve sahip olduğu marka uzmanlığıyla dünya çapında kadın ve erkeklerin yaşamlarına dokunmaktadır. Saç ve cilt bakımında öncü markalardan biri olan Garnier, Fransa’da doğup son yüz yılda uluslararası saygı duyulan bir marka olarak varlığını sürdürmektedir.

 • 1904

  GERÇEK YENİLİK

  1904

  GERÇEK YENİLİK

  Marka yolculuğu, kuaför Alfred Amour Garnier ile Fransa Blois’daki salonunda başladı.Garnier, 1904’te ilk bitkisel özler içeren saç losyonunu geliştirdi: La Lotion Garnier. Saç dökülmesine karşı savaşan, kepek karşıtı bu ürün, hızla en çok satanlardan biri oldu.

 • 1925 - 1944

  KAPSAMLI BİR GÜZELLİK MARKASI

  1925 - 1944

  KAPSAMLI BİR GÜZELLİK MARKASI

  1925’ten 1944’e kadar 5 yeni ürün yaratıldı. Garnier, ürünlerini tüm cilt problemlerine karşı savaşan cilt bakım ürünü olan Garnier Güzellik Suyu ile birlikte Pétrole Garnier, Sulfo Garnier, Eau de bleuet Garnier ve Garnier Şampuan ile çeşitlendirdi. Tüm saç ve cilt ürünleri serisi aynı amaç altında birleşti: ‘Harika saçlar,kadife yumuşaklığında bir cilt hissi.’

 • 1935

  AMBRE SOLAIRE: BİR İKONUN DOĞUŞU

  1935

  AMBRE SOLAIRE: BİR İKONUN DOĞUŞU
  icon

  1935'te Ambre Solaire bir ilk olarak bronzlaştırıcı yağ ile zenginleştirilmiş güneş koruyucuyu lanse etti. Öncelikle Fransız Rivierası'nda test edilen ürün, 1936 yılında ülkenin geri kalanına da yayıldı. Ambre Solaire zamanla mükemmel bir uyum içerisindeydi ve anında yaz tatillerinin, kişisel refahın, modernliğin ve kendinden emin kadının sembolü haline geldi.

 • 1946

  TARİHİ ÜRÜN AİLESİ

  1946

  TARİHİ ÜRÜN AİLESİ

  Saçı beslemek, güçlendirmek ve saça canlı bir görünüm vermek için geliştirilmiş ürün. 1946'dan 1982'ye kadar ürün ailesi genişletildi ve desteklendi.

 • 1960

  EVDE BİR İLK SAÇ BOYAMA

  1960

  EVDE BİR İLK SAÇ BOYAMA

  Evde kullanılan saç boyası Belle Color ile kadınlar saçlarını kendileri boyamanın kolay ve güvenli olduğunu keşfettiller.
  Beyaz kapamadan çok daha fazlasını sunan Belle Color, kadınların saçlarını modaya uyum için bir giyim veya aksesuar kadar gerekli hale getirdi.

 • 1995

  GLOBALLEŞME

  1995

  GLOBALLEŞME

  Garnier 1995'ten itibaren global bir marka oldu ve uluslararası kozmetik pazarında ana oyuncular arasında yerini aldı. 120'den fazla ülkede var olan marka, Dünyanın her yerindeki kadınların ve erkeklerin özel saç ve cilt bakım beklentilerini karşılamak üzere formüle edilmiş ürünler sunmaktadır.

 • 1998

  COLOR NATURALS, BESLENEN SAÇTA
  RENKLER HARİKA

  1998

  COLOR NATURALS, BESLENEN SAÇTA
  RENKLER HARİKA

  Mükemmel saç renginin sırrının her zaman mükemmel bakım olduğuna inanan Garnier, Color Naturals’ı lanse etti. Besleyici meyve yağlarını kremsi bir doku ile birleştiren Color Naturals, modaya uygun saç renkleri, %100 beyaz kapama ve çekici saçlar sunar.

 • 2011

  YENİ NESİL CİLT BAKIMI: BB Krem

  2011

  YENİ NESİL CİLT BAKIMI: BB Krem

  Garnier, özellikle açık renkli ciltler için formüle edilmiş ilk BB Krem'ini lanse etti. Yeni nesil cilt bakım ürünü, tek adımda, anında kusursuz güzellik sağlamasına ek olarak uzun süreli bakım sağlar. Güzellik rutinlerini hızlandırır ve kolaylaştırır. BB krem pürüzleri kapatma, cilt tonunu eşitleme, nemlendirme, ışıltı verme ve cildi koruma çözümlerini tek üründe birleştirir.

 • 2012

  OLIA, YAĞDAN GELEN GÜÇ

  2012

  OLIA, YAĞDAN GELEN GÜÇ

  Doğal yağlar ile zenginleştirilmiş Olia, mükemmel renkler sunar: Olia ile boyanan saçlar daha parlak.

 • 2013

  MAKYAJ TEMİZLİĞİNDE YENİ DÖNEM: MICELLAR KUSURSUZ MAKYAJ
  TEMİZLEME SUYU

  2013

  MICELLAR KUSURSUZ MAKYAJ
  TEMİZLEME SUYU

  Garnier'den bir ilk: Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, micellar teknolojisi sayesinde ovalamadan yüzün tamamında kullanılabilen, hassas ciltler de dahil tüm cilt tipleri için uygun çok amaçlı temizleyicidir.