Parlak bir ciltten bir fotoğraf uzaktasın

Yüzünüzü taramak için bir fotoğraf çekin ve aşağıdaki 5/6 sağlıklı görünen cilt belirtisine dayalı cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş bir rutin elde edin.

20 yıllık araştırma ve 15.000 yüz veri tabanı, tek bir fotoğraf ile parlak bir cildin kilidini açabilmeniz için yapay zekamıza güç veriyor. Cildinize göre kişiselleştirilmiş sonuçlar için güçlü ve kullanımı kolay teknoloji.

başla

Sağlıklı görünen bir cildin 5 belirtisi

Sağlıklı görünen cilt, birlikte çalışan 5/6 belirtiden oluşur. Fotoğrafınızdan bu belirtilerin her birinin değerlendirmesini yapar, böylece cildinizin güçlü yanlarını ve nasıl sağlıkla parlayan bir cilde sahip olacağınızı anlayacaksınız!

PARLAKLIK

Cildinizin parlaklığı ölçülebilir. Yapay zekamız, parlaklığın en görünür olduğu yanaklarınızda ne kadar ışığın yansıdığını inceler ve matlığa neden olan nemsiz cilt, kırışıklık görünümü, genişlemiş gözenekler, kızarıklık görünümü ve leke görünümünü tespit eder.

RENK EŞİTLİĞİ

Renk eşitsizliğini ölçmek için cilt homojenliğine bakarız, çevresel hasara en çok maruz kalan bölge olan yanaklarınızdaki renk eşitsizliklerini ve kahverengi leke görünümünü tespit ederiz.

PÜRÜZSÜZLÜK

Cildinin pürüzsüz olduğunu mu düşünüyorsun? Yapay zekamız yaşlandıkça oluşan 5 tip yüz çizgisinin görünümünü değerlendirerek buna karar verecek: Alın çizgileri, kaş çatma çizgileri (glabellar), gözlerinizin etrafındaki çizgiler (periorbital), gülümseme çizgileri (nazolabial kıvrım) ve ağzınızın köşelerindeki çizgiler (marionette çizgileri).

DOLGUN GÖRÜNÜM

Genellikle yaşla birlikte gevşemeye başlayan iki bölgede cilt esnekliğinin gücünü inceleyerek cildinizin dolgun görünümü hakkında bilgi edinelim: üst yanaklar (nazolabial kıvrım) ve alt kontürler (alt pitoz). Kötü sonuçlar hakkında endişelenmeyin - Cildinizin kaybettiği dolgun görünümün geri kazanmasına yardımcı olacağız.

TEMİZLİK

Temiz hale getirmek için: Yenilikçi teknolojimiz ilk kez burnunuzun her iki tarafındaki gözeneklerin boyutunu hesaplıyor. Daha büyük gözenekler, yağlı cilt, siyah nokta veya cilt kusurlarının görünümünden kaynaklanabilir.

KOYU LEKE GÖRÜNÜMÜ

Yanaklarınızdaki renk eşitsizliklerini tespit etmek için cildinizin pigmentasyonuna bakacağız ve cildinizin parlaklığını ve ışıltısını ölçmek için cildinizden ne kadar ışığın yansıdığını inceleyeceğiz.

Cilt bakımı kolaylaştı
Garnier Skin Coach AI, cilt bakımı yolculuğunuzda başarılı olmanız için ihtiyacınız olan tüm araçlarla size rehberlik etmek için burada. Sağlıkla parlayan bir cilt ortaya çıkarmak için size kişiselleştirilmiş ürün önerileri, temel içerikler ve ipuçları verecektir.

Kişiye özel rutin
Garnier Skin Coach AI, cilt tonunuz, cilt yapınız veya cinsiyetiniz ne olursa olsun daha parlak bir cilt için size özel bir rutin hazırlar. Hepimizin farklı cilt ihtiyaçları var ve Skin Coach AI'ın her birimiz için kişiselleştirilmiş bir çözümü var.